Quote (putincykavodka @ Oct 12 2014 04:55pm)
Nem az termeszetesen tevetava ahogy a neve is mutatja
és eddig még komolyan írta hogy mindenki önző fasz meg ő mekkora szent, mostantól kezdve meg felfog szívódni és elfelejtődik a téma 1-2 hétre. amikor pedig azthiszi hogy már mindenki elfelejtette akkor ismételten kezdődik ugyanez a bőgés majd hogy mindenki szemét csak ő az egyetlen normális ember.
még aztis megmondom hogy erre a postra azt fogja írni hogy "igen)))", persze mostmár így hogy leírtam ezt így nem, de egyébként meg ez lett volna. ugyanazokat a mintázatokat követi a viselkedése teljesen jól látszik. persze nem az ő hibája mert teljesen kattant, kár emiatt rá haragudni. leginkább csak annyit tudsz vele csinálni hogy ignorálod a saját érdekedben ugyanúgy mint seneet. habár seneenél azért hamarabb világossá válik hogy mi a szitu, rici elmebetegsége azért trükkösebb és pár emberrel aki nem ismeri olyan jól és nem látnak olyan jól át a dolgokon eltudja hitetni hogy nála többnyire oké minden, lásd flutter meg lacketto pl
This post was edited by BmA_BeMyAngel on Oct 12 2014 09:59am