Quote (Thomas Cross @ Apr 16 2013 08:37pm)
Úgy látszik nem, de Jancsipapa is vénségére megbogarasodott, régen lazábban vette a poénokat, vagy csak jobban eltűrtem neki mert jól overpriceolt a lvl szervízért, passz. Ha a JSPnek nem ilyen szar 50es lenne a limite akkor szívesen visszaolvasnék 1-2 régebbi levelezést.
te régebben is retardált voltál, csak megcsináltál valamit, amit nem nekem kellett, volt 10+ ilyen gyökér msnen
a poén fogalmáról meg különböző nézeteid lehetnek, mint az összes többi embernek (kivéve tass, vele osztoztok az örömön)