Quote (rapiddani @ Nov 22 2013 11:19pm)
y amugy , én is csapatnám, bár jön a tél ugyhogy fail , meg időm sincs rá meló + egyetem mellé, de azért kedvem az van XD!
amugy megnéztem a botokat, ez az edition nem vicces árilag, orsoval lenne vagy 60k , nekem meg olyan 20-30 k lenne a cél.
jukat kel vágni a jékbe azt lehet horkászni
nagyokos
X:D
Quote (Smat @ Nov 22 2013 11:22pm)
Akkor 5 részes Diabolo, Spro freeliner combot tudom mondani így hirtelen.
Nézd meg a hal.hu-t, ott vannak jó cuccok és kb az árakat is betudod vele lőni.
:XD:XD:
This post was edited by Senee on Nov 22 2013 05:23pm