d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Felsőoktatás Topik > Bmebme
Prev1171172173174175327Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Aug 6 2014 01:44pm
Quote (RRC @ 6 Aug 2014 21:40)
nem ettől lettem depressziós

a kapcsolatot amúgy én tettem tönkre azzal, hogy bunkó voltam, aggressziv, meg karácsonykor inkább wowoztam  minthogy átmenjek hozzá


nevetek, de nem értem, mi a fasz?
miért voltál vele bunkó, agresszív, meg miért wowoztál inkább?
és hogy tett tönkre téged?
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Aug 6 2014 04:39pm
Quote (tevetava @ Aug 6 2014 08:44pm)
nevetek, de nem értem, mi a fasz?
miért voltál vele bunkó, agresszív, meg miért wowoztál inkább?
és hogy tett tönkre téged?


en is geciideges lennek ha wowozas kozben valaki a karacsonnyal cseszegetne, el is basznam az instat, vege is lenne az eletemnek
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Aug 6 2014 04:44pm
Quote (jarabekg @ 7 Aug 2014 00:39)
en is geciideges lennek ha wowozas kozben valaki a karacsonnyal cseszegetne, el is basznam az instat, vege is lenne az eletemnek


mondjuk ez, elképzelem hogy full idegbeteg vagyok egy dota game közbe és még gf basztat is omg nem tudom mit csinálnék
Member
Posts: 366
Joined: Jul 23 2014
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 6 2014 04:49pm
Quote (tevetava @ Aug 7 2014 12:44am)
mondjuk ez, elképzelem hogy full idegbeteg vagyok egy dota game közbe és még gf basztat is omg nem tudom mit csinálnék


én még sc2 ladderből is kiléptem a gecibe, ha ilyen volt
set your priorities m9
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Aug 6 2014 04:50pm
Quote (dotosport @ Aug 6 2014 11:49pm)
én még sc2 ladderből is kiléptem a gecibe, ha ilyen volt
set your priorities m9


micsoda beta XD
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 6 2014 04:55pm
Quote (dotosport @ 7 Aug 2014 00:49)
én még sc2 ladderből is kiléptem a gecibe, ha ilyen volt
set your priorities m9


ezért nem vagy gm
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 6 2014 04:56pm
Quote (jarabekg @ 6 Aug 2014 21:27)
elhelyezkedési ráta, kezdőfizu, egyetemi rangsora, felvett hallgatók átlagpontszáma mégis rosszabb a bgfeseknek

kevesebb órájuk is van, illetve a számonkérés is könnyebben abszolválható tapasztalataim szerint.

de én is dugtam már bgfes picsát, amikor azt éreztem, hogy ha minden nap ilyet dgnék akkor cserébe tanulnék ott


Csak azért jobbak a mutatóik, mert a corvinusra mennek általában a legjobb tanulók, és nem azért mert rosszabb a képzés. Az adott embertől függnek ezek elsősorban. Érdemes a helyén kezelni az iskola jelentőségét.
Ha nem full kretén iskoláról van szó, akkor szinte semmi jelentősége. Felesleges túlmisztifikálni. Ugyanaz az ember ugyanazt fogja elérni, akármelyiket választja, de nyilván ahová több jó megy, ott a mutatók később jobbak lesznek.

Meg ugye az is elég sokat torzít rajta, hogy az egyik főiskola, a másik egyetem. Mert a legtöbb helyen a frissdiplomásba beleszámolják az MA, MBA, MSc diplomásokat is, ami nyilván nem ugyanazt, mintha csak az alapfokozat van.


Bár tudom, hogy ezt nehéz elfogadni, ha valaki 10 évet szív valahol csak az iskola neve miatt, ahol ráadásul mossák is az agyát ezzel a szöveggel, hogy ezzel igazolják a felesleges köcsögösködésüket.

This post was edited by CyberPunk666 on Aug 6 2014 05:00pm
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Aug 6 2014 05:11pm
Quote (jarabekg @ Aug 6 2014 08:27pm)
elhelyezkedési ráta, kezdőfizu, egyetemi rangsora, felvett hallgatók átlagpontszáma mégis rosszabb a bgfeseknek

kevesebb órájuk is van, illetve a számonkérés is könnyebben abszolválható tapasztalataim szerint.

de én is dugtam már bgfes picsát, amikor azt éreztem, hogy ha minden nap ilyet dgnék akkor cserébe tanulnék ott


XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 6 2014 05:11pm
amúgy nem értem mit vagytok kiakadva... vannak ennél durvább sztorik
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Aug 6 2014 05:13pm
Quote (RRC @ 7 Aug 2014 01:11)
amúgy nem értem mit vagytok kiakadva... vannak ennél durvább sztorik


de engem a te storyd erdekel
mit tehet egy csaj, amitol ennyire padlora kerul az ember?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1171172173174175327Next
Add Reply New Topic New Poll