Quote (Cpt_Ghost @ Oct 9 2014 02:17pm)
hat egyreszt nem kell csendben turni, ha teged valami sertes er, masreszt nem szoktam random jobbikosokhoz odamenni kotekedni, jspn sem volt erre meg pelda a multkorin kivul, hogy en valami jobbik szimpatizanssal kommunikaltam volna, csak valaszoltam hollo postjara egy megjegyzessel es persze, hogy mindenki azon lovagolt.
nem az én stílusom már az, hogy azonnal elkezdjek hőzöngeni egy ilyen megnyilvánulás után
elég a vanek-gurke-fej-cpt négyszöget olvasgatni ilyen témában, nem hiányzik, hogy beszálljak
/e szóval inkább nem hozom fel többet, aztán kész, csak most párhuzamot tudtam vonni a topik kezdésénél egy-két dologban
This post was edited by Jancsipapa on Oct 9 2014 06:20am