d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mit Eszel éppen > General Food Topic
Prev1161718192048Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Aug 7 2014 08:23am
Quote (anyd @ Aug 7 2014 03:22pm)
Mar megint magadra veszed.

lacketto a postjaval egyutterzett veled es racsodalkozott hogy ilyen egyszeruen elkeszitheto kajat miert tart masfel oraig kiszallitani. Senki nemnmondta hogy hibas vagy


jól van most már leesett :D

sry, de már túlságosan megszoktam itt a rosszindulatot

ez esetben respect a lackettőnek
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Aug 7 2014 08:24am
Quote (TuskesVanek @ Aug 7 2014 03:23pm)
jól van most már leesett :D

sry, de már túlságosan megszoktam itt a rosszindulatot

ez esetben respect a lackettőnek


lackettonek minden esetben respect kutya
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Aug 7 2014 08:25am
Quote (TuskesVanek @ 7 Aug 2014 15:23)
jól van most már leesett :D

sry, de már túlságosan megszoktam itt a rosszindulatot

ez esetben respect a lackettőnek


ez olyan mintha azt írnád hogy respect egy ágnak vagy respect az újpestnek
nn az oda
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Aug 7 2014 08:28am
Quote (Anarkin @ Aug 7 2014 03:25pm)
ez olyan mintha azt írnád hogy respect egy ágnak vagy respect az újpestnek
nn az oda


tudom, ez egy rossz szokásom, baszogatnak is miatta állandóan
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 7 2014 08:36am
Quote (Vismajor @ 7 Aug 2014 16:24)
lackettonek minden esetben rekt kutya


fix'd
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Aug 7 2014 08:41am
En most hallottam nemreg eloszor hogy pesti(nyugat m.o) szokas a sok nevelo a nevek ele, es a kelet magyarorszagiak szerint csunya
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Aug 7 2014 08:42am
Quote (anyd @ Aug 7 2014 03:41pm)
En most hallottam nemreg eloszor hogy pesti(nyugat m.o) szokas a sok nevelo a nevek ele, es a kelet magyarorszagiak szerint csunya


hát a keletmagyarországiak befoghatják hogy mi csunya, a kis töttörötöttörö beszédjükkel, 2 honapot voltam nyíregyházán de azt hittem agyvérzést kapok ha egy helyivel kellet beszélnem
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Aug 7 2014 08:42am
Quote (TuskesVanek @ Aug 7 2014 02:56pm)
ez ilyen 4 személyes bőségtál

sült krumpli, zöldséges rizs

rántott karaj x2
rántott csirkemell x2
sajtal-sonkával töltött csirkemell x2
rántott csirkemáj x6
rántott sajt x2

kakaós palacsinta x4

tartár

55 perc a hivatalos szállítási idő, az a gyakorlatban másfél szokott lenni, most kicsit késtek, viszont a kaja forró volt, nem hűlt ki meg ilyenek

lehet hogy neked standard, nekünk ízlik...


na igy már mindjárt más, ezen már látszik hogy valóban van vele meló.
pizzaparadicsom?

Quote (Vismajor @ Aug 7 2014 03:24pm)
lackettonek minden esetben respect kutya


ennyikeh

This post was edited by lacketto on Aug 7 2014 08:43am
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Aug 7 2014 08:44am
Quote (lacketto @ Aug 7 2014 03:42pm)
na igy már mindjárt más, ezen már látszik hogy valóban van vele meló.
pizzaparadicsom?


nem, erzsi néni

3000 huf vagy mennyi egy ilyen tál, és kurva finom
Member
Posts: 366
Joined: Jul 23 2014
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 7 2014 08:47am
Quote (anyd @ Aug 7 2014 04:41pm)
En most hallottam nemreg eloszor hogy pesti(nyugat m.o) szokas a sok nevelo a nevek ele, es a kelet magyarorszagiak szerint csunya


y, errefele eleg sokan hasznaljak igy
Go Back To Magyar Topic List
Prev1161718192048Next
Add Reply New Topic New Poll