Quote (Klontar @ 27 Mar 2010 13:44)
Ha van 2 topicom a top 50-ben, de az egyik topicbol mar eladtam a cuccot es bepostoltam hogy "T/C" akkor nyithatok egy harmadikat?
várd meg szerintem amig lemegy az a topic a 50röl, nemsok idö az, utána nyisd
de egyebkent nemhiszem hogy bajod lenne belőle ha nyitsz egy harmadikat (ha annak semmi köze a másik 2höz)
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
jön az én kérédsem:
MO melyik időzónában van?
GMT?
GMT +1?
rohadtul összezavarnak ezek az időzónák
és a következő időpontok mennyit jelentenek magyar időszámítás szerint:
7 PM CET
10 AM PST
1 PM EST
előre is thx