d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Szavazás > önkormányzati Választások
Prev1161718192041Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Oct 12 2014 09:55am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Oct 12 2014 04:52pm)
de ő az ofc


Nah. Akkor most jöhet azzal, hogy már tök máshogy viselkedik, mint 7 éve.

(Az a pláne a sztoriban, hogy most előadja, hogy max bugnak írt ilyet, de konkrétan onnan lett gyanús, hogy rici van az acc mögött, hogy egyből benyomta nekem is)
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Oct 12 2014 09:57am
Quote (beni @ Oct 12 2014 05:55pm)
Nah. Akkor most jöhet azzal, hogy már tök máshogy viselkedik, mint 7 éve.

(Az a pláne a sztoriban, hogy most előadja, hogy max bugnak írt ilyet, de konkrétan onnan lett gyanús, hogy rici van az acc mögött, hogy egyből benyomta nekem is)


Mert egy ilyen topikba mit lehet irni?
A keses angyal belinkelte
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=71495002&f=129&p=480833022#p480833022

This post was edited by putincykavodka on Oct 12 2014 09:57am
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Oct 12 2014 09:59am
Quote (putincykavodka @ Oct 12 2014 04:55pm)
Nem az termeszetesen tevetava ahogy a neve is mutatja


és eddig még komolyan írta hogy mindenki önző fasz meg ő mekkora szent, mostantól kezdve meg felfog szívódni és elfelejtődik a téma 1-2 hétre. amikor pedig azthiszi hogy már mindenki elfelejtette akkor ismételten kezdődik ugyanez a bőgés majd hogy mindenki szemét csak ő az egyetlen normális ember.

még aztis megmondom hogy erre a postra azt fogja írni hogy "igen)))", persze mostmár így hogy leírtam ezt így nem, de egyébként meg ez lett volna. ugyanazokat a mintázatokat követi a viselkedése teljesen jól látszik. persze nem az ő hibája mert teljesen kattant, kár emiatt rá haragudni. leginkább csak annyit tudsz vele csinálni hogy ignorálod a saját érdekedben ugyanúgy mint seneet. habár seneenél azért hamarabb világossá válik hogy mi a szitu, rici elmebetegsége azért trükkösebb és pár emberrel aki nem ismeri olyan jól és nem látnak olyan jól át a dolgokon eltudja hitetni hogy nála többnyire oké minden, lásd flutter meg lacketto pl

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Oct 12 2014 09:59am
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Oct 12 2014 09:59am
Quote (putincykavodka @ Oct 12 2014 04:38pm)
Milyen mindenkinek die? Bugnak irtam legfeljebb.


5 perccel később linkelik a topicot, amiben mindenkinek ezt írja, de meg is van a magyarázat:


Quote (putincykavodka @ Oct 12 2014 04:57pm)
Mert egy ilyen topikba mit lehet irni?
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 12 2014 09:59am
Quote (putincykavodka @ Oct 12 2014 04:57pm)
Mert egy ilyen topikba mit lehet irni?
A keses angyal belinkelte
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=71495002&f=129&p=480833022#p480833022


Miert muszaj minden topicba irnod valamit?
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 12 2014 09:59am
végre egy jó topic
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 12 2014 10:01am
Quote (Cpt_Ghost @ 12 Oct 2014 16:16)
Az a borban van.
Jut eszembe tomi, felkene mar avatni azokat a borospoharakat.


hozz nekem bort ma este
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 12 2014 10:02am
ahelyett, hogy mindenki megbékélne a másikkal; már megint ez megy
ezért tart a világ ott ahol
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Oct 12 2014 10:03am
Quote (xGurke @ Oct 12 2014 04:59pm)
végre egy jó topic


szívesen
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 12 2014 10:05am
Quote (Senee @ Oct 12 2014 05:02pm)
ahelyett, hogy mindenki megbékélne a másikkal; már megint ez megy
ezért tart a világ ott ahol


Ricinek esze agaban sincs megbekelni masokkal, mivel felsöbbrendü lenynek kepzeli magat.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1161718192041Next
Add Reply New Topic New Poll