d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablos Rövid Kérdések
Prev1170171172173174257Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 363
Joined: Dec 5 2010
Gold: 69.00
Warn: 20%
Dec 10 2010 08:50pm
Quote (BeneGessir @ Dec 9 2009 08:49pm)
LOL


2xlol
Member
Posts: 2,118
Joined: Nov 27 2010
Gold: 533.11
Dec 11 2010 06:47am
van ez az ujrastatolasos meg ujraskillezeses jutalom akaranal.
ezt összesen 1x lehet megkapni a 3 szinten, vagy ha elhasználom 1x és utána teljesítem a questet másik szinten akkor ujra megkapom a rewardot es így 3szor összesen?
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Dec 11 2010 06:50am
Quote (Csavardi_Samu @ 11 Dec 2010 14:47)
van ez az ujrastatolasos meg ujraskillezeses jutalom akaranal.
ezt összesen 1x lehet megkapni a 3 szinten, vagy ha elhasználom 1x és utána teljesítem a questet másik szinten akkor ujra megkapom a rewardot es így 3szor összesen?


három
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Dec 11 2010 06:51am
Quote (Csavardi_Samu @ 11 Dec 2010 13:47)
van ez az ujrastatolasos meg ujraskillezeses jutalom akaranal.
ezt összesen 1x lehet megkapni a 3 szinten, vagy ha elhasználom 1x és utána teljesítem a questet másik szinten akkor ujra megkapom a rewardot es így 3szor összesen?


Régi karakterrel (1.13 előtti) csak egyszer reskillezhetsz /e akaránál, nem anyánál, hellen. Új karival minden nehézségi fokozaton 1x, a1q1 után. Nem classicban vannak tokenek, amit a bossokból kiütött cuccból lehet csinálni, ezeknek darabja 2-3 fg, ezekkel akárhányszor újra statolhatsz/skillezhetsz.

This post was edited by Oberon_os on Dec 11 2010 06:51am
Member
Posts: 2,118
Joined: Nov 27 2010
Gold: 533.11
Dec 11 2010 06:55am
Quote (Oberon_os @ Dec 11 2010 01:51pm)
Régi karakterrel (1.13 előtti) csak egyszer reskillezhetsz /e akaránál, nem anyánál, hellen. Új karival minden nehézségi fokozaton 1x, a1q1 után. Nem classicban vannak tokenek, amit a bossokból kiütött cuccból lehet csinálni, ezeknek darabja 2-3 fg, ezekkel akárhányszor újra statolhatsz/skillezhetsz.



köszi
tök jó, tegnap meg ma találtam 2 faja kardot, lightsabre meg bloodletter a nevük
olyan jó hogy végre nagyot bírok sebezni, nameg éppen kardos barbár vagyok
Member
Posts: 3,181
Joined: Jan 21 2008
Gold: 411.91
Dec 12 2010 10:10am
ért valaki egy kicsit a lvl 49 fissure duduhoz?
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Dec 12 2010 10:11am
Quote (davysaw @ 12 Dec 2010 17:10)
ért valaki egy kicsit a lvl 49 fissure duduhoz?


van egy, fun karinak oké, de sokat nem kell tőle várni. Esetleg 3v3 vagy 4v4ben kaphat még szerepet, mivel nagyon variálható a támadása és segít oakkal.
Member
Posts: 2,118
Joined: Nov 27 2010
Gold: 533.11
Dec 13 2010 03:35am
hogy kell tokent csinálni a 3 potionból?
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Dec 13 2010 03:47am
Quote (Csavardi_Samu @ Dec 13 2010 09:35am)
hogy kell tokent csinálni a 3 potionból?


4 böl kell nem?
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Dec 13 2010 05:45am
Quote (Csavardi_Samu @ 13 Dec 2010 10:35)
hogy kell tokent csinálni a 3 potionból?


3ból sehogy. MINDEN boss dob egyett, a1-a5, szóval 5 esszencia kell.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1170171172173174257Next
Closed New Topic New Poll