d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Vicces Képek/videók > Olvasd El Az Első Hozzászólást!
Prev1172617271728172917302492Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Apr 20 2013 02:22am
Quote (ArcSten @ 19 Apr 2013 11:37)
Okj majd legközelebb szólj előre.


De ez ki a faszom? :D
Mókás hogy ismeretlen magyar tt ^^
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Apr 20 2013 02:24am
Quote (Psyclon @ Apr 20 2013 08:22am)
De ez ki a faszom? :D
Mókás hogy ismeretlen magyar tt ^^


Engem a kurvanagy arca baszott fel.. pedig fogadni merek h nem több mint 18
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Apr 20 2013 02:28am
Quote (AngryBug @ 20 Apr 2013 09:24)
Engem a kurvanagy arca baszott fel.. pedig fogadni merek h nem több mint 18


Ohh. Akkor vissza olvasok ha van előzmény. :D
Csak azt láttam hogy tt meg magyar.

----

Senee ismételten nyomorék.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 20 2013 04:10am
Quote (Psyclon @ 20 Apr 2013 09:22)
De ez ki a faszom? :D
Mókás hogy ismeretlen magyar tt ^^


Anno meg mielott tt lett a subon is probalt tevekenykedni de nem volt nagy sikere (kb. elkuldtetek a picsaba) aztan eltunt es vegijarta a TT-k utjat. Lattam anno General Helpben meg SA-ban is segiteni.
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Apr 20 2013 04:14am
Quote (josheide @ 20 Apr 2013 10:10)
Anno meg mielott tt lett a subon is probalt tevekenykedni de nem volt nagy sikere (kb. elkuldtetek a picsaba) aztan eltunt es vegijarta a TT-k utjat. Lattam anno General Helpben meg SA-ban is segiteni.


ArcSten szomorú története hogyan állt át a rossz oldalra?
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Apr 20 2013 04:23am
Quote (Smat @ Apr 20 2013 10:14am)
ArcSten szomorú története hogyan állt át a rossz oldalra?


hogyan süjedt le a sötét oldalra*
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Apr 20 2013 04:30am
Ismeretlen magyar tt subon nyithat akárhogy itt :D
Nem fogjak szeretni az emberek.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Apr 20 2013 04:31am
ArcSten az én multim, és vele szoktam sylkét warnolni lol ^^^

ofc pmreportolom magamnak a TT-s accomra!
Member
Posts: 12,351
Joined: Mar 25 2006
Gold: 62.00
Apr 20 2013 05:39am
Quote (Psyclon @ 20 Apr 2013 12:30)
Ismeretlen magyar tt subon nyithat akárhogy itt :D
Nem fogjak szeretni az emberek.


amugy attol még hogy te nem ismered nem ismeretlen :D
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Apr 20 2013 05:47am
Quote (CyberPunk666 @ Apr 20 2013 10:31am)
ArcSten az én multim, és vele szoktam sylkét warnolni lol ^^^

ofc pmreportolom magamnak a TT-s accomra!


top lel XD
Go Back To Magyar Topic List
Prev1172617271728172917302492Next
Add Reply New Topic New Poll