d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > 800.000 > Stop 'em
Prev1161718192098Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Aug 29 2015 03:20am
Quote (Karan2_Returned @ Aug 29 2015 08:52am)
Aki a menekülteknel rosszabbul el az az esetek nagyreszeben sajat maga tehet rola. Ha kimesz külföldre akkor viszont nagyon jol esik a gesztus, hogy probalnak segiteni neked amiben csak tudnak.

Amikor kijöttem Svajcba, akkor meg csak nem is menekült voltam, hanem külföldi aki jött lopni az itteni munkat, megis kaptam segitseget nyelvtanulasban, palyavalasztasban, meg ha igenyeltem volna többet is (orvosi ellatas pszichologus etc)
Ha ez nincs akkor programozo helyett szakacs lettem volna, es a potencialom nagyreszet nem hasznalnam ki.


Gondolom te is szakadt ruhaban egy kis taskaval a hatadon fogtad magad es elindultal gyalog svajcba minden különösebb terv es munkavegzesre valo hajlandosag nelkul
Member
Posts: 31,242
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Aug 29 2015 03:23am
Quote (-joey- @ Aug 29 2015 09:40am)
Ezek a körülmények már most normálisabbak annál, mint ahogyan sok magyar ember él. Fokozd csak és jönnek még többen, sőt nem is akarnak majd továbbmenni. A kerítés volt az egyetlen elfogadható válasz a mostani helyzetre, persze az már más kérdés, hogy ezt is fidesz/10 csinálták meg. A gyűlöletkampány pedig értelmetlen, ezzel egyetértek. Nem gyűlölködésre van szükség, hanem egyszerűen tisztába lenni a saját tűrőképességünkkel és a több százezer idegen ember jelentette kockázatokkal és meghúzni egy vonalat.



Nem ertek egyet. Csak mert emberien bannank veluk, nem jonnenek tobben. Nem fogjak azt mondani nemetorszagbol a rokonaiknak interneten hogy: he, germany gut, de a magyarok nem teljesen gyokerek, ti menjetek oda mi jol erezzuk magunkat
Member
Posts: 31,242
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Aug 29 2015 03:25am
Quote (aki_jojjon_poezni @ Aug 29 2015 09:59am)
Majd amikor edesanyad torkahoz szoritja a kest akkor is ez lesz a magyarazat h sulyosan lelkiserult?
Az ilyet kell leloni, akkor a tobbi is meghuzza magat, nem kell a szimpatiat keresni veluk, megerik a penzuket.



++



? Ennyi erovel oljuk meg az osszes magyart, mert magyarok kozott is vannak agressziv pszichopatak
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 29 2015 03:26am
Amugy meg, ahogy mar irtam regen, a gyuloletkampany faszsag volt. Nepharagot, felelmet generalt az emberekben, a fasznak se keleltt volna, ha akkor ilyen baszomnagy szarkavaras, meg nyaladzas nelkul fognak es felhuznak egy normalis keritest, meg a katonakat lekuldik hatarorsegbe, hogy csokkentsek az illegalisok szamat, semmi nem lett volna, pattogtak volna akkor is az ellenzekiek, de sokkal egyszerubb lett volna az elfogadas.

Masreszrol viszont van egy olyan, hogy toloncegyezmeny. Ezaltal szepen visszarugdossak a selejtet, az 'utolso orszagba'.

Amit taszilow is irt. Van igy is kurvasok kozmunkasunk, a kozmunkaprogram azt hozta, hogy sok faszkalap ceg, akik csokos korbe tartoznak, kirugtak a dolgozoikat, aztan 'nagylelkuen' visszafoglalkoztattak kozmunkaskent, meg is ez mi? Kedvezmenyeket kap igy az allamtol, meg meg kevesebbet kell fizetni a dolgozojanak.
Member
Posts: 643
Joined: Aug 14 2015
Gold: 0.50
Aug 29 2015 03:40am
Quote (anyd @ Aug 29 2015 11:25am)
? Ennyi erovel oljuk meg az osszes magyart, mert magyarok kozott is vannak agressziv pszichopatak



