d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > d2jsp / Hunsub Moderáció > Kérdezz Itt
Prev1171172173174175197Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Oct 28 2010 10:19am
Lol nvm, sry.

This post was edited by tevetava on Oct 28 2010 10:19am
Retired Moderator
Posts: 38,445
Joined: Aug 6 2005
Gold: 12,508.00
Trader: Trusted
Oct 28 2010 03:57pm
mindegy hogy tudni velem-e valakirol, hogy multi vagy sem, ha nincs eleg bizonyitek, akkor nem lehet mit tenni, azt meg nem is ertem milyen erdeke fuzodne Paulnak ahhoz hogy egyeseket futni hagyjon... biztos az a par dollar amit orbra/csillagra koltott, a presztizsveszteseg sokkal nagyobb lenne

ha erzesre bannolnank usereket, akkor meg azert sirnatok, de mindegy is, mindig sirtok...

a valasz egyszeru, ha anyazol, akkor konnyen johet a suspi es/vagy warn

azt meg mar sokszor elmondtam, hogy az hogy valakinek epp mazlija volt es meguszott valamit, meg nem jelenti azt, hogy te igazsagtalanul kaptad meg ami jart

ha zavar, reportold, ha ilyesmit latsz

azt meg nem mondhatom meg hogy miert mi jar pontosan, mert egyreszt esetfuggo, masreszt meg nem fogom nektek kijelolni a hatart, ameddig elmehettek, ne menjetek el semeddig

a szabalyzatban meg regota benne van:
Quote
A szabályok vagy irányelvek megszegése a következők bármelyikével vagy akár mindegyikével büntethető: +10% figyelmeztetés, felfüggesztés, zárolt fórum gold, eltiltott felhasználói fiók, deaktivált felhasználói fiók.

neha persze elofordul hogy hibazunk, foleg ha nem anyanyelvi mod intezkedik, ez benne van a pakliban, ilyenkor forduljatok hozzam

/edit: ha mar itt tartunk, szeretnem kerni, hogy a niggerezest fejezzetek be, nem fogom tovabb toleralni

This post was edited by Lajo on Oct 28 2010 03:58pm
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 28 2010 04:45pm
Quote (Lajo @ Oct 28 2010 09:57pm)
mindegy hogy tudni velem-e valakirol, hogy multi vagy sem, ha nincs eleg bizonyitek, akkor nem lehet mit tenni, azt meg nem is ertem milyen erdeke fuzodne Paulnak ahhoz hogy egyeseket futni hagyjon... biztos az a par dollar amit orbra/csillagra koltott, a presztizsveszteseg sokkal nagyobb lenne

ha erzesre bannolnank usereket, akkor meg azert sirnatok, de mindegy is, mindig sirtok...

a valasz egyszeru, ha anyazol, akkor konnyen johet a suspi es/vagy warn

azt meg mar sokszor elmondtam, hogy az hogy valakinek epp mazlija volt es meguszott valamit, meg nem jelenti azt, hogy te igazsagtalanul kaptad meg ami jart

ha zavar, reportold, ha ilyesmit latsz

azt meg nem mondhatom meg hogy miert mi jar pontosan, mert egyreszt esetfuggo, masreszt meg nem fogom nektek kijelolni a hatart, ameddig elmehettek, ne menjetek el semeddig

a szabalyzatban meg regota benne van:

neha persze elofordul hogy hibazunk, foleg ha nem anyanyelvi mod intezkedik, ez benne van a pakliban, ilyenkor forduljatok hozzam

/edit: ha mar itt tartunk, szeretnem kerni, hogy a niggerezest fejezzetek be, nem fogom tovabb toleralni


most minek forduljak hozzád, ha pl idejön egy mod webforditással és olyanért ad 1 ora suspit, amiért más normális ember, aki érti vmennyire a nyelvet nem adna semmit
1 ora suspi miatt nyilván nem fogok pmelgetni neked, de azaz 1 ora pont elég arra, h felbassza az ember agyát
nem is tudom kinek az ötlete volt h vmi külföldi mod jöjjön ide arcoskodni
ok, hogy nem birod egyedül stb, de bazdmeg, az sem megoldás hogy vmi idiota idejön a 3 szavas magyar tudásával aztán ggwpnore
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Oct 28 2010 04:50pm
Quote (Lajo @ 28 Oct 2010 22:57)
mindegy hogy tudni velem-e valakirol, hogy multi vagy sem, ha nincs eleg bizonyitek, akkor nem lehet mit tenni, azt meg nem is ertem milyen erdeke fuzodne Paulnak ahhoz hogy egyeseket futni hagyjon... biztos az a par dollar amit orbra/csillagra koltott, a presztizsveszteseg sokkal nagyobb lenne

ha erzesre bannolnank usereket, akkor meg azert sirnatok, de mindegy is, mindig sirtok...

