d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Csajozás Topik
Prev11617181920105Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 7 2014 03:01pm
Quote (Senee @ 7 Jul 2014 21:49)
mamám 77 éves
agylágyulása van és fekszik egész nap, azt hajtogatja, hogy miért nem műttetjük meg a lábát vagy adunk neki botot; haza akar menni

néha mikor képben van akkor csak kérdezi, hogy miért nem viszi már el a jóisten, pityereg és a régi dolgairól beszél

ja és pelenkázva van 24/7



hát tudod akar a faszom sokáig élni
az már nem élet mikor meg se tudsz mozdulni, szart se tudsz csinálni de még azt se mert a segged is más törli

inkább dögöljek meg még előtte minth 24/7 felügyelet kell ahhoz, hogy elvegetáljak (egyek/szarjak/fekügyek)


Nagyszüleim 83 evesek es leugrottak a kertunkbe leszedni 4 farol a meggyet, segítettünk mi is ofc, majd meg aznap befozte mamám az összeset + lekvár.
A hallasukon kivul tok jol elvannak, csak hat a kommunikalas elegge körülményes mer ordibálni kell veluk.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 7 2014 03:04pm
Quote (fahrii @ Jul 7 2014 09:01pm)
Nagyszüleim 83 evesek es leugrottak a kertunkbe leszedni 4 farol a meggyet, segítettünk mi is ofc, majd meg aznap befozte mamám az összeset + lekvár.
A hallasukon kivul tok jol elvannak, csak hat a kommunikalas elegge körülményes mer ordibálni kell veluk.


eljön az az idő, hogy ők is leépülnek
dédim 93 évig élt és csak ilyen 89-90 évesen kezdődött a leépülés

amondo vagyok btw, hogy mikor elkezdődik jobb lenne mindenkinek az eutanázia engedélyezése
elaltatni
mert nem csak a körülöttelévők életét keseríti meg, de neki se jó úgy élni (mert mikor magánál van a mama ő is mindig mondja, hogy minek él már/ez nem élet, vigye el a jóisten)
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jul 7 2014 03:07pm
Pls ne baszd el a csajozas topikom is szena :s ottvan masik 20 official topiq amibe irogathatsz
Ezt az egyet hagyd meg nekem :s
Member
Posts: 31,128
Joined: May 29 2006
Gold: 22,097.41
Trader: Trusted
Jul 7 2014 03:27pm
Quote (Senee @ 7 Jul 2014 22:04)
eljön az az idő, hogy ők is leépülnek
dédim 93 évig élt és csak ilyen 89-90 évesen kezdődött a leépülés

amondo vagyok btw, hogy mikor elkezdődik jobb lenne mindenkinek az eutanázia engedélyezése
elaltatni
mert nem csak a körülöttelévők életét keseríti meg, de neki se jó úgy élni (mert mikor magánál van a mama ő is mindig mondja, hogy minek él már/ez nem élet, vigye el a jóisten)


Kiváncsi lennék, hogy fog-e történni az életedben olyan dolog, ami gyökeresen megváltoztatja a látásmódodat...

Addig is hsz-eidet olvasni = priceless. :D
(és még mindig reménykedem, hogy a nagyrésze csak trollkodás :ph34r: )
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jul 7 2014 03:30pm
Quote (RiNGiSpiLeR @ Jul 7 2014 11:27pm)
Kiváncsi lennék, hogy fog-e történni az életedben olyan dolog, ami gyökeresen megváltoztatja a látásmódodat...

Addig is hsz-eidet olvasni = priceless. :D
(és még mindig reménykedem, hogy a nagyrésze csak trollkodás :ph34r: )


Azert az mar teljesitmeny, hogy akkora szerencsetlenseg az ember hogy vannak akik azthiszik, h csak troll :s
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 7 2014 03:33pm
tényleg így látom a dolgokat btw
néha azért rájátszok kicsit (de az alap látásmód akkor is benne van, ami bizony sajnos vagy nem sajnos; de én vagyok)
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jul 10 2014 11:44am
Bump a topikomnak
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
Jul 10 2014 01:37pm
Quote (putincykavodka @ Jul 10 2014 06:44pm)
Bump a topikomnak


Hétvégén felszedett egy csaj este a strandon. Odajött hozzám, hogy van-e kedvem beszélgetni aztán megdukatta magát az öltözőben. El se hittem, hogy ilyen velem megtörténik. Ráadásul jól nézett ki. Nem értem.
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jul 10 2014 01:45pm
Quote (iFeelAlone @ Jul 10 2014 09:37pm)
Hétvégén felszedett egy csaj este a strandon. Odajött hozzám, hogy van-e kedvem beszélgetni aztán megdukatta magát az öltözőben. El se hittem, hogy ilyen velem megtörténik. Ráadásul jól nézett ki. Nem értem.


Nem rossz
Igy kepzelem el rawen egy atlagos napjat is kb
XD
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
Jul 10 2014 02:02pm
Quote (putincykavodka @ Jul 10 2014 08:45pm)
Nem rossz
Igy kepzelem el rawen egy atlagos napjat is kb
XD


Ha rajzolt pinát nézek 24/7 akkor az ilyen sztorik rendszeressé válnak?
Go Back To Magyar Topic List
Prev11617181920105Next
Add Reply New Topic New Poll