d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mjuzik Topik
Prev1161718192043Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Oct 9 2014 06:15am
Quote (Cpt_Ghost @ Oct 9 2014 02:13pm)
mo-n soha nem volt liberalizmus, nem is igazan tudtam mire velni orban faszsagait


+
De majd lesz
Ha a jobbik hatalomra kerul))
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 9 2014 06:16am
Quote (TuskesVanek @ Oct 9 2014 12:12pm)
gratulálok, megjött a hiányzó lácszem :)

"új topic, nézzük meg mi megy benne... ó látom vaneket basztatják, beszállok én is!"


Senki nem basztat, nyugodtan irogasd a dolgaidat, reg rohogtem ilyen jot

Quote (Jancsipapa @ Oct 9 2014 12:13pm)
pedig itt nálad nagyjából ez a lényeg


Nem
Mindjart atmegyek gepre es irok. Telorol nehez
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 9 2014 06:16am
az a vicc, hogy cpt-re a megnyilvánulásai alapján sokkal inkább ráillene a szélsőséges jelző

kirekeszt, lenéz és gyűlöl mindenkit, aki nem olyan, mint ő :D

vicces, hogy ezt nem veszik észre

This post was edited by TuskesVanek on Oct 9 2014 06:16am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 9 2014 06:17am
Quote (Jancsipapa @ 9 Oct 2014 13:11)
attól még ez nem jogosít fel arra senkit se, hogy nyugodtan baszogassa a másikat, a másik pedig ugyancsak csendben tűrje :)


nem kell nekem postblokker, anélkül is tudok egy fórumon lenni, hogy ne kezdjek hőzöngni minden egyes nap

na, erről beszélek én


hat egyreszt nem kell csendben turni, ha teged valami sertes er, masreszt nem szoktam random jobbikosokhoz odamenni kotekedni, jspn sem volt erre meg pelda a multkorin kivul, hogy en valami jobbik szimpatizanssal kommunikaltam volna, csak valaszoltam hollo postjara egy megjegyzessel es persze, hogy mindenki azon lovagolt.
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Oct 9 2014 06:17am
Quote (josheide @ Oct 9 2014 02:13pm)
Ha egy olyan partot preferalsz aki azonosul a kurucinfoval akkor engedd mar meg, hogy dedukcioval rolad is kimondjam, hogy intolerans vagy.

Koszi.


gondolom akkor te 100% mindennel egyetértesz, amit mondjuk az általad preferált párt és minden tagja csinál (nem tudom, hova húzol egyébként)
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 9 2014 06:17am
Quote (TuskesVanek @ Oct 9 2014 12:14pm)
sosem fogod tudni meggyőzni, mert szerintük te intoleráns vagy, ezért önvédelemből elküldhet az anyádba és lenézhet, hidd el nekem, fél év alatt mást se tapasztaltam itt



inkább te vagy agresszív és szüklátókörű :(

megnézném én melyik könyvedben tűrik el az efajta magatartást, amit te tanúsítasz a másik irányában


:rofl: nem birom
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 9 2014 06:18am
Quote (xGurke @ Oct 9 2014 01:17pm)
:rofl: nem birom


mesélj még gürgü, olyan jó nézni ahogy próbálkozol és vergődsz minden nap :)

tudod, nálam ezért nem leszel soha blokkolva kis bolondom :)
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Oct 9 2014 06:18am
Kis bolondom :)
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Oct 9 2014 06:19am
Quote (Cpt_Ghost @ Oct 9 2014 02:17pm)
hat egyreszt nem kell csendben turni, ha teged valami sertes er, masreszt nem szoktam random jobbikosokhoz odamenni kotekedni, jspn sem volt erre meg pelda a multkorin kivul, hogy en valami jobbik szimpatizanssal kommunikaltam volna, csak valaszoltam hollo postjara egy megjegyzessel es persze, hogy mindenki azon lovagolt.


nem az én stílusom már az, hogy azonnal elkezdjek hőzöngeni egy ilyen megnyilvánulás után

elég a vanek-gurke-fej-cpt négyszöget olvasgatni ilyen témában, nem hiányzik, hogy beszálljak

/e szóval inkább nem hozom fel többet, aztán kész, csak most párhuzamot tudtam vonni a topik kezdésénél egy-két dologban

This post was edited by Jancsipapa on Oct 9 2014 06:20am
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Oct 9 2014 06:20am
vajon mikor zárják be ezt a topicot
Go Back To Magyar Topic List
Prev1161718192043Next
Add Reply New Topic New Poll