d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Késes Angel Progress Topique
Prev1161718192022Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jul 31 2014 05:48am
Quote (Senee @ 31 Jul 2014 12:44)
hát ha a lányok ennyire vágnynak a pélora akkor holnap én is kimegyek

:XD


ezen kurvara rohogok, miert
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 31 2014 06:04am
Quote (josheide @ 31 Jul 2014 12:38)
Amugy megkerdeztem egy lany ismerosom errol, es O azt mondta tok orulne ha csak igy odamenne hozza valami normalis ember, mert szeret ismerkedni.


De legtobb esetben az ilyen 'pua'k nem azok akikkel szivesen beszelget egy ertelmes csaj, mert nagy az arcuk es lehet ismerkednek etc, aztan kiderul, hogy erdemben semmihez se tudnak hozzaszolni, mert sotetek. Szoval igy elejen jo, amikor meg total ismeretlenek vagytok egymasnak, hogy random faszsagokrol beszeltek, de utana nagyon gyorsan szortiroznak ha megegyszer elkezdtek, vagy te szortirozod ki a csajt.

Szoval elegge ketelu.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 31 2014 06:08am
Quote (Baleee @ Jul 31 2014 12:04pm)
De legtobb esetben az ilyen 'pua'k nem azok akikkel szivesen beszelget egy ertelmes csaj, mert nagy az arcuk es lehet ismerkednek etc, aztan kiderul, hogy erdemben semmihez se tudnak hozzaszolni, mert sotetek. Szoval igy elejen jo, amikor meg total ismeretlenek vagytok egymasnak, hogy random faszsagokrol beszeltek, de utana nagyon gyorsan szortiroznak ha megegyszer elkezdtek, vagy te szortirozod ki a csajt.

Szoval elegge ketelu.


úgy olvastam kétéltü
X:DFXG.xd

békalány
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 31 2014 06:59am
Quote (Senee @ 31 Jul 2014 14:08)
úgy olvastam kétéltü
X:DFXG.xd

békalány


Be'kapja.
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 31 2014 07:04am
Quote (Baleee @ Jul 31 2014 01:04pm)
De legtobb esetben az ilyen 'pua'k nem azok akikkel szivesen beszelget egy ertelmes csaj, mert nagy az arcuk es lehet ismerkednek etc, aztan kiderul, hogy erdemben semmihez se tudnak hozzaszolni, mert sotetek. Szoval igy elejen jo, amikor meg total ismeretlenek vagytok egymasnak, hogy random faszsagokrol beszeltek, de utana nagyon gyorsan szortiroznak ha megegyszer elkezdtek, vagy te szortirozod ki a csajt.

Szoval elegge ketelu.


ez megint 1 elég idióta előítélet, ugyanolyan normális emberek ők is mint te, csak bátrabbak
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jul 31 2014 07:29am
Az a lényeg hogy bátran ki merj állni emberek elé

Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 31 2014 08:54am
>18 oldal
>zero progress
>knifer
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jul 31 2014 09:00am
Quote (RRC @ 31 Jul 2014 15:54)
>18 oldal
>zero progress
>knifer


valamivel nagyon banthatta a lelkedet mesh, mert oldalalkent valamit mindenkeppen be kell hanynod
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jul 31 2014 09:03am
Quote (Fej @ Jul 31 2014 05:00pm)
valamivel nagyon banthatta a lelkedet mesh, mert oldalalkent valamit mindenkeppen be kell hanynod


Y
Meg akarta keselni a baratjat
ADSDS::XDCS

na majd holnap elolvasom ezt a tomeny 10 oldalt
Ma mar nincs ra energiam
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jul 31 2014 09:14am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jul 31 2014 10:01am)
akkor kérlek írd le nekem hogy hol a gond azzal hogy minőségi emberi kapcsolatokat szeretnék?


Ez az egyetlen gondolat az egeszbtopcbN ami nem valwmi miszkoncepcio eredmenye
Go Back To Magyar Topic List
Prev1161718192022Next
Add Reply New Topic New Poll