Quote (Cpt_Ghost @ Oct 26 2010 11:46pm)
3 napig pm contaktoltam epilollal a balfasz warnom ügyében, aztán SIKERESEN ÁTKÜLDÖTT KEVINHEZ
aki volt szíves közölni velem h "bocsánat. A warnod 30 nap múlva lejár" Hát kurvajó tényleg
amúgymeg még amikor greendayyal viaskodtam még lc3-nak is mondtam h csináljon már valamit, nyitott topicot multi reporstba, ugyanúgy semmi:'D
/de különben meg minden newfag olyan kurva okos amikor lófaszt nem látott az egészből kb
Hááát....

Szerintem csak a buta emberek hagyják magukat provokálni.
Quote (lacketto @ Oct 26 2010 11:46pm)
kösz az infót
(ha nem lenne egyértelmű másnak)
Quote (Cpt_Ghost @ Oct 26 2010 11:49pm)
jólvan
menjél aludni inkább
inb4 2 év suspend
Sajnálom, ha fáj az igazság.
This post was edited by LindaPpP on Oct 26 2010 03:50pm