d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > d2jsp / Hunsub Moderáció > Kérdezz Itt
Prev1170171172173174197Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 26 2010 03:52pm
de különben ezt lajo is észrevehetné ha nem hetente 2 percet töltene el a subon
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 26 2010 03:54pm
Quote (LindaPpP @ Oct 26 2010 09:52pm)
De igen, az! Amikor már sokadik alkalommal szívjátok meg ugyan úgy.


de te nem olvasod a postokat vagy mi van veled?
el lett mondva, amikor anyázásért kaptuk a warnokat befejeztük
amikor kisebb flémért kaptuk, akkor is befejeztük
de amikor már mindenre ?????????
ott linkeltem fentebb hogy mire kaptam suspit, megnézheted, aztán ámulj és bámulj, semmi provokácio nem volt elötte, mégis suspit kaptam
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 26 2010 03:55pm
Quote (sylke @ 26 Oct 2010 23:54)
de te nem olvasod a postokat vagy mi van veled?
el lett mondva, amikor anyázásért kaptuk a warnokat befejeztük
amikor kisebb flémért kaptuk, akkor is befejeztük
de amikor már mindenre ?????????
ott linkeltem fentebb hogy mire kaptam suspit, megnézheted, aztán ámulj és bámulj, semmi provokácio nem volt elötte, mégis suspit kaptam


lindácska nagyon úgyérzi hogy mindent tud erről a kibaszott siteről és úgyis a buta fasz user a szar amiért használni meri ezt a rakás szart
na elég volt mára szasztok
Member
Posts: 3,915
Joined: Jul 18 2010
Gold: 0.00
Oct 26 2010 03:57pm
Quote (sylke @ Oct 26 2010 11:54pm)
de te nem olvasod a postokat vagy mi van veled?
el lett mondva, amikor anyázásért kaptuk a warnokat befejeztük
amikor kisebb flémért kaptuk, akkor is befejeztük
de amikor már mindenre ?????????
ott linkeltem fentebb hogy mire kaptam suspit, megnézheted, aztán ámulj és bámulj, semmi provokácio nem volt elötte, mégis suspit kaptam


Mindig ugyan azért = flameért ....
Ha nem jogosan kaptad, márpedig úgy néz ki, hogy nem... akkor szólj Lajonak... hátha leveszi.

No de én is mentem alukálni jóéjt.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 26 2010 03:59pm
Quote (LindaPpP @ 26 Oct 2010 23:57)
Mindig ugyan azért = flameért ....
Ha nem jogosan kaptad, márpedig úgy néz ki, hogy nem... akkor szólj Lajonak... hátha leveszi.

No de én is mentem alukálni jóéjt.


hát de te jó isten nem is mondok inkább semmit
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 26 2010 03:59pm
Quote (LindaPpP @ Oct 26 2010 09:57pm)
Mindig ugyan azért = flameért ....
Ha nem jogosan kaptad, márpedig úgy néz ki, hogy nem... akkor szólj Lajonak... hátha leveszi.

No de én is mentem alukálni jóéjt.


jolvan
nem is irok már inkább semmit, csak annyit hogy suspit kaptam nem warnt
de látom megint sikerült elolvasni a postomat
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Oct 26 2010 04:00pm
Quote (sylke @ 26 Oct 2010 23:19)
sirás helyett moderáljatok normálisan
nyomorult banda bazdmeg
a fél sub multikbol áll, de inkább azért osztogassatok suspit, hogy vki beirta: TAKARODJ MÁR INNEN TE NYOMORULT MULTI


vouch, nem tudom elképzelni, hogy lehet, hogy egy nyilvánvaló multi miért nem kapja meg azt ami neki jár

mert az kurvára jogos, hogy idejön 1 nigger és olyan postokra ad warnt amikből 1 makkot sem ért :zzz:

This post was edited by Ad4mz on Oct 26 2010 04:03pm
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 26 2010 04:03pm
Quote (Ad4mz @ 27 Oct 2010 00:00)


inb4 40%

http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=49328700&f=129
ezt a szerencsétlen multit
MIÉRT
NEM
LEHET
ELTÜNTETNI?
MÁR
VAGY
EGY
ÉVE
ITT
NYOMORÉKOSKODIK
HÁT NEMHISZEM EL
Quote (Ad4mz @ 27 Oct 2010 00:08)
de azért még rakd át 16os betűméretbe meg emeld ki pirossal, hogy még jobban látszódjon :thumbsup:


sírjálcsak

This post was edited by Cpt_Ghost on Oct 26 2010 04:09pm
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Oct 26 2010 04:08pm
Quote (Cpt_Ghost @ 27 Oct 2010 00:03)
inb4 40%

http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=49328700&f=129
ezt a szerencsétlen multit
MIÉRT
NEM
LEHET
ELTÜNTETNI?
MÁR
VAGY
EGY
ÉVE
ITT
NYOMORÉKOSKODIK
HÁT NEMHISZEM EL


de azért még rakd át 16os betűméretbe meg emeld ki pirossal, hogy még jobban látszódjon :thumbsup:
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Oct 26 2010 04:12pm
Jelenleg 4 felhasználó olvassa ezt a témát (0 vendég és 0 ismeretlen): Anamy, BraveAntiBan, hedgehogsword, Winster

imo warnt fogtok kapni emiatt a 4 oldal miatt
Go Back To Magyar Topic List
Prev1170171172173174197Next
Add Reply New Topic New Poll