Quote (TrollBoss @ Jul 15 2014 12:03pm)
keresztül kasul még a fanmade mapokat is lejátszottam
nekem a 2-vel az a bajom, hogy rettenetesen buta az ai
ha 10 sárkányom van és 2 elfem, az ellenfél akkor is az elfeket támadja először.

mai szemmel nézve a 3 ai-ja sem top tier, de azért játszhatóbb
a fanmade mapokat én is nagyon szeretem, főleg az ilyen rpg-s mapeket, ahol történet van