Quote (TuskesVanek @ Nov 4 2014 02:45pm)
jó, most ha neked a főnököd egy geci, akkor felmondasz?
amúgy szerintem tuti, hogy csak a vallása miatt fideszes, mert a fidesz mellett ott a kdnp, csomó embert így húztak be
nem de ő azt mondta azért fideszes mert hisz benne és amúgy nem kap érte semmit (a hazugság basz fel)
ergo igen, ha a főnököm egy geci (akinek azért szolgál jelen esetben - mert jó embernek tartja (ezt többször is leírta)) akkor felmondok, igen
és az már nekem bőven elég lenne, hogy ilyen korrupcios ügyekhez (melyeket ő is elismert) a főnök egy árva szót nem szól, sőt még ki is nevezi lázár jánost pl, csakhogynem megveregeti a vállát.. vagy szijjártó vagy sorolhatnám.. igen, KILÉPNÉK (HA ÉN NEM KAPNÉK BELŐLE:XD)
de elmondása szerint ő nem kap belőle és elhivatottságból fideszes (ismétlem újra, hogy ez basz fel ... mert hazudik vagy hülye mint a faszom) ......... és hát van pár diplomája, nyilván nem hülye, ergo hazudik.. dehát fideszes... miért lepődök meg.... de azért gyurcsányt fikázta, hogy hazug... mintha ő meg a haverjai mások lennének gg