d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Honnan Ered A Fórum Nicked > értelmes Topic
Prev116171819Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Oct 4 2014 04:04am
Quote (GoreKnight9 @ 4 Oct 2014 12:02)
minek


mert még 27 évesen is szophatok az egyetemmel mint ricsi
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Oct 4 2014 04:09am
isten bassza már meg ezt a gecis hearthstonet, 2 hete gyűjtök a 2. naxx wingre, de a kibaszott questek között egy paladin sincsen, pedig a többiből nincs értelmes deckem. de nem baj, azért rerollozom minden nap a druid rougeot egy priest warlockra, hátha az jobb lesz a KURABADFVAKVAKH
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Oct 4 2014 04:10am
Quote (tevetava @ 4 Oct 2014 12:09)
isten bassza már meg ezt a gecis hearthstonet, 2 hete gyűjtök a 2. naxx wingre, de a kibaszott questek között egy paladin sincsen, pedig a többiből nincs értelmes deckem. de nem baj, azért rerollozom minden nap a druid rougeot egy priest warlockra, hátha az jobb lesz a KURABADFVAKVAKH


itt az ideje bevetni a forró dollárokat
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 4 2014 04:15am
Quote (tevetava @ 4 Oct 2014 11:09)
isten bassza már meg ezt a gecis hearthstonet, 2 hete gyűjtök a 2. naxx wingre, de a kibaszott questek között egy paladin sincsen, pedig a többiből nincs értelmes deckem. de nem baj, azért rerollozom minden nap a druid rougeot egy priest warlockra, hátha az jobb lesz a KURABADFVAKVAKH


szar az a játék
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Oct 4 2014 04:19am
Quote (Rawen @ 4 Oct 2014 12:10)
itt az ideje bevetni a forró dollárokat


nincs az az isten, hogy fizessek ezért

Quote (Cpt_Ghost @ 4 Oct 2014 12:15)
szar az a játék


igen, a dota2-t is utálom, nem is értem miért játszok ezekkel a szarokkal
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 4 2014 04:22am
Quote (TuskesVanek @ Oct 4 2014 10:38am)


Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 4 2014 04:25am
Quote (Karan2_Returned @ Oct 4 2014 11:22am)
http://2.ii.gl/HUWBqdMQ.gif


http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=71375347&f=129
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Oct 4 2014 04:28am
nem igaz, hogy nem bírjátok ki
pedig csak egy tiszta oldalt szeretnék
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Oct 4 2014 04:45am
na, szétbasztam egy murlock maget a fos szar priest deckemmel
mind controloztam egy murlockját, meg azt a fost ami 2/2-t kap kör végén, ha van secretem
és pont előző körbe thoughtsteeleltem egy immune-t 25 hp-val XD
aztán jött ragnaros és nem maradt már disablem kösz anduin
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Oct 4 2014 08:49am
Quote (ElCapitano @ Oct 3 2014 09:02am)
baszd meg, már nem tudom :(


az olasz il capitano és a spanyol el capitán keverékéből
Go Back To Magyar Topic List
Prev116171819Next
Add Reply New Topic New Poll