d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > d2jsp Technikai Segítség > d2jsp-vel Kapcsolatos Kérdéseket Ide
Prev1170171172173174232Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
Mar 23 2010 10:31am
Quote (Flutter @ Mar 23 2010 06:27pm)
nem lehet trade topicba postolni


Ha reset van ez biza így szokott lenni ^_^

This post was edited by Fezmin on Mar 23 2010 10:35am
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Mar 26 2010 07:55am
a photobucketes sigeket nem látom,csak az avákat. wattudú?
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Mar 26 2010 11:37am
Quote (H4xooR @ 26 Mar 2010 14:55)
a photobucketes sigeket nem látom,csak az avákat. wattudú?


solved
valami mediaright vagy miacsöcs tróján okozta.
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Mar 27 2010 05:44am
Ha van 2 topicom a top 50-ben, de az egyik topicbol mar eladtam a cuccot es bepostoltam hogy "T/C" akkor nyithatok egy harmadikat?
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Mar 27 2010 05:59am
Quote (Klontar @ 27 Mar 2010 11:44)
Ha van 2 topicom a top 50-ben, de az egyik topicbol mar eladtam a cuccot es bepostoltam hogy "T/C" akkor nyithatok egy harmadikat?


szarni rá :D
Member
Posts: 24,690
Joined: Dec 24 2006
Gold: 64,467.50
Mar 27 2010 06:00am
Quote (Klontar @ 27 Mar 2010 13:44)
Ha van 2 topicom a top 50-ben, de az egyik topicbol mar eladtam a cuccot es bepostoltam hogy "T/C" akkor nyithatok egy harmadikat?

várd meg szerintem amig lemegy az a topic a 50röl, nemsok idö az, utána nyisd
de egyebkent nemhiszem hogy bajod lenne belőle ha nyitsz egy harmadikat (ha annak semmi köze a másik 2höz)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


jön az én kérédsem:

MO melyik időzónában van?
GMT?
GMT +1?

rohadtul összezavarnak ezek az időzónák


és a következő időpontok mennyit jelentenek magyar időszámítás szerint:

7 PM CET
10 AM PST
1 PM EST


előre is thx
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Mar 27 2010 06:02am
Quote (Sup3RN0Va @ 27 Mar 2010 14:00)
várd meg szerintem amig lemegy az a topic a 50röl, nemsok idö az, utána nyisd
de egyebkent nemhiszem hogy bajod lenne belőle ha nyitsz egy harmadikat (ha annak semmi köze a másik 2höz)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


jön az én kérédsem:

MO melyik időzónában van?
GMT?
GMT +1?

rohadtul összezavarnak ezek az időzónák


és a következő időpontok mennyit jelentenek magyar időszámítás szerint:

7 PM CET
10 AM PST
1 PM EST


előre is thx


gmt +1
Member
Posts: 24,690
Joined: Dec 24 2006
Gold: 64,467.50
Mar 27 2010 06:05am
Quote (Ad4mz @ 27 Mar 2010 13:02)
gmt +1


és ha itt jsp-n a gmt+1-et nyomom be akkor már ez a post 14:04kor keszült, nem 13:04kor

Oo
pedig meg csak 1 ora van
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Mar 27 2010 06:05am
Quote (Sup3RN0Va @ Mar 27 2010 01:00pm)
várd meg szerintem amig lemegy az a topic a 50röl, nemsok idö az, utána nyisd
de egyebkent nemhiszem hogy bajod lenne belőle ha nyitsz egy harmadikat (ha annak semmi köze a másik 2höz)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


jön az én kérédsem:

MO melyik időzónában van?
GMT?
GMT +1?

rohadtul összezavarnak ezek az időzónák


és a következő időpontok mennyit jelentenek magyar időszámítás szerint:

7 PM CET
10 AM PST
1 PM EST


előre is thx


cet=gmt (amúgy ez asszem a central european timeline(?vagy zone?) a másik meg a greenwich mmmmmm timexyxyxy
csak azt tudom, hogy cet+1 vagyunk mi, de ádámz olyan faszagyerek, hogy tuggya, hogy a gmt+1 is mi vagyunk
Member
Posts: 18,060
Joined: May 16 2007
Gold: 1,620.29
Warn: 100%
Mar 27 2010 09:10am
Quote (Klontar @ Mar 27 2010 11:44am)
Ha van 2 topicom a top 50-ben, de az egyik topicbol mar eladtam a cuccot es bepostoltam hogy "T/C" akkor nyithatok egy harmadikat?


senki nem foglalkozik vele
Go Back To Magyar Topic List
Prev1170171172173174232Next
Closed New Topic New Poll