Quote (aduin @ 9 Dec 2010 17:54)
Szerintem azért van ez a topic, hogy az egy - két mondattal megválaszolható, egyszerű kérdésekre választ kaphassak. A feltett kérdés melyik feltételt nem teljesíti?
próbálj meg egy német dllt, vagy külföldi torrentoldalon német nyelvű diablot leszedni
ha úgymond 'crackelt' diablot is szedsz le, ha egy működő kulcsot ütsz be (+ természetesen nem crackeled), felpatcheled manuálisan, átmásolod az mpqkat, akkor mennie kell
de egyébként tényleg azt kell írjam, hogy google, german diablo 2, esetleg német ismerőstől kérsz egy isot feltöltve