d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1171817191720172117225001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 22 2013 05:10pm
Quote (Smat @ Nov 22 2013 11:08pm)
Balzer Diabolot nézd meg, átlagos 3 részes bot, ár/értékben ez most nagyon jó, vagy a másik Balzert, Edition a neve, ez egy kicsit drágább de Balzerek közül ez a kettő éri meg nagyon a pénzét.
Orsóból meg akkor érdemes spro-t venni, nyeletőfékeset ofc, vagy ha már Edition lesz akkor egy faszább távdobó orsót okuma/robinson, bár az okuma már egy kicsit drágább, annyiért már botot lehet venni.


::XD
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Nov 22 2013 05:11pm
Quote (rapiddani @ 22 Nov 2013 23:09)
ty  utánanézek, ez az okuma valahonnan rémlik is


Np, lehet hogy nem annyira up2date az info, kb fél éve beszéltem utoljára nagyapámmal, ő a nagy horgász, kb hetente jár versenyre meg minden horgászással kapcsolatos dologban otthon van, és sztem ő is ezeket mondaná.
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Nov 22 2013 05:13pm
Amúgy most gecire kedvet kaptam a horgászáshoz, lehet hogy karácsonyra én is veszek magamnak valami szettet amivel tudok szórakozni a tengernél.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 22 2013 05:14pm
Quote (Smat @ Nov 22 2013 11:13pm)
Amúgy most gecire kedvet kaptam a horgászáshoz, lehet hogy karácsonyra én is veszek magamnak valami szettet amivel tudok szórakozni a tengernél.


mások meg éheznek
gg
remek ember vagy
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Nov 22 2013 05:15pm
faszom bazdmeg elegem van
se a youtubera se soundcloudra se sehova nem lehet feltölteni egy kurva videot, mert van benne olyan zene.
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Nov 22 2013 05:19pm
Quote (Smat @ Nov 22 2013 11:13pm)
Amúgy most gecire kedvet kaptam a horgászáshoz, lehet hogy karácsonyra én is veszek magamnak valami szettet amivel tudok szórakozni a tengernél.


y amugy , én is csapatnám, bár jön a tél ugyhogy fail , meg időm sincs rá meló + egyetem mellé, de azért kedvem az van XD!

amugy megnéztem a botokat, ez az edition nem vicces árilag, orsoval lenne vagy 60k , nekem meg olyan 20-30 k lenne a cél.
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Nov 22 2013 05:22pm
Quote (rapiddani @ 22 Nov 2013 23:19)
y amugy , én is csapatnám, bár jön a tél ugyhogy fail , meg időm sincs rá meló + egyetem mellé, de azért kedvem az van XD!

amugy megnéztem a botokat, ez az edition nem vicces árilag, orsoval lenne vagy 60k , nekem meg olyan 20-30 k lenne a cél.


Akkor 5 részes Diabolo, Spro freeliner combot tudom mondani így hirtelen.
Nézd meg a hal.hu-t, ott vannak jó cuccok és kb az árakat is betudod vele lőni.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 22 2013 05:22pm
Quote (rapiddani @ Nov 22 2013 11:19pm)
y amugy , én is csapatnám, bár jön a tél ugyhogy fail , meg időm sincs rá meló + egyetem mellé, de azért kedvem az van XD!

amugy megnéztem a botokat, ez az edition nem vicces árilag, orsoval lenne vagy 60k , nekem meg olyan 20-30 k lenne a cél.


jukat kel vágni a jékbe azt lehet horkászni
nagyokos

X:D


Quote (Smat @ Nov 22 2013 11:22pm)
Akkor 5 részes Diabolo, Spro freeliner combot tudom mondani így hirtelen.
Nézd meg a hal.hu-t, ott vannak jó cuccok és kb az árakat is betudod vele lőni.


:XD:XD:

This post was edited by Senee on Nov 22 2013 05:23pm
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Nov 22 2013 05:23pm
Quote (Smat @ 23 Nov 2013 01:22)
Akkor 5 részes Diabolo, Spro freeliner combot tudom mondani így hirtelen.
Nézd meg a hal.hu-t, ott vannak jó cuccok és kb az árakat is betudod vele lőni.


te aztán nem csak a focihoz érted, baszod-vágod a horgászást

megértem már az egyetemet
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 22 2013 05:24pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1171817191720172117225001Next
Closed New Topic New Poll