d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mikor Lesz Rezetmár?
Prev1161718192035Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Nov 27 2016 06:09pm
lodhcban ez volt rajtam úgy 3 napig, amíg le nem rohadt :D


képzelhetitek, hogy mennyire felkúrtam magam, amikor megláttam, hogy eth, főleg akkor, amikor azt is megláttam, hogy amúgy perf is :D
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Nov 28 2016 02:19am
Quote (Jancsipapa @ Nov 28 2016 01:09am)
lodhcban ez volt rajtam úgy 3 napig, amíg le nem rohadt :D
http://3.1m.yt/tlQsqok.png

képzelhetitek, hogy mennyire felkúrtam magam, amikor megláttam, hogy eth, főleg akkor, amikor azt is megláttam, hogy amúgy perf is :D


Azért te is elég fáradt lehettél, ha nem vetted észre, hogy eth. :D
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Nov 28 2016 05:35am
csinaltam valamit a zonnal, kapott burizat meg egy ket itemet igy 20-30 fgbol, meg egy duress kell majd neki meg egy cipo - lehet WT helyett goret veszek neki

nmen siman vegigszalad CSen, de hellen eleg fostos mert ilyen 60% chance to hitem van... 100at raktam vitre minden mast dexre es ugye ennek passzivja is van az ARre. gondolom kicsit nagyobb szintu lesz jobban fog menni, lehet a 71-2 meg kicsi hell CShez. bar nem tudom mikor lesz nagyobb szintu ha ennyit jatszok vele es azt is nm CSben :D
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Nov 28 2016 05:43am
Quote (TresholdOfUniverse @ Nov 28 2016 01:35pm)
csinaltam valamit a zonnal, kapott burizat meg egy ket itemet igy 20-30 fgbol, meg egy duress kell majd neki meg egy cipo - lehet WT helyett goret veszek neki

nmen siman vegigszalad CSen, de hellen eleg fostos mert ilyen 60% chance to hitem van... 100at raktam vitre minden mast dexre es ugye ennek passzivja is van az ARre. gondolom kicsit nagyobb szintu lesz jobban fog menni, lehet a 71-2 meg kicsi hell CShez. bar nem tudom mikor lesz nagyobb szintu ha ennyit jatszok vele es azt is nm CSben :D


éjszakára berakhatom neked egy privát cs+baalrunra leechelni ha akarod
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Nov 28 2016 05:46am
Quote (cowding @ Nov 28 2016 12:43pm)
éjszakára berakhatom neked egy privát cs+baalrunra leechelni ha akarod


koszonom, de majd eljatszogatok en vele

igazabol nem vet szet a lelkesedes, neha van kedvem hozza de tobbnyire...
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Nov 28 2016 05:50am
Quote (cowding @ Nov 28 2016 12:43pm)
éjszakára berakhatom neked egy privát cs+baalrunra leechelni ha akarod


:D
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Nov 28 2016 06:00am
Quote (TresholdOfUniverse @ Nov 28 2016 12:35pm)
csinaltam valamit a zonnal, kapott burizat meg egy ket itemet igy 20-30 fgbol, meg egy duress kell majd neki meg egy cipo - lehet WT helyett goret veszek neki

nmen siman vegigszalad CSen, de hellen eleg fostos mert ilyen 60% chance to hitem van... 100at raktam vitre minden mast dexre es ugye ennek passzivja is van az ARre. gondolom kicsit nagyobb szintu lesz jobban fog menni, lehet a 71-2 meg kicsi hell CShez. bar nem tudom mikor lesz nagyobb szintu ha ennyit jatszok vele es azt is nm CSben :D


Nem muszáj Hell Cs-zni, ha szintet akarsz lépni. Mausoleum pl. jó XP-t ad a 85-ös szintű monszták miatt. Pit szintén jó XP source, de vigyázni kell a corrupted archerekkel, mert egy amp/extra strong pack könnyedén leszed egy hittel. Esetleg még Act 2 Ancient Tunnels. Ráadásul ezeken a helyeken jó eséllyel találhatsz HR-t és egyéb high-end cuccot.

Az to hit problémára majdnem beírtam, hogy ITD, de közben lecsekkoltam, és nem sok lehetőséged van. Faith vagy Eaglehorn jöhet szóba.
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,114.85
Nov 28 2016 06:09am
Quote (-joey- @ 28 Nov 2016 14:00)
Nem muszáj Hell Cs-zni, ha szintet akarsz lépni. Mausoleum pl. jó XP-t ad a 85-ös szintű monszták miatt. Pit szintén jó XP source, de vigyázni kell a corrupted archerekkel, mert egy amp/extra strong pack könnyedén leszed egy hittel. Esetleg még Act 2 Ancient Tunnels. Ráadásul ezeken a helyeken jó eséllyel találhatsz HR-t és egyéb high-end cuccot.

Az to hit problémára majdnem beírtam, hogy ITD, de közben lecsekkoltam, és nem sok lehetőséged van. Faith vagy Eaglehorn jöhet szóba.


hat bowzonnal szerintem pit eleg meredek :-)
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Nov 28 2016 06:22am
Quote (TresholdOfUniverse @ Nov 28 2016 01:46pm)
koszonom, de majd eljatszogatok en vele

igazabol nem vet szet a lelkesedes, neha van kedvem hozza de tobbnyire...



Okes

Quote (-joey- @ Nov 28 2016 01:50pm)
:D



Meg elfunolgatok kezzel veluk mf szinten ezc de baal meg cs runbol erre az evre eleg volt par szaz manualisan
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Nov 28 2016 06:24am
Quote (vtibor @ Nov 28 2016 01:09pm)
hat bowzonnal szerintem pit eleg meredek :-)


Decoy + Valk + Merc ott van golyófogónak. Szerintem vihető, de tény, hogy Mausoleum és Ancient Tunnels jóval könnyebb, mivel ott nem igazán van ranged monszta.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1161718192035Next
Add Reply New Topic New Poll