☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Honnan Ered A Fórum Nicked > értelmes Topic
Prev
1
16
17
18
19
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 2683
Replies: 180
Track Topic
tevetava
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold
:
0.00
#171
Oct 4 2014 04:04am
Quote (GoreKnight9 @ 4 Oct 2014 12:02)
minek
mert még 27 évesen is szophatok az egyetemmel mint ricsi
tevetava
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold
:
0.00
#172
Oct 4 2014 04:09am
isten bassza már meg ezt a gecis hearthstonet, 2 hete gyűjtök a 2. naxx wingre, de a kibaszott questek között egy paladin sincsen, pedig a többiből nincs értelmes deckem. de nem baj, azért rerollozom minden nap a druid rougeot egy priest warlockra, hátha az jobb lesz a KURABADFVAKVAKH
Rawen
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold
:
0.00
#173
Oct 4 2014 04:10am
Quote (tevetava @ 4 Oct 2014 12:09)
isten bassza már meg ezt a gecis hearthstonet, 2 hete gyűjtök a 2. naxx wingre, de a kibaszott questek között egy paladin sincsen, pedig a többiből nincs értelmes deckem. de nem baj, azért rerollozom minden nap a druid rougeot egy priest warlockra, hátha az jobb lesz a KURABADFVAKVAKH
itt az ideje bevetni a forró dollárokat
Cpt_Ghost
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold
:
80.00
#174
Oct 4 2014 04:15am
Quote (tevetava @ 4 Oct 2014 11:09)
isten bassza már meg ezt a gecis hearthstonet, 2 hete gyűjtök a 2. naxx wingre, de a kibaszott questek között egy paladin sincsen, pedig a többiből nincs értelmes deckem. de nem baj, azért rerollozom minden nap a druid rougeot egy priest warlockra, hátha az jobb lesz a KURABADFVAKVAKH
szar az a játék
tevetava
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold
:
0.00
#175
Oct 4 2014 04:19am
Quote (Rawen @ 4 Oct 2014 12:10)
itt az ideje bevetni a forró dollárokat
nincs az az isten, hogy fizessek ezért
Quote (Cpt_Ghost @ 4 Oct 2014 12:15)
szar az a játék
igen, a dota2-t is utálom, nem is értem miért játszok ezekkel a szarokkal
Karan2_Returned
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold
:
1,630.69
#176
Oct 4 2014 04:22am
Quote (TuskesVanek @ Oct 4 2014 10:38am)
itt vergődjetek pls:
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=71375347&f=129
thx
TuskesVanek
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold
:
0.05
#177
Oct 4 2014 04:25am
Quote (Karan2_Returned @ Oct 4 2014 11:22am)
http://2.ii.gl/HUWBqdMQ.gif
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=71375347&f=129
tevetava
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold
:
0.00
#178
Oct 4 2014 04:28am
nem igaz, hogy nem bírjátok ki
pedig csak egy tiszta oldalt szeretnék
tevetava
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold
:
0.00
#179
Oct 4 2014 04:45am
na, szétbasztam egy murlock maget a fos szar priest deckemmel
mind controloztam egy murlockját, meg azt a fost ami 2/2-t kap kör végén, ha van secretem
és pont előző körbe thoughtsteeleltem egy immune-t 25 hp-val XD
aztán jött ragnaros és nem maradt már disablem kösz anduin
beni
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold
:
6,440.13
#180
Oct 4 2014 08:49am
Quote (ElCapitano @ Oct 3 2014 09:02am)
baszd meg, már nem tudom
az olasz il capitano és a spanyol el capitán keverékéből
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
16
17
18
19
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact