d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Mi A Velemenyed Az Evoluciorol? > Izmos Vitatopic
Prev1161718192021Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 4 2014 08:36am
Quote (TuskesVanek @ Nov 4 2014 02:28pm)
de hol láttad azt, hogy ő arra buzdított bárkit is, hogy fideszre szavazzon?


jaj Vanek pls

nyilván nem konkrétan azt irja hogy ÉLJEN A FIDESZ GYERÜNK SZAVAZZATOK

de úgy leírni a fidesz intézkedéseit, mintha azok milyen jók lennének istenem
a gyökerek még be is veszik, hogy omg ez a rezsicsökkentés (pl) tényleg milyen jó

abba gondolj bele, hogy ha a csököttek közt nyomja ezt a hülyeséget az kb egyenlő azzal mintha erősítené a fideszt
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Nov 4 2014 08:38am
Quote (Senee @ Nov 4 2014 03:36pm)
jaj Vanek pls

nyilván nem konkrétan azt irja hogy ÉLJEN A FIDESZ GYERÜNK SZAVAZZATOK

de úgy leírni a fidesz intézkedéseit, mintha azok milyen jók lennének istenem
a gyökerek még be is veszik, hogy omg ez a rezsicsökkentés (pl) tényleg milyen jó

abba gondolj bele, hogy ha a csököttek közt nyomja ezt a hülyeséget az kb egyenlő azzal mintha erősítené a fideszt


de én arra sem emlékszem, hogy bármilyen intézkedést istenített volna :D

a netadót ugyanúgy bírálta, mint bárki más
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 4 2014 08:41am
Quote (TuskesVanek @ Nov 4 2014 02:38pm)
de én arra sem emlékszem, hogy bármilyen intézkedést istenített volna :D

a netadót ugyanúgy bírálta, mint bárki más


:DDDDDDDDDDDD Vanek, légyszíves

olvasd vissza a politika topicot

KILÉPEK MER NETADÓ
Ja mégse, mert nem netadó és a többivel egyetértek
Aztán fel lett hozva a korrupciós ügyek arra meg azt mondta, hogy nincs köze hozzá etc
Remek..

Miért akarod csak azért is megmagyarázni, hogy ez így rendben van
Nem, kurvára nincs

Vagy akkor ismerje be, hogy "fél millát kapok és mindenki le van szarva háhá"
Azzal még azonosulni is tudnék és nem baszna fel ezzel az ELKÖTELEZETTSÉGES faszsággal
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Nov 4 2014 08:45am
Quote (Senee @ Nov 4 2014 03:41pm)
:DDDDDDDDDDDD Vanek, légyszíves

olvasd vissza a politika topicot

KILÉPEK MER NETADÓ
Ja mégse, mert nem netadó és a többivel egyetértek
Aztán fel lett hozva a korrupciós ügyek arra meg azt mondta, hogy nincs köze hozzá etc
Remek..

Miért akarod csak azért is megmagyarázni, hogy ez így rendben van
Nem, kurvára nincs

Vagy akkor ismerje be, hogy "fél millát kapok és mindenki le van szarva háhá"
Azzal még azonosulni is tudnék és nem baszna fel ezzel az ELKÖTELEZETTSÉGES faszsággal


jó, most ha neked a főnököd egy geci, akkor felmondasz?

amúgy szerintem tuti, hogy csak a vallása miatt fideszes, mert a fidesz mellett ott a kdnp, csomó embert így húztak be

This post was edited by TuskesVanek on Nov 4 2014 08:45am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 4 2014 08:55am
Quote (TuskesVanek @ Nov 4 2014 02:45pm)
jó, most ha neked a főnököd egy geci, akkor felmondasz?

amúgy szerintem tuti, hogy csak a vallása miatt fideszes, mert a fidesz mellett ott a kdnp, csomó embert így húztak be


nem de ő azt mondta azért fideszes mert hisz benne és amúgy nem kap érte semmit (a hazugság basz fel)

ergo igen, ha a főnököm egy geci (akinek azért szolgál jelen esetben - mert jó embernek tartja (ezt többször is leírta)) akkor felmondok, igen
és az már nekem bőven elég lenne, hogy ilyen korrupcios ügyekhez (melyeket ő is elismert) a főnök egy árva szót nem szól, sőt még ki is nevezi lázár jánost pl, csakhogynem megveregeti a vállát.. vagy szijjártó vagy sorolhatnám.. igen, KILÉPNÉK (HA ÉN NEM KAPNÉK BELŐLE:XD)
de elmondása szerint ő nem kap belőle és elhivatottságból fideszes (ismétlem újra, hogy ez basz fel ... mert hazudik vagy hülye mint a faszom) ......... és hát van pár diplomája, nyilván nem hülye, ergo hazudik.. dehát fideszes... miért lepődök meg.... de azért gyurcsányt fikázta, hogy hazug... mintha ő meg a haverjai mások lennének gg
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Nov 4 2014 08:57am
minden hozzaszolast elolvastam ebben a topicban ))))))))))))))))
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 4 2014 08:57am
mondjuk nem tudom miért pörgetem rajta magam, hisz már leírta, hogy nem kritizálhat már mert "indexen" van és figyelik a működését
ezért nem ismerheti be, hogy ő is kap bőven

DE AKKOR MEG NE IRJA IDE A TÁMOGATO DOLGOKAT FASZOM


na mind1 2 perc és mehetek haza :XD 16:00
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Nov 4 2014 08:58am
szerintem az utolsó opció a legvalószínűbb

amúgy mi a különbség a micro és a macro evolúció között?
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 4 2014 08:59am
Quote (MarcusD @ Nov 4 2014 02:58pm)
szerintem az utolsó opció a legvalószínűbb

amúgy mi a különbség a micro és a macro evolúció között?


az egyik kicsi a másik mégkisebb

:XD:XDGXDGLDLOW+IW

This post was edited by Senee on Nov 4 2014 08:59am
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Nov 4 2014 09:05am
uh
Go Back To Magyar Topic List
Prev1161718192021Next
Add Reply New Topic New Poll