d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > d2jsp Technikai Segítség > d2jsp-vel Kapcsolatos Kérdéseket Ide
Prev1169170171172173232Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Mar 15 2010 12:16pm
Quote (ZsDanee @ 15 Mar 2010 19:10)
Diablós cs-kulcsot fg-ért eladni lehet itt a fórumon?
Vagy nem megengedett?


nem lehet
Member
Posts: 6,471
Joined: Aug 3 2006
Gold: 0.00
Mar 15 2010 12:34pm
Quote (Floodban @ 15 Mar 2010 19:16)
nem lehet


köszi
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
Mar 19 2010 10:39am
Oh, nvm elnéztem valamit! Sry :wacko:

Illetve azért leírom: Reggel akartam venni 4 Hourly Raffle "sokrsjegyet", és azt írta ki, hogy 80fg-be fog kerülni!
Tehát az lett volna a kérdésem, hogy mióta 20fg egy jegy? De látom, hogy most megint csak 5fg! :)

Akkor egy új kérdés: Én néztem be valamit, vagy tényleg volt 20fg/db is? :)

This post was edited by Fezmin on Mar 19 2010 10:54am
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Mar 19 2010 11:21am
Buy This Ticket For the Next X Raffle(s) = Ennyiszer akarod megvenni a _következő X_ raffle-ra a jegyeket

Amikor megnyomod a "pick random" gombot, akkor kérdezi meg, hogy mennyi jegyet
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
Mar 19 2010 11:24am
Quote (Anarkin @ Mar 19 2010 07:21pm)
Buy This Ticket For the Next X Raffle(s) = Ennyiszer akarod megvenni a _következő X_ raffle-ra a jegyeket

Amikor megnyomod a "pick random" gombot, akkor kérdezi meg, hogy mennyi jegyet


Oh és tényleg! :) Csak azért zavart be, mert ugye ott ilyenkor csak a 4 jegyet mutatja, és ha kitörlök 1et akkor 20al lett kevesebb a fizetendő összeg!
És nem néztem meg tüzetesebben, hogy mit is ír ki! :)
De így már értem! Thx! ^_^

This post was edited by Fezmin on Mar 19 2010 11:27am
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Mar 22 2010 03:27pm
Szájtápdét szpotted.

Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Mar 22 2010 03:33pm
Quote (Genthor @ 22 Mar 2010 22:27)
Szájtápdét szpotted.

http://img242.imageshack.us/img242/8847/38256925.jpg


OLD
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Mar 22 2010 03:38pm
Quote (Ghostmasterq @ 22 Mar 2010 22:33)
OLD


Többet kéne spammolnom, hogy hamarabb meglássam az újításokat?
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Mar 22 2010 03:38pm
Quote (Genthor @ 22 Mar 2010 22:38)
Többet kéne spammolnom, hogy hamarabb meglássam az újításokat?


Igen :(
Viszont én figyelek: spam -> reported még guildon belül is.
TT 4 Ghost
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Mar 23 2010 10:27am
nem lehet trade topicba postolni
Go Back To Magyar Topic List
Prev1169170171172173232Next
Closed New Topic New Poll