a valasz egyszeru, ha anyazol, akkor konnyen johet a suspi es/vagy warn

azt meg mar sokszor elmondtam, hogy az hogy valakinek epp mazlija volt es meguszott valamit, meg nem jelenti azt, hogy te igazsagtalanul kaptad meg ami jart

ha zavar, reportold, ha ilyesmit latsz

azt meg nem mondhatom meg hogy miert mi jar pontosan, mert egyreszt esetfuggo, masreszt meg nem fogom nektek kijelolni a hatart, ameddig elmehettek, ne menjetek el semeddig

a szabalyzatban meg regota benne van:

neha persze elofordul hogy hibazunk, foleg ha nem anyanyelvi mod intezkedik, ez benne van a pakliban, ilyenkor forduljatok hozzam

/edit: ha mar itt tartunk, szeretnem kerni, hogy a niggerezest fejezzetek be, nem fogom tovabb toleralni


Szeressem mikor nem válaszolsz a pmekre amiket küldök neked, és figyelmen kívül hagyod amikor megy az anyázás. :))))))))


Quote (sylke @ 28 Oct 2010 23:45)
most minek forduljak hozzád, ha pl idejön egy mod webforditással és olyanért ad 1 ora suspit, amiért más normális ember, aki érti vmennyire a nyelvet nem adna semmit
1 ora suspi miatt nyilván nem fogok pmelgetni neked, de azaz 1 ora pont elég arra, h felbassza az ember agyát
nem is tudom kinek az ötlete volt h vmi külföldi mod jöjjön ide arcoskodni
ok, hogy nem birod egyedül stb, de bazdmeg, az sem megoldás hogy vmi idiota idejön a 3 szavas magyar tudásával aztán ggwpnore


Obvious vouch.
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Oct 28 2010 05:45pm
Quote (Lajo @ 28 Oct 2010 23:57)
mindegy hogy tudni velem-e valakirol, hogy multi vagy sem, ha nincs eleg bizonyitek, akkor nem lehet mit tenni, azt meg nem is ertem milyen erdeke fuzodne Paulnak ahhoz hogy egyeseket futni hagyjon... biztos az a par dollar amit orbra/csillagra koltott, a presztizsveszteseg sokkal nagyobb lenne

ha erzesre bannolnank usereket, akkor meg azert sirnatok, de mindegy is, mindig sirtok...

a valasz egyszeru, ha anyazol, akkor konnyen johet a suspi es/vagy warn

azt meg mar sokszor elmondtam, hogy az hogy valakinek epp mazlija volt es meguszott valamit, meg nem jelenti azt, hogy te igazsagtalanul kaptad meg ami jart

ha zavar, reportold, ha ilyesmit latsz

azt meg nem mondhatom meg hogy miert mi jar pontosan, mert egyreszt esetfuggo, masreszt meg nem fogom nektek kijelolni a hatart, ameddig elmehettek, ne menjetek el semeddig

a szabalyzatban meg regota benne van:

neha persze elofordul hogy hibazunk, foleg ha nem anyanyelvi mod intezkedik, ez benne van a pakliban, ilyenkor forduljatok hozzam

/edit: ha mar itt tartunk, szeretnem kerni, hogy a niggerezest fejezzetek be, nem fogom tovabb toleralni


Azt ne mond, hogy ebben az esetben nem kurvára egyértelmű a multizás:
http://forums.d2jsp.org/user.php?i=599762
http://forums.d2jsp.org/user.php?i=294469
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Oct 28 2010 05:59pm
Quote (TouchCow @ 29 Oct 2010 00:45)
Azt ne mond, hogy ebben az esetben nem kurvára egyértelmű a multizás:
http://forums.d2jsp.org/user.php?i=599762
http://forums.d2jsp.org/user.php?i=294469


ó hát az első deaktiválva van, úgyhogy az már így sosem volt két multi, mindig csak 1-ről volt+!+"!
Quote (Lajo @ 28 Oct 2010 22:57)
mindegy hogy tudni velem-e valakirol, hogy multi vagy sem, ha nincs eleg bizonyitek, akkor nem lehet mit tenni, azt meg nem is ertem milyen erdeke fuzodne Paulnak ahhoz hogy egyeseket futni hagyjon... biztos az a par dollar amit orbra/csillagra koltott, a presztizsveszteseg sokkal nagyobb lenne

ha erzesre bannolnank usereket, akkor meg azert sirnatok, de mindegy is, mindig sirtok...

a valasz egyszeru, ha anyazol, akkor konnyen johet a suspi es/vagy warn

azt meg mar sokszor elmondtam, hogy az hogy valakinek epp mazlija volt es meguszott valamit, meg nem jelenti azt, hogy te igazsagtalanul kaptad meg ami jart

ha zavar, reportold, ha ilyesmit latsz

azt meg nem mondhatom meg hogy miert mi jar pontosan, mert egyreszt esetfuggo, masreszt meg nem fogom nektek kijelolni a hatart, ameddig elmehettek, ne menjetek el semeddig

a szabalyzatban meg regota benne van:

neha persze elofordul hogy hibazunk, foleg ha nem anyanyelvi mod intezkedik, ez benne van a pakliban, ilyenkor forduljatok hozzam

/edit: ha mar itt tartunk, szeretnem kerni, hogy a niggerezest fejezzetek be, nem fogom tovabb toleralni


ezzel egyet tudok viszont érteni.

de ha nem bírjátok, akkor van itt elég ember, aki szívesen rendberakná a társaságot, akár a trusted teamből, akár más, aki még nem az, hiszen van két szemed és látod kire mit lehet bízni. ha a bannolás nem megy érzésre, akkor a hozzá nem értő mod itt is csak érzéssel fog warnolgatni, suspendelgetni, nem? a suspi mehet érzésre, a ban már nem?
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 28 2010 11:48pm
Quote (Janou @ 29 Oct 2010 01:59)
ó hát az első deaktiválva van, úgyhogy az már így sosem volt két multi, mindig csak 1-ről volt+!+"!


Azért nem banolják ki, mert ő egy szellemi fogyatékos, és esélyegyenlőségi problémákat vethetne fel.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 29 2010 01:19am
Valamilyen szinten mindkét oldallal egyetértek, egyrészt moderálnunk kell magunk, másrészt nem szabadna idegen modokat a subra engednetek. Komolyan, fájna új modokat / trustedeket adni a közösségnek? Neked van szavad Paulnál, próbálj meg tenni valamit...
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 29 2010 01:26am
Quote (josheide @ 29 Oct 2010 09:19)
Valamilyen szinten mindkét oldallal egyetértek, egyrészt moderálnunk kell magunk, másrészt nem szabadna idegen modokat a subra engednetek. Komolyan, fájna új modokat / trustedeket adni a közösségnek? Neked van szavad Paulnál, próbálj meg tenni valamit...


klontar még túlságosan új, anarkin lehetne esetleg, de ő nagyon megváltozott mióta előléptették. :(
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Oct 29 2010 01:27am
Quote (josheide @ 29 Oct 2010 09:19)
Valamilyen szinten mindkét oldallal egyetértek, egyrészt moderálnunk kell magunk, másrészt nem szabadna idegen modokat a subra engednetek. Komolyan, fájna új modokat / trustedeket adni a közösségnek? Neked van szavad Paulnál, próbálj meg tenni valamit...


feltételezem még nem akadt meg a szeme olyan useren, akit alkalmasnak talál a feladatra. Btw baromi nehéz találni olyan usert, ugyanis az illető elég nagy ,,hatalmat" kap, és sok múlik rajta olyan szempontból, hogy a felhasználók gyarapodni vagy csökkenni fognak a subon a hatására.

mondjuk az tény, így, hogy külföldi mod csinálja webfordítással még rosszabb :/

This post was edited by hedgehogsword on Oct 29 2010 01:30am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1171172173174175197Next
Add Reply New Topic New Poll