d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > You Nostalgia You Lose
Prev1161718192034Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Jul 15 2014 05:03am
Quote (TuskesVanek @ Jul 15 2014 12:00pm)
játsz a 3-mal, szerintem az a legjobb


keresztül kasul még a fanmade mapokat is lejátszottam
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jul 15 2014 05:05am
Quote (TrollBoss @ Jul 15 2014 12:03pm)
keresztül kasul még a fanmade mapokat is lejátszottam


nekem a 2-vel az a bajom, hogy rettenetesen buta az ai

ha 10 sárkányom van és 2 elfem, az ellenfél akkor is az elfeket támadja először. :D

mai szemmel nézve a 3 ai-ja sem top tier, de azért játszhatóbb

a fanmade mapokat én is nagyon szeretem, főleg az ilyen rpg-s mapeket, ahol történet van
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Jul 15 2014 05:20am
Quote (TuskesVanek @ Jul 15 2014 11:05am)
nekem a 2-vel az a bajom, hogy rettenetesen buta az ai

ha 10 sárkányom van és 2 elfem, az ellenfél akkor is az elfeket támadja először. :D

mai szemmel nézve a 3 ai-ja sem top tier, de azért játszhatóbb

a fanmade mapokat én is nagyon szeretem, főleg az ilyen rpg-s mapeket, ahol történet van


Wake of Gods ai-ja elég faszául meg van csinálva
próbáld ki az impossibru módon
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jul 15 2014 05:52am
ezzel játszott valaki?




Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jul 15 2014 06:31am
Quote (Saenchai @ Jul 14 2014 11:22pm)
a ps1-esemben 1 gigás volt a hdd, úgyhogy vagy a rollercoaster tycoon volt fent, vagy valami másik random játék
kurva jó volt, hogy ha megjött a kedvem egy kis vidámparképítéshez, telepíthettem újra a játékot


u wut man
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jul 15 2014 06:33am
Quote (Ghostmasterq @ Jul 15 2014 12:52pm)
ezzel játszott valaki?

http://www.abandonia.com/files/games/204/Ecstatica_1.png


http://takegame.com/action/pictures/gods.jpg


az első kép nem az ecstatica? régi 576-ban olvastam róla, állítólag nagy újdonság volt akkoriban, hogy gömbökből építettek fel mindent

látom az lesz, benne van a linkben a név... :D

This post was edited by TuskesVanek on Jul 15 2014 06:35am
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jul 15 2014 06:38am
Quote (josheide @ Jul 15 2014 07:54am)
Eszembe jutott meg par:

Az Imperium Galactica, halisten magyarul volt mert meg nem tudtam angolul :D




<3
szeretlek Tomi
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jul 15 2014 06:42am
imperium galactica egyébként magyar fejlesztés, valszeg azért volt magyarul meg mindenkinek...:D
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jul 15 2014 06:45am
Quote (anyd @ Jul 15 2014 12:42pm)
imperium galactica egyébként magyar fejlesztés, valszeg azért volt magyarul meg mindenkinek...:D


és világszínvonalú játékot is teremtett a digital reality
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jul 15 2014 06:49am
Quote (AngryBug @ Jul 15 2014 01:45pm)
és világszínvonalú játékot is teremtett a digital reality


az 1nsane is magyar game volt egyébként
Go Back To Magyar Topic List
Prev1161718192034Next
Add Reply New Topic New Poll