d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Auto Vs. Motor
Prev116171819Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 6 2014 11:53am
Quote (CyberPunk666 @ 6 Nov 2014 18:50)
Az lenne a fasza, ha ott lakhatnék a munkahely mellett, és otthonról tolnám, csak a meetingekre kellene bemennem.


Vagy ha wowozas lenne a munkam es anya rendelne kozben a pizzat meg hozna a sparbol kolat meg chipset.
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Nov 6 2014 11:53am
Quote (Smat @ Nov 6 2014 07:44pm)
Tudtam hogy ez lesz, meg lesz magyarázva hogy igazából az én hibám az egész +8 oldal. :DD


hát nem én acsarkodtam 8 oldalon keresztül

dugdosták szépen a segged felé a nagy análgránátot, te meg ügyesen benyomogattad magadnak minden alkalommal
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Nov 6 2014 11:59am
Quote (Jancsipapa @ Nov 6 2014 06:53pm)
hát nem én acsarkodtam 8 oldalon keresztül

dugdosták szépen a segged felé a nagy análgránátot, te meg ügyesen benyomogattad magadnak minden alkalommal


:DDDDDDDD
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Nov 6 2014 12:36pm
Vagy egy nagyon korai, kurva rozsdás Vespa kéne, vagy semmi kétkerekű
Autóra meg semmi szükségem, néha felbaszom magam a buszmegállóban vagy az állomáson, egyszer elszakad a cérna és veszek magamnak egy dízel Thesist, vagy valami hasonló szép tepsit nagy dízellel

Quote (yupi @ 6 Nov 2014 14:29)
Renault Fluence vagy Ford Mondeo-t szeretnék, addig anyu robogójával rájdolok dörtin


Fingom nincs hogy ki vagy, de könyörgök, ezt valahogy indokold meg

This post was edited by bbaallaaggee on Nov 6 2014 12:39pm
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 6 2014 01:53pm
Mind a kettot.

Autobol nem tudom, leginkabb az kell nekem, hogy combi legyen, es normalis (nagy) meretu csomagter, nem tudok peldat hozni.

Az igazi seggfeszitos, bornadragos csopper meg regi almom, na jo nem feltetlen, de pl Harley Dynaja regota tetszik (ofc, amiota van SoA), ha nem is olyat konkretan, de hasonlo stilusut szeretnek egyszer.
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
Nov 6 2014 02:25pm
egyik liberális buzi se írta a bicajt wtf
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Nov 6 2014 02:27pm
Quote (dihep @ Nov 6 2014 09:25pm)
egyik liberális buzi se írta a bicajt wtf


hat mer ki a fasz bicajozna lol ugyan digep, inkabb aggyal freet
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 6 2014 02:29pm
Quote (dihep @ 6 Nov 2014 21:25)
egyik liberális buzi se írta a bicajt wtf


Lapozz vissza egyet :D
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Nov 6 2014 02:53pm
Quote (Baleee @ 6 Nov 2014 20:53)
Mind a kettot.

Autobol nem tudom, leginkabb az kell nekem, hogy combi legyen, es normalis (nagy) meretu csomagter, nem tudok peldat hozni.

Az igazi seggfeszitos, bornadragos csopper meg regi almom, na jo nem feltetlen, de pl Harley Dynaja regota tetszik (ofc, amiota van SoA), ha nem is olyat konkretan, de hasonlo stilusut szeretnek egyszer.


Mi az a combi?
Member
Posts: 31,127
Joined: May 29 2006
Gold: 22,978.27
Trader: Trusted
Nov 6 2014 03:18pm
Quote (dihep @ 6 Nov 2014 22:25)
egyik liberális buzi se írta a bicajt wtf


Én azzal járok nagyjából mindenhova, ahova csak lehet... csak itt az ősz és a hideg... ehhez meg nincs megfelelő öltözékem, de lehet majd beszerzek valami thermo cuccot, elég hasznos lenne. :P
Go Back To Magyar Topic List
Prev116171819Next
Add Reply New Topic New Poll