d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Adatforgalom > Ado
Prev1161718192025Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 22 2014 12:34am
és ujra meg lesz választva a fidesz mert egyre több a nyomorult aki örül hogy van közmunkája meg egy tányér levese
a nyugdijasok meg úgy hülyék ahogy vannak

a többi meg teljesen mindegy mire szavaz mert ha még nem is lenne elég a sok nyomi szavazata akkor majd a törvény módosításának a törvénymódosítás bekezdésének a bekezdésmódosítása megoldja
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 22 2014 12:37am
Quote (ElCapitano @ 22 Oct 2014 07:32)
De elfelejti, ez az infokor csodaja, annyira porognek az infok, hogy minden csak par napig erdekes. Pont az internetezo fiatalaok akik a legontudatosabbnak tartjak magukat vannak a legjobban megvezetve, gondolod ha tenyleg at akartak volna nyomni egy internetadot nem tudtak volna ugy csurni csavarni, felrefogalmazni elrejteni, hogy sikeruljon? Ez kokemeny social engineering, csak itt nem kinyernek hanem beraknak adatokat a rendszerbe.


meg mindig teljesen mindegy, hogy mivel basszák fel az embereket annyira, hogy kimenjenek felgyújtani őket
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Oct 22 2014 12:37am
Quote (Cpt_Ghost @ 22 Oct 2014 08:37)
meg mindig teljesen mindegy, hogy mivel basszák fel az embereket annyira, hogy kimenjenek felgyújtani őket



Naiv vagy meg ifju padawan. :lol: Magyarorszagon Gyurcsany Ferenc miniszterelnok volt, az ilyen soft trolling meg se kottyan a tobbsegnek, az a baj hogy a neten a kor/tarsadalmiosztaly tarsaidat latod, de valojaban akik 444-re kommentelnek, hogy monnyonle a tarsadalom 5% tippem szerint. Az adorendszer meg akkora magic, hpgy barmit meg lehet adoztatni ha jol van elnevezve (pl kornyezetterhelesi dij = szar ado)

This post was edited by ElCapitano on Oct 22 2014 12:41am
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Oct 22 2014 12:40am
Quote (ElCapitano @ Oct 22 2014 07:37am)
Naiv vagy meg ifju padawan. :lol:


És forró vérű
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 22 2014 12:55am
Quote (ElCapitano @ 22 Oct 2014 07:37)
Naiv vagy meg ifju padawan. :lol: Magyarorszagon Gyurcsany Ferenc miniszterelnok volt, az ilyen soft trolling meg se kottyan a tobbsegnek, az a baj hogy a neten a kor/tarsadalmiosztaly tarsaidat latod, de valojaban akik 444-re kommentelnek, hogy monnyonle a tarsadalom 5% tippem szerint. Az adorendszer meg akkora magic, hpgy barmit meg lehet adoztatni ha jol van elnevezve (pl kornyezetterhelesi dij = szar ado)


en azt ertem, hogy ez hogy mukodik, de meg mindig ott tartunk, hogy tok mindegy mar, csak alljunk ki magunkert, az meg, hogy az ilyen tuntetesekkel nem ernek el semmit nem igaz, ha elegen vannak akkor azert remiszto, volt mar parszor baj merges ifjusagbol :D
Quote (anyd @ 22 Oct 2014 07:40)
És forró vérű


hajt a verem :$
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Oct 22 2014 12:57am
Quote (Cpt_Ghost @ 22 Oct 2014 08:55)
en azt ertem, hogy ez hogy mukodik, de meg mindig ott tartunk, hogy tok mindegy mar, csak alljunk ki magunkert, az meg, hogy az ilyen tuntetesekkel nem ernek el semmit nem igaz, ha elegen vannak akkor azert remiszto, volt mar parszor baj merges ifjusagbol :D

hajt a verem :$



De nincsennek elegen, az a baj magyarorszagon az ilyen flashmobokon szinesleggingses bolcseszpicsak vannak akik a szinjatszokoros ismeroseiket akarjak impresselni, hogy "odabasztunk a diktaturanak"
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 22 2014 01:00am
Quote (ElCapitano @ 22 Oct 2014 07:57)
De nincsennek elegen, az a baj magyarorszagon az ilyen flashmobokon szinesleggingses bolcseszpicsak vannak akik a szinjatszokoros ismeroseiket akarjak impresselni, hogy "odabasztunk a diktaturanak"


ez se hangzik rosszul
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 22 2014 01:03am
Quote (Cpt_Ghost @ Oct 22 2014 06:55am)
hajt a verem :$


rázd meg a testedet érezd az ütemet sávále hopp héjj
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 22 2014 01:20am
Quote (Cpt_Ghost @ 22 Oct 2014 08:55)
en azt ertem, hogy ez hogy mukodik, de meg mindig ott tartunk, hogy tok mindegy mar, csak alljunk ki magunkert, az meg, hogy az ilyen tuntetesekkel nem ernek el semmit nem igaz, ha elegen vannak akkor azert remiszto, volt mar parszor baj merges ifjusagbol :D

hajt a verem :$


A modern időkben nem a mérges ifjúságból volt a baj, hanem annyi történt, hogy a fidesz nagyon focipárti, és így volt elég futballhuligánjuk a 2006-os és azt követő eseményekhez.
Amúgy az ifjúság totál impotens ilyen szempontból.

Majd gyártanak memémek, meg kiraknak valami közös képet profilképnek a facebookon tiltakozásul. Viktor meg majd megijed, mert mindenkinek az a képe...
Az idősebb támogatók is majd küldenek lájkokat.

Modern forradalom.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 22 2014 02:14am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1161718192025Next
Add Reply New Topic New Poll