d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablos Rövid Kérdések
Prev1169170171172173257Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 7,659
Joined: Aug 11 2008
Gold: 457.00
Dec 8 2010 11:30pm
Quote (Janou @ 8 Dec 2010 17:28)
egy itemshop oldalát azért nem linkelném be ilyen bátran :D


nevettem
Member
Posts: 3,549
Joined: Aug 13 2009
Gold: 26.99
Dec 9 2010 10:44am
Valahogy meg lehet csinálni, hogy német nyelvű legyen a diablom?
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Dec 9 2010 10:49am
Quote (aduin @ Dec 9 2010 04:44am)
Valahogy meg lehet csinálni, hogy német nyelvű legyen a diablom?


google >
Member
Posts: 3,549
Joined: Aug 13 2009
Gold: 26.99
Dec 9 2010 10:54am
Quote (Coolface @ Dec 9 2010 06:49pm)
google >


Szerintem azért van ez a topic, hogy az egy - két mondattal megválaszolható, egyszerű kérdésekre választ kaphassak. A feltett kérdés melyik feltételt nem teljesíti?
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Dec 9 2010 02:05pm
Quote (aduin @ 9 Dec 2010 17:54)
Szerintem azért van ez a topic, hogy az egy - két mondattal megválaszolható, egyszerű kérdésekre választ kaphassak. A feltett kérdés melyik feltételt nem teljesíti?


próbálj meg egy német dllt, vagy külföldi torrentoldalon német nyelvű diablot leszedni

ha úgymond 'crackelt' diablot is szedsz le, ha egy működő kulcsot ütsz be (+ természetesen nem crackeled), felpatcheled manuálisan, átmásolod az mpqkat, akkor mennie kell

de egyébként tényleg azt kell írjam, hogy google, german diablo 2, esetleg német ismerőstől kérsz egy isot feltöltve
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Dec 9 2010 11:41pm
Quote (aduin @ Dec 9 2010 04:54am)
Szerintem azért van ez a topic, hogy az egy - két mondattal megválaszolható, egyszerű kérdésekre választ kaphassak. A feltett kérdés melyik feltételt nem teljesíti?


a google is azert van
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Dec 9 2010 11:43pm
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.

Quote (Coolface @ Dec 10 2010 05:41am)
a google is azert van


eltakarodhatnál drága fiam
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Dec 9 2010 11:44pm
Quote (Liliomtipro @ Dec 9 2010 05:43pm)
eltakarodhatnál drága fiam


u mean menyjel?
:coolface:
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Dec 10 2010 10:36am
Quote (Janou @ 9 Dec 2010 21:05)
próbálj meg egy német dllt, vagy külföldi torrentoldalon német nyelvű diablot leszedni

ha úgymond 'crackelt' diablot is szedsz le, ha egy működő kulcsot ütsz be (+ természetesen nem crackeled), felpatcheled manuálisan, átmásolod az mpqkat, akkor mennie kell

de egyébként tényleg azt kell írjam, hogy google, german diablo 2, esetleg német ismerőstől kérsz egy isot feltöltve


Ennyi erővel az összes olyan topic, ahol segítséget lehet kérni valamilyen témakörben (minden official és random helpplíz topic) tök felesleges, a gugel úgyis segít.
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Dec 10 2010 12:24pm
Quote (Genthor @ 10 Dec 2010 17:36)
Ennyi erővel az összes olyan topic, ahol segítséget lehet kérni valamilyen témakörben (minden official és random helpplíz topic) tök felesleges, a gugel úgyis segít.


én csak azt mondtam, hogy ebben a helyzetben ezt lehet tenni

elkezdtem én is googlezni hidd el, első körben nem találtam, annyira mindig nem vagyok mindig segítőkész, hogy 15 percet nézzem a googlet ilyenekért
Go Back To Magyar Topic List
Prev1169170171172173257Next
Closed New Topic New Poll