Quote (josheide @ 31 Jul 2014 12:38)
Amugy megkerdeztem egy lany ismerosom errol, es O azt mondta tok orulne ha csak igy odamenne hozza valami normalis ember, mert szeret ismerkedni.
De legtobb esetben az ilyen 'pua'k nem azok akikkel szivesen beszelget egy ertelmes csaj, mert nagy az arcuk es lehet ismerkednek etc, aztan kiderul, hogy erdemben semmihez se tudnak hozzaszolni, mert sotetek. Szoval igy elejen jo, amikor meg total ismeretlenek vagytok egymasnak, hogy random faszsagokrol beszeltek, de utana nagyon gyorsan szortiroznak ha megegyszer elkezdtek, vagy te szortirozod ki a csajt.
Szoval elegge ketelu.