d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > d2jsp / Hunsub Moderáció > Kérdezz Itt
Prev1169170171172173197Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 26 2010 03:44pm
Quote (tevetava @ Oct 26 2010 09:43pm)
Kíváncsi lennék, hányszor próbáltátok meg..


jaj bazdmeg, most át ne menjél ilyen fellengzös stilusba mert kikaparom a falat
szted rajtad kivül nincs itt olyan értelmes ember, akinek ez mondjuk 4 év alatt eszébe se jutott?

sokszor probáltuk meg bazdmeg, sokszor.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 26 2010 03:46pm
Quote (LindaPpP @ 26 Oct 2010 23:44)
Esetleg, ha készült topic róla és nem történt semmi ... (mondjuk 1-2hétig) akkor próbáljatok meg írni egy "normális hangvételű" pmet egy modnak.


3 napig pm contaktoltam epilollal a balfasz warnom ügyében, aztán SIKERESEN ÁTKÜLDÖTT KEVINHEZ
aki volt szíves közölni velem h "bocsánat. A warnod 30 nap múlva lejár" Hát kurvajó tényleg
amúgymeg még amikor greendayyal viaskodtam még lc3-nak is mondtam h csináljon már valamit, nyitott topicot multi reporstba, ugyanúgy semmi:'D




/de különben meg minden newfag olyan kurva okos amikor lófaszt nem látott az egészből kb

This post was edited by Cpt_Ghost on Oct 26 2010 03:46pm
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Oct 26 2010 03:46pm
Quote (LindaPpP @ Oct 26 2010 10:44pm)
Esetleg, ha készült topic róla és nem történt semmi ... (mondjuk 1-2hétig) akkor próbáljatok meg írni egy "normális hangvételű" pmet egy modnak.

e/ Ha nem válaszol... akkor így jártatok... de ennél többet nem tudtok tenni.


kösz az infót
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 26 2010 03:47pm
Quote (Genthor @ Oct 26 2010 09:44pm)
Én kérek elnézést, amiért nem tartom nyilván az összes hunsubos postot...  <_<


http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=46348722&f=129&p=325660038

ezért kaptam suspit pl
senkihez hozzá se szoltam
a forumrol SENKIT nem quoteoltem és nem is nekik szántam
csak leirtam h mi történt az orvosnál
EPIC?

vmelyik külföldi mod MERT AZÉRT ANNYIT CSAK KINÉZEK LAJOBOL HOGY MEGÉRTI A MAGYAR NYELVET ÉS TUDJA H EZ SENKINEK NEM SZOLT A FORUMROL ugy gondolta, hogy ha benne van a mondatban hogy kurva, akkor csak és kizárolag flém lehet

This post was edited by sylke on Oct 26 2010 03:48pm
Member
Posts: 3,915
Joined: Jul 18 2010
Gold: 0.00
Oct 26 2010 03:48pm
Quote (Cpt_Ghost @ Oct 26 2010 11:46pm)
3 napig pm contaktoltam epilollal a balfasz warnom ügyében, aztán SIKERESEN ÁTKÜLDÖTT KEVINHEZ
aki volt szíves közölni velem h "bocsánat. A warnod 30 nap múlva lejár" Hát kurvajó tényleg
amúgymeg még amikor greendayyal viaskodtam még lc3-nak is mondtam h csináljon már valamit, nyitott topicot multi reporstba, ugyanúgy semmi:'D




/de különben meg minden newfag olyan kurva okos amikor lófaszt nem látott az egészből kb


Hááát.... :lol:
Szerintem csak a buta emberek hagyják magukat provokálni.

Quote (lacketto @ Oct 26 2010 11:46pm)
kösz az infót


(ha nem lenne egyértelmű másnak)

Quote (Cpt_Ghost @ Oct 26 2010 11:49pm)
jólvan
menjél aludni inkább
inb4 2 év suspend


Sajnálom, ha fáj az igazság. :angel:

This post was edited by LindaPpP on Oct 26 2010 03:50pm
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Oct 26 2010 03:48pm
Quote (LindaPpP @ 26 Oct 2010 23:44)
Esetleg, ha készült topic róla és nem történt semmi ... (mondjuk 1-2hétig) akkor próbáljatok meg írni egy "normális hangvételű" pmet egy modnak.

e/ Ha nem válaszol... akkor így jártatok... de ennél többet nem tudtok tenni.


http://forums.d2jsp.org/user.php?i=599762
http://forums.d2jsp.org/user.php?i=294469

,,15 - Tilos több felhasználói fiókot létrehozni - csak egy fiók engedélyezett személyenként. Semmilyen esetben nem hozhatsz létre több fiókot egy személy számára."

Nincs több mondandóm... szerintem te se tépd a szád, mert itt nincs igazság, minden esetben máshogy járnak el, mint ahogy saját szabálykönyvükben le van írva, szóval tényleg felesleges.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 26 2010 03:49pm
Quote (LindaPpP @ 26 Oct 2010 23:48)
Hááát.... :lol:
Szerintem csak a buta emberek hagyják magukat provokálni.


jólvan
menjél aludni inkább
inb4 2 év suspend
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 26 2010 03:51pm
Quote (LindaPpP @ Oct 26 2010 09:48pm)
Hááát.... :lol:
Szerintem csak a buta emberek hagyják magukat provokálni.



(ha nem lenne egyértelmű másnak)



Sajnálom, ha fáj az igazság.  :angel:


tudod, nem mindenki egyforma, vannak emberek, akik hevesebbek a többieknél
ez nem butaság kérdése....
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Oct 26 2010 03:52pm
Quote (LindaPpP @ 26 Oct 2010 23:48)
Hááát.... :lol:
Szerintem csak a buta emberek hagyják magukat provokálni.


En sem tudok mar ujat mondani. "Newfag" vagyok, nem voltam itt, nem lattam, de attol meg ez így van...
Member
Posts: 3,915
Joined: Jul 18 2010
Gold: 0.00
Oct 26 2010 03:52pm
Quote (sylke @ Oct 26 2010 11:51pm)
tudod, nem mindenki egyforma, vannak emberek, akik hevesebbek a többieknél
ez nem butaság kérdése....


De igen, az! Amikor már sokadik alkalommal szívjátok meg ugyan úgy.

Quote (Cpt_Ghost @ Oct 26 2010 11:52pm)
de különben ezt lajo is észrevehetné ha nem hetente 2 percet töltene el a subon


Azért azt remélem belátod, hogy nem ő tesz nektek szívességet, mert nekem nem így jön le.

This post was edited by LindaPpP on Oct 26 2010 03:54pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1169170171172173197Next
Add Reply New Topic New Poll