☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> írd Le Hogy Mit álmodtál Ma/tegnap Este
Prev
1
16
17
18
19
20
22
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 3911
Replies: 219
Track Topic
Senee
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold
:
343.00
#171
Jul 12 2014 09:55am
reggel 8ko fekütem le most keltem
lól
Lacii
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold
:
0.00
Warn: 10%
#172
Jul 13 2014 08:31am
Quote (Senee @ Jul 12 2014 04:55pm)
reggel 8ko fekütem le most keltem
lól
4kó fekütem 8ckó keltem
üzletej vele
This post was edited by Lacii on Jul 13 2014 08:31am
Baleee
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold
:
69.85
#173
Jul 13 2014 08:41am
Quote (Saenchai @ 12 Jul 2014 12:45)
2 álmomra emlékszem
az egyikben dmt-t szívtam
a másikban lsd-ztem valami fesztiválon
soon elvonó
Mek is ertemlet! Az ilyenek miatt nincs mit ennie a magyarnak, meg nem telikk meg arpadsavosra se! Mi lesz kovetkezohh? bedrokolva lemeszarolikolod az egyettemed?
fahrii
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold
:
0.00
#174
Jul 14 2014 12:32am
Azt almodtam h berepedt a vita kijelzoje
szornyu volt
Quote (Baleee @ 13 Jul 2014 15:41)
Mek is ertemlet! Az ilyenek miatt nincs mit ennie a magyarnak, meg nem telikk meg arpadsavosra se! Mi lesz kovetkezohh? bedrokolva lemeszarolikolod az egyettemed?
Azt inkább ne.
Senee
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold
:
343.00
#175
Jul 14 2014 12:33am
nyertem a lottón és boldog voltam szereltettem be klímát vettem csúcskategóriás gépet visszamentem edzésre betankoltam colabol nesteabol egy egész spájznyit meg vettem egy nagy fagyasztot teletömtem marhahussal bélszínnel hátszínnel másikba meg csirkecombok
ja és soha többet nem dolgoztam életemben
This post was edited by Senee on Jul 14 2014 12:37am
Saenchai
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold
:
355.92
#176
Jul 14 2014 02:50am
Quote (fahrii @ Jul 14 2014 08:32am)
Azt almodtam h berepedt a vita kijelzoje
szornyu volt
Azt inkább ne.
neked úgy se lenne problémád belőle, ahhoz órára kéne járni
RRC
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold
:
2.84
Warn: 10%
#177
Jul 14 2014 04:58am
azt álmodtam, hogy holnap iskolába kell mennem és korán reggel nyolckor kelni
olyan fos érzés volt, hogy fel is ébredtem miatta, de szerencsére már felnőtt ember vagyok :XD
putincykavodka
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold
:
95.00
#178
Jul 14 2014 03:01pm
Quote (RRC @ Jul 14 2014 12:58pm)
azt álmodtam, hogy holnap iskolába kell mennem és korán reggel nyolckor kelni
olyan fos érzés volt, hogy fel is ébredtem miatta, de szerencsére már felnőtt ember vagyok :XD
Hi senee
RRC
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold
:
2.84
Warn: 10%
#179
Jul 14 2014 03:23pm
eszembejutott egy régebbi, 2-3 napos: valami egyéjszakás csaj elővette a fütyimet és meglepődve kérdezte, hogy "csak ennyi?"
szar érzés volt :SS
tevetava
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold
:
0.00
#180
Jul 14 2014 03:26pm
Quote (RRC @ 14 Jul 2014 23:23)
eszembejutott egy régebbi, 2-3 napos: valami egyéjszakás csaj elővette a fütyimet és meglepődve kérdezte, hogy "csak ennyi?"
szar érzés volt :SS
oh w8 ez tegnap este történt
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
16
17
18
19
20
22
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact