d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Est-ce Que Tu Est Charlie? > Mit Gondolsz A Szolasszabadsagrol
Prev1161718192043Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jan 17 2015 06:44am
Quote (ZaturekManfred @ Jan 17 2015 01:35pm)
Amúgy el sem tudom képzelni milyen rohadt helyzetben lehet a mostani kor iskolás gyereke, ha nem fogadja be a közösség, és még egy-két jarabekg féle ember is akad, aki nap-mint nap megalázza.


heh.

Az osszes aldozat tipusu kirekesztett introvertalt szerencsetlen emberrel rendkivul joban voltam az iskolaban, es azzal a klikkel amelyik oket kipeceztek pedig tobbszor konfliktsba is keverdtem. Egyetlen ember volt, aki valoban celpontja volt valaha az en tamadasaimnak, de o volt a letezo legbekepzeltebb es arrogansabb eber abban az osztalyban (igen, eg nalam is sokkal inkabb, akarmilyen elkepzelhetetlen), annak ellenere, hogy egy szocialisan vegtelenul visszataszito figura volt.

Miattam aztan vegkepp nem kell aggodnia senkinek, nyugodtan irathatod abba az iskolaba a gyerekeidet ahova az enyemek fognak jarni. En egy rendkivl nyilt, es elfogado ember vagyok, foleg a szerencsetlenebb eberekkel szemben, de ha latok egy ellentmondasos magatartas format azellen nyiltan ki fogom fejteni a velenyemet.

Quote (beni @ Jan 17 2015 01:42pm)
Azért csak elkezdtük "kivéve" eseteket felhozni a fene nagy liberális szólásszabadságba :)


Ha a tarsadalom eljutna arra pontra, hogy nem hiszi el a hazugsagot, nem ulne fel az ertelmetlen uszitasnak, akkor erre sem lenne szukseg.

Quote (ZaturekManfred @ Jan 17 2015 01:41pm)
Az, hogy valakit te primitívnek gondolsz először is nem biztos, hogy az, másodszor meg nem ad okot arra, hogy kritizáld.

Azt pedig véletlenül se gondold, hogy intellektuális diadalt arattál pl. Vismajor felett, mert rajtad kívül maximum a két hasonlóan gondolkodó barátod hiszi el.


Az engem teljesen hidegen hagy mit hiszel, ha valaki nem tud valaszolni, es ketsegbeeseseben fizikai eroszakot alkalaz, az intellektualisan alulmaradt ^^.

This post was edited by jarabekg on Jan 17 2015 06:47am
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jan 17 2015 06:48am
Quote (jarabekg @ 17 Jan 2015 13:44)
heh.

Az osszes aldozat tipusu kirekesztett introvertalt szerencsetlen emberrel rendkivul joban voltam az iskolaban, es azzal a klikkel amelyik oket kipeceztek pedig tobbszor konfliktsba is keverdtem. Egyetlen ember volt, aki valoban celpontja volt valaha az en tamadasaimnak, de o volt a letezo legbekepzeltebb es arrogansabb eber abban az osztalyban (igen, eg nalam is sokkal inkabb, akarmilyen elkepzelhetetlen), annak ellenere, hogy egy szocialisan vegtelenul visszataszito figura volt.

Miattam aztan vegkepp nem kell aggodnia senkinek, nyugodtan irathatod abba az iskolaba a gyerekeidet ahova az enyemek fognak jarni. En egy rendkivl nyilt, es elfogado ember vagyok, foleg a szerencsetlenebb eberekkel szemben, de ha latok egy ellentmondasos magatartas format azellen nyiltan ki fogom fejteni a velenyemet.



Ha a tarsadalom eljutna arra pontra, hogy nem hiszi el a hazugsagot, nem ulne fel az ertelmetlen uszitasnak, akkor erre sem lenne szukseg.



Az engem teljesen hidegen hagy mit hiszel, ha valaki nem tud valaszolni, es ketsegbeeseseben fizikai eroszakot alkalaz, az intellektualisan alulmaradt ^^.


Te is visszautottel...
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jan 17 2015 06:49am
Quote (jarabekg @ 17 Jan 2015 14:44)
En egy rendkivl nyilt, es elfogado ember vagyok, foleg a szerencsetlenebb eberekkel szemben, de ha latok egy ellentmondasos magatartas format azellen nyiltan ki fogom fejteni a velenyemet.


