d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > írd Le Hogy Mit álmodtál Ma/tegnap Este
Prev1161718192022Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 12 2014 09:55am
reggel 8ko fekütem le most keltem
lól
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 13 2014 08:31am
Quote (Senee @ Jul 12 2014 04:55pm)
reggel 8ko fekütem le most keltem
lól


4kó fekütem 8ckó keltem
üzletej vele

This post was edited by Lacii on Jul 13 2014 08:31am
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 13 2014 08:41am
Quote (Saenchai @ 12 Jul 2014 12:45)
2 álmomra emlékszem

az egyikben dmt-t szívtam
a másikban lsd-ztem valami fesztiválon


soon elvonó


Mek is ertemlet! Az ilyenek miatt nincs mit ennie a magyarnak, meg nem telikk meg arpadsavosra se! Mi lesz kovetkezohh? bedrokolva lemeszarolikolod az egyettemed?
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 14 2014 12:32am
Azt almodtam h berepedt a vita kijelzoje :( szornyu volt
Quote (Baleee @ 13 Jul 2014 15:41)
Mek is ertemlet! Az ilyenek miatt nincs mit ennie a magyarnak, meg nem telikk meg arpadsavosra se! Mi lesz kovetkezohh? bedrokolva lemeszarolikolod az egyettemed?


Azt inkább ne.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 14 2014 12:33am
nyertem a lottón és boldog voltam szereltettem be klímát vettem csúcskategóriás gépet visszamentem edzésre betankoltam colabol nesteabol egy egész spájznyit meg vettem egy nagy fagyasztot teletömtem marhahussal bélszínnel hátszínnel másikba meg csirkecombok

ja és soha többet nem dolgoztam életemben

This post was edited by Senee on Jul 14 2014 12:37am
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jul 14 2014 02:50am
Quote (fahrii @ Jul 14 2014 08:32am)
Azt almodtam h berepedt a vita kijelzoje :( szornyu volt


Azt inkább ne.


neked úgy se lenne problémád belőle, ahhoz órára kéne járni
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 14 2014 04:58am
azt álmodtam, hogy holnap iskolába kell mennem és korán reggel nyolckor kelni

olyan fos érzés volt, hogy fel is ébredtem miatta, de szerencsére már felnőtt ember vagyok :XD
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jul 14 2014 03:01pm
Quote (RRC @ Jul 14 2014 12:58pm)
azt álmodtam, hogy holnap iskolába kell mennem és korán reggel nyolckor kelni

olyan fos érzés volt, hogy fel is ébredtem miatta, de szerencsére már felnőtt ember vagyok :XD


Hi senee
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 14 2014 03:23pm
eszembejutott egy régebbi, 2-3 napos: valami egyéjszakás csaj elővette a fütyimet és meglepődve kérdezte, hogy "csak ennyi?"

szar érzés volt :SS
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jul 14 2014 03:26pm
Quote (RRC @ 14 Jul 2014 23:23)
eszembejutott egy régebbi, 2-3 napos: valami egyéjszakás csaj elővette a fütyimet és meglepődve kérdezte, hogy "csak ennyi?"

szar érzés volt :SS


oh w8 ez tegnap este történt
Go Back To Magyar Topic List
Prev1161718192022Next
Add Reply New Topic New Poll