Quote (Saenchai @ Jun 18 2014 03:56pm)
inb4 rici meg fogja késelni messmihájt, és meg leszek hívva a temetésére de nem megyek el mert nincs kedvem utazgatni pénz kidobni hogy pár rl hulladékal találkozak inkább elmegyek inni haverokal a kocsmába mnit veletek lowok aki akar az jöjön ide oszt beverema pofáját nem fogok azért 150 killomért utazni köcsög vonatal
E:pesten meg eltévedek mnit a geci a füben nn
nem bántaná ő a legjobb barátját, igaz balázs?
