d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Felsőoktatás Topik > Bmebme
Prev1169170171172173327Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 366
Joined: Jul 23 2014
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 6 2014 12:38pm
Quote (jarabekg @ Aug 6 2014 08:37pm)
en tutira kihagynek egy evet a helyedben, elmennek utazgatni meg dolgozni kulfoldre, csinalnek egy javito erettsegit, meg egy masik nyelvet siman megtanulsz kulfoldon szoval nyelvvizsga is ezpz

vagy megkeresel par dokit aki ad rola papirt hogy fogyatekos vagy, es bekerulsz siman mint vis


igazabol tokmindegy, hogy most a bgf-en csinalom meg a bsc-t vagy a corvinuson :D
egyebkent meg fater mondta, hogy ne hagyjak ki egy evet, es nem fogok vele vitatkozni :D
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Aug 6 2014 12:45pm
Quote (dotosport @ Aug 6 2014 07:38pm)
igazabol tokmindegy, hogy most a bgf-en csinalom meg a bsc-t vagy a corvinuson :D
egyebkent meg fater mondta, hogy ne hagyjak ki egy evet, es nem fogok vele vitatkozni :D

gecire nem mindegy hol csinalsz gazdasagi bsc-t lel

nekem sem engedtek hogy kihagyjak, a mai napig utalom oket miatta, sokkal jobban alakult volna a felsooktatasom imo ha megtehetem, hogy gyujtok egy kis tapasztalatot
Member
Posts: 366
Joined: Jul 23 2014
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 6 2014 12:53pm
Quote (jarabekg @ Aug 6 2014 08:45pm)
gecire nem mindegy hol csinalsz gazdasagi bsc-t lel

nekem sem engedtek hogy kihagyjak, a mai napig utalom oket miatta, sokkal jobban alakult volna a felsooktatasom imo ha megtehetem, hogy gyujtok egy kis tapasztalatot


bgf azert tavol van a rossztol imo, meg mestert pl corvinuson fogok csinalni
elvileg felev kornyken meg kezdek valami multinal majd dolgozni (eloszor asszem call center lesz csak, a nyelvvizsgammal ugye), mert fater ugyvedje ismer ott valami goret, de meg nem beszeltem rola sokat, szoval igazabol, teljesitmeny> corvinusos vs bgf-es bsc
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Aug 6 2014 01:03pm
Quote (dotosport @ Aug 6 2014 07:53pm)
bgf azert tavol van a rossztol imo, meg mestert pl corvinuson fogok csinalni
elvileg felev kornyken meg kezdek valami multinal majd dolgozni (eloszor asszem call center lesz csak, a nyelvvizsgammal ugye), mert fater ugyvedje ismer ott valami goret, de meg nem beszeltem rola sokat, szoval igazabol, teljesitmeny> corvinusos vs bgf-es bsc


hat idk, radbizom, de ugy altalaban szerintem rohadtul meg fogod banni, a ket suli elegge mas vilag
Member
Posts: 366
Joined: Jul 23 2014
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 6 2014 01:09pm
Quote (jarabekg @ Aug 6 2014 09:03pm)
hat idk, radbizom, de ugy altalaban szerintem rohadtul meg fogod banni, a ket suli elegge mas vilag


dunno, majd elvalik, legrosszabb esetben atjelentkezek
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Aug 6 2014 01:14pm
Quote (jarabekg @ Aug 6 2014 08:03pm)
hat idk, radbizom, de ugy altalaban szerintem rohadtul meg fogod banni, a ket suli elegge mas vilag


bgf full buli picsákkal van tele, corvinuson meg gyökerek vannak cserébe ugyanolyan szar az oktatás csak legalább a neve elismert

This post was edited by anyd on Aug 6 2014 01:14pm
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Aug 6 2014 01:14pm
Quote (jarabekg @ 6 Aug 2014 20:03)
hat idk, radbizom, de ugy altalaban szerintem rohadtul meg fogod banni, a ket suli elegge mas vilag


bgf-en tanítanak is valamit
Member
Posts: 366
Joined: Jul 23 2014
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 6 2014 01:19pm
Quote (anyd @ Aug 6 2014 09:14pm)
bgf full buli picsákkal van tele, corvinuson meg gyökerek vannak cserébe ugyanolyan szar az oktatás csak legalább a neve elismert


egyebkent nagyreszben ez gyozott meg :DDDDDD
Quote (Anarkin @ Aug 6 2014 09:14pm)
bgf-en tanítanak is valamit


meg ez
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Aug 6 2014 01:22pm
Quote (anyd @ 6 Aug 2014 21:14)
bgf full buli picsákkal van tele, corvinuson meg gyökerek vannak cserébe ugyanolyan szar az oktatás csak legalább a neve elismert


XDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Aug 6 2014 01:27pm
Quote (Anarkin @ Aug 6 2014 08:14pm)
bgf-en tanítanak is valamit


elhelyezkedési ráta, kezdőfizu, egyetemi rangsora, felvett hallgatók átlagpontszáma mégis rosszabb a bgfeseknek

kevesebb órájuk is van, illetve a számonkérés is könnyebben abszolválható tapasztalataim szerint.

de én is dugtam már bgfes picsát, amikor azt éreztem, hogy ha minden nap ilyet dgnék akkor cserébe tanulnék ott
Go Back To Magyar Topic List
Prev1169170171172173327Next
Add Reply New Topic New Poll