Quote (Taszilo.^ @ Jul 3 2015 08:07am)
nekem mar tegnap pentek volt B)
szombat vasárnap meg elmegy a faszba mintha nem is lenne
vasárnapi boltbuzulás helyett inkább a pénteket zárná be a hüje kormány... még úgy is 4-3 lenne a munka javára a geci állás faszom hát milyen élet ez
gondold el aki meg még van olyan hülye, hogy családot is vállalt hát annak van konkrétan 0 szabadideje mert azok megeszik még a hétvégéjét is
nem is értem hogy lehet úgy élni