Quote (fahrii @ Jul 7 2014 09:01pm)
Nagyszüleim 83 evesek es leugrottak a kertunkbe leszedni 4 farol a meggyet, segítettünk mi is ofc, majd meg aznap befozte mamám az összeset + lekvár.
A hallasukon kivul tok jol elvannak, csak hat a kommunikalas elegge körülményes mer ordibálni kell veluk.
eljön az az idő, hogy ők is leépülnek
dédim 93 évig élt és csak ilyen 89-90 évesen kezdődött a leépülés
amondo vagyok btw, hogy mikor elkezdődik jobb lenne mindenkinek az eutanázia engedélyezése
elaltatni
mert nem csak a körülöttelévők életét keseríti meg, de neki se jó úgy élni (mert mikor magánál van a mama ő is mindig mondja, hogy minek él már/ez nem élet, vigye el a jóisten)