Quote (LindaPpP @ Oct 26 2010 09:52pm)
De igen, az! Amikor már sokadik alkalommal szívjátok meg ugyan úgy.
de te nem olvasod a postokat vagy mi van veled?
el lett mondva, amikor anyázásért kaptuk a warnokat befejeztük
amikor kisebb flémért kaptuk, akkor is befejeztük
de amikor már mindenre ?????????
ott linkeltem fentebb hogy mire kaptam suspit, megnézheted, aztán ámulj és bámulj, semmi provokácio nem volt elötte, mégis suspit kaptam