Quote (Cpt_Ghost @ 22 Oct 2014 08:55)
en azt ertem, hogy ez hogy mukodik, de meg mindig ott tartunk, hogy tok mindegy mar, csak alljunk ki magunkert, az meg, hogy az ilyen tuntetesekkel nem ernek el semmit nem igaz, ha elegen vannak akkor azert remiszto, volt mar parszor baj merges ifjusagbol

hajt a verem :$
A modern időkben nem a mérges ifjúságból volt a baj, hanem annyi történt, hogy a fidesz nagyon focipárti, és így volt elég futballhuligánjuk a 2006-os és azt követő eseményekhez.
Amúgy az ifjúság totál impotens ilyen szempontból.
Majd gyártanak memémek, meg kiraknak valami közös képet profilképnek a facebookon tiltakozásul. Viktor meg majd megijed, mert mindenkinek az a képe...
Az idősebb támogatók is majd küldenek lájkokat.
Modern forradalom.