Senki nem mondta h oljuk meg mindet meg a 6000 normalissal semmi baj nincs

De amelyik elkezd vandalkodni miutan kajat szallast meg mindent kapott -ingyen, barmifele visszaterites/melo nelkul- annak tenyleg el kell torni mind a ket kezet imo
Member
Posts: 54,994
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,280.00
Aug 29 2015 03:42am
Quote (Jancsipapa @ 28 Aug 2015 23:43)
Annak idejen fasza dolog volt a jobbagynak is dolgozni ingyer' a foldesurnak, megis a szolotoket nem a jobbagy csinalta, mert az kikapalta a gecibe az osszeset, mert telibeszarta, hogy mi marad

Mit gondolsz, minosegi munkat vegeznenek ezek az emberek? Mit adnal nekik, milyen munkafolyamatot? Nem egyiptomban vagyunk, hogy huzni kelljen a kettonnas kotombot, ahhoz meg nem kell esz, de a mai epitkezeseknel a leghulyebb iszakos komuvesnek is kell, hogy fogalma legyen az alapoktol, plusz meg meg is fizetik, ezek meg nem lennenek (illetve tudjak, hogy most itt a kesz picsa nekik a semmittevesert) ugyanez a baj a bortonben levok foglalkoztatasaval


Nemetorszagban a husiparban dolgozik rengeteg illegalis bevandorlo, igy kepesek egesz Europaba versenykepes aron hust exportalni.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 29 2015 03:43am
Quote (subnyaralas @ 29 Aug 2015 11:40)
Senki nem mondta h oljuk meg mindet meg a 6000 normalissal semmi baj nincs

De amelyik elkezd vandalkodni miutan kajat szallast meg mindent kapott -ingyen, barmifele visszaterites/melo nelkul- annak tenyleg el kell torni mind a ket kezet imo


Selectio naturalis.
Member
Posts: 20,801
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 29 2015 03:44am
Quote (subnyaralas @ Aug 29 2015 10:40am)
Senki nem mondta h oljuk meg mindet meg a 6000 normalissal semmi baj nincs

De amelyik elkezd vandalkodni miutan kajat szallast meg mindent kapott -ingyen, barmifele visszaterites/melo nelkul- annak tenyleg el kell torni mind a ket kezet imo


Eltöröd a kezet es akkor a többi is elkezd höbörögni hogy mifele barbar vagy te.
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Aug 29 2015 03:45am
Quote (anyd @ 29 Aug 2015 09:21)
Ugy tartjak oket mint a kutyakat.
Szerintem a magyarokat kicsit az is zavarja, hogy igazabol senki se szeretne itt maradni.
A kormany meg azt csinalja mint egy transzfesztita aki pucer seggel kiabal hogy juj ne eroszakoljatok meg ti kis butak, hagyjatok mar hihi.
En nem hibaztatom oket hogy nem allnak meg szerbiaban vagy itt, mert ha mar elhagyod az orszagod, akkor miert ne menj a legjobb helyre?
Nemetorszagban még a pincereknek is jobb elete van mint nalunk nehany diplomasnak.



Ezt a legostobabb emberek szajkozzak az indexes cikkek alatt, achievement unlocked


Olvass par cikket Szicíliarol stb

Mondjuk engem nem erint a problema meg hat en is bevandorlo vagyok.
Member
Posts: 103
Joined: Sep 28 2014
Gold: 10.00
Aug 29 2015 03:49am
Quote (ace07 @ Aug 29 2015 11:45am)
Olvass par cikket Szicíliarol stb

Mondjuk engem nem erint a problema meg hat en is bevandorlo vagyok.


De nem illegalisan tartozkodsz ott, azert van kulonbseg. Te megtalaltad a megfelelo/legalis modjat a kijutasnak es gondolom "beilleszkedni" sem fenyegetozessel meg vandalkodassal sikerult.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1161718192098Next
Add Reply New Topic New Poll