Quote (Oberon_os @ Dec 11 2010 01:51pm)
Régi karakterrel (1.13 előtti) csak egyszer reskillezhetsz /e akaránál, nem anyánál, hellen. Új karival minden nehézségi fokozaton 1x, a1q1 után. Nem classicban vannak tokenek, amit a bossokból kiütött cuccból lehet csinálni, ezeknek darabja 2-3 fg, ezekkel akárhányszor újra statolhatsz/skillezhetsz.
köszi
tök jó, tegnap meg ma találtam 2 faja kardot, lightsabre meg bloodletter a nevük
olyan jó hogy végre nagyot bírok sebezni, nameg éppen kardos barbár vagyok