d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Rohogok
Prev116171819Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 18 2014 08:56am
inb4 rici meg fogja késelni messmihájt, és meg leszek hívva a temetésére de nem megyek el mert nincs kedvem utazgatni pénz kidobni hogy pár rl hulladékal találkozak inkább elmegyek inni haverokal a kocsmába mnit veletek lowok aki akar az jöjön ide oszt beverema pofáját nem fogok azért 150 killomért utazni köcsög vonatal

E:pesten meg eltévedek mnit a geci a füben nn
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 18 2014 08:58am
Quote (Saenchai @ Jun 18 2014 03:56pm)
inb4 rici meg fogja késelni messmihájt, és meg leszek hívva a temetésére de nem megyek el mert nincs kedvem utazgatni pénz kidobni hogy pár rl hulladékal találkozak inkább elmegyek inni haverokal a kocsmába mnit veletek lowok aki akar az jöjön ide oszt beverema pofáját nem fogok azért 150 killomért utazni köcsög vonatal

E:pesten meg eltévedek mnit a geci a füben nn


nem bántaná ő a legjobb barátját, igaz balázs? :)
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jun 18 2014 09:08am
én hétfőn szóbelizek németből, 1 szót nem tanultam még

máté nekem is segíthetne
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jun 18 2014 09:10am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jun 18 2014 04:58pm)
nem bántaná ő a legjobb barátját, igaz balázs? :)


Y)))
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 18 2014 09:14am
Quote (putincykavodka @ Jun 18 2014 04:10pm)
Y)))


megcsináljam majd a gép2 házid legközelebb? :) szívesen segítek.
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jun 18 2014 09:19am
dat vergődés
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jun 18 2014 09:23am
Quote (MarcusD @ Jun 18 2014 04:08pm)
én hétfőn szóbelizek németből, 1 szót nem tanultam még

máté nekem is segíthetne


Gyakorlas keppen forditsad le ezt a kepet.

Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jun 18 2014 09:25am
Azz nem kell)
Meg tudom en is)
Csak nem rus gyakvezerhez kell felvenni) aki ha kerdezek tole valamit kikuld a konzultaciorol kb)
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 18 2014 09:26am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 18 Jun 2014 16:48)
figyi balázs látom nagyon nehéz helyzetben vagy most, megpróbálok beszélni a velencés srácokkal hogy mégis jöhess oké? te is megérdemelnél egy kis kikapcsolódást egy ilyen nehéz félév után, nem igaz? hátha jobb kedvre derülsz tőle és könnyebben veszed majd az elkövetkező akadályokat :)


vinnyogok
Member
Posts: 9,506
Joined: Feb 4 2007
Gold: 14,569.00
Jun 18 2014 09:33am
elkezdtem olvasni de máris mehetek kemora
Go Back To Magyar Topic List
Prev116171819Next
Closed New Topic New Poll