Vagy egy nagyon korai, kurva rozsdás Vespa kéne, vagy semmi kétkerekű
Autóra meg semmi szükségem, néha felbaszom magam a buszmegállóban vagy az állomáson, egyszer elszakad a cérna és veszek magamnak egy dízel Thesist, vagy valami hasonló szép tepsit nagy dízellel
Quote (yupi @ 6 Nov 2014 14:29)
Renault Fluence vagy Ford Mondeo-t szeretnék, addig anyu robogójával rájdolok dörtin
Fingom nincs hogy ki vagy, de könyörgök, ezt valahogy indokold meg
This post was edited by bbaallaaggee on Nov 6 2014 12:39pm