Azt hittem nem tudod fokozni az előzőt, de ezt már egy vízeséses képen képzelem el...
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jan 17 2015 06:49am
Quote (josheide @ Jan 17 2015 01:48pm)
Te is visszautottel...


azt kar volt - az egyetlen hiba amit aznap este elkovettem, mar azon kivul, hogy ottmaradtam, teljesen felesleges volt kitennem magamat ennek.

This post was edited by jarabekg on Jan 17 2015 06:51am
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jan 17 2015 06:51am
total full kretenbe
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jan 17 2015 06:52am
Quote (jarabekg @ Jan 17 2015 01:44pm)

Ha a tarsadalom eljutna arra pontra, hogy nem hiszi el a hazugsagot, nem ulne fel az ertelmetlen uszitasnak, akkor erre sem lenne szukseg.



Köszi a világmegváltó közelyt, obvious kapitány.

Börtönökre és rendőrségre sem lenne szükség, ha a társadalom eljutna arra a szintre, hogy betartja a konszenzusos normákat. Sőt törvényekre se lenne szükség.
Member
Posts: 826
Joined: Sep 9 2014
Gold: 0.00
Jan 17 2015 06:53am
Quote (jarabekg @ Jan 17 2015 02:44pm)




Az engem teljesen hidegen hagy mit hiszel, ha valaki nem tud valaszolni, es ketsegbeeseseben fizikai eroszakot alkalaz, az intellektualisan alulmaradt ^^.


Nem semmi ego.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jan 17 2015 06:56am
Nem nagyon értem jara hogy élte meg a felnőtt kort, de valószínűleg nagyon nyugodt emberek vették körül.

Alig várom, hogy valakinek a főnöke legyen és amikor majd beverik a képét, akkor vattával az orrában orrhangom mondogatja, hogy intellektuális győzelem, intellektuális győzelem...
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jan 17 2015 06:58am
Quote (CyberPunk666 @ Jan 17 2015 01:49pm)
Azt hittem nem tudod fokozni az előzőt, de ezt már egy vízeséses képen képzelem el...


ha tetszik ha nem ez így volt

Quote (CyberPunk666 @ Jan 17 2015 01:37pm)
Csak akkor lenne így, ha normálisan vitatkoznál és ezt próbálná valaki így lerendezni. Ha elkezded a barátnője kinézetét pocskondiázni és hangosan kinevetni, akkor te semmilyen intellektuális diadalt nem aratsz, mert egy primitív suttyú leszel.
Te már azon a ponton rég elbuktál intellektuálisan, amikor elcsattant a pofon, ott már rég te voltál a primitív, vismajor csak követett a te szintedre, mert a magasabban nem értettél...

->más kinézetét hangosan sértegetni és kiröhögni, kivenni az autista szájából a cigit eltörni és ledobni a földre, nevetni a kisbabáját rugdosó nő videóján
->bármi amiben szerepel az intellektuális szó


Quote (CyberPunk666 @ Jan 17 2015 01:38pm)
De most komolyan, jarabekg más nőjét a súlyával cikizi és ő intellektuális győzelemről beszél :DDDDDD
De most tuti ez valami csapda topic amibe belesétáltam, ilyen tényleg nem létezhet...


megint egszakertetted, hogy mi tortent, mikozben semmi ilyesmirol nem volt valojaban szo eloben
Quote (josheide @ Jan 17 2015 01:48pm)
Te is visszautottel...


azt kar volt - az egyetlen hiba amit aznap este elkovettem, mar azon kivul, hogy ottmaradtam, teljesen felesleges volt kitennem magamat ennek.

Quote (ZaturekManfred @ Jan 17 2015 01:41pm)
Az, hogy valakit te primitívnek gondolsz először is nem biztos, hogy az, másodszor meg nem ad okot arra, hogy kritizáld.

Azt pedig véletlenül se gondold, hogy intellektuális diadalt arattál pl. Vismajor felett, mert rajtad kívül maximum a két hasonlóan gondolkodó barátod hiszi el.


Nem azert cikizek valakit, mert primitv, belolem ezt az ingert a_szeritnem_ellentmondasos viselkedesformak valtjak ki.
Member
Posts: 826
Joined: Sep 9 2014
Gold: 0.00
Jan 17 2015 07:00am
Quote (jarabekg @ Jan 17 2015 02:58pm)

Nem azert cikizek valakit, mert primitv, belolem ezt az ingert a_szeritnem_ellentmondasos viselkedesformak valtjak ki.


Mindjárt meg is sajnállak, hogy nálad ez valamilyen kényszer, hogy bunkó legyél. :D

Go Back To Magyar Topic List
Prev1161718192043Next
Add Reply New Topic New Poll