d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Bug Szomorú Története
Prev1161718192027Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jun 19 2014 03:33am
Quote (josheide @ Jun 19 2014 10:25am)
lehet erdemes lenne ennek nekifekudni


nem kell nagyon nekifekudni, csak idorol idore "teriteni" ezt azt, aprosagokat

nehany kirivobb marhasag utan hasznalni a nevet itt a forumon, etc

nemhiszem h a legtobb vallalatnal tiltolistara kerulhet emiatt, de azert rossz fenyt vet hosszutavon


mondjuk nem ertem Ricike miert csinalja azt amit csinal, de nemhiszem h barkinek is erdeke lenne igy megneheziteni az eletet
Member
Posts: 5
Joined: Jun 19 2014
Gold: 0.00
Jun 19 2014 03:36am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jun 19 2014 11:28am)
:~)


4 User(s) are reading this topic (0 Guests and 0 Anonymous): drxxxsweg420quickscopesxxx, BmA_BeMyAngel, bajcli, xGurke


szia üdv a fórumon :)


szia, új vagyok itt.
Member
Posts: 778
Joined: May 12 2012
Gold: 31.25
Jun 19 2014 03:37am
egyik ismerősömnek ezt említettem mondta, hogy ő is ismert egy srácot aki valami autobalesetben eléggé életveszélyes állapotba került aztán kórház etc
mikor meggyógyult ugyanígy ráhárítottak minden kezelési költséget, hogy előtte egy szót sem szóltak erről
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jun 19 2014 03:38am
Quote (drxxxsweg420quickscopesxxx @ 19 Jun 2014 10:36)
szia, új vagyok itt.


szia, üdv itt, érezd jól magad!
ha bármi kérdésed van nyugodtan írj jarabekG-nek, vagy ahogy mi hívjuk jG-nek!
pikírt humora van, a vicces hangvételű leveleket szereti igazán!

tisztelettel,
~Lakatos Marlonyka
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 19 2014 03:38am
Quote (TresholdOfUniverse @ 19 Jun 2014 10:33)
nem kell nagyon nekifekudni, csak idorol idore "teriteni" ezt azt, aprosagokat

nehany kirivobb marhasag utan hasznalni a nevet itt a forumon, etc

nemhiszem h a legtobb vallalatnal tiltolistara kerulhet emiatt, de azert rossz fenyt vet hosszutavon


mondjuk nem ertem Ricike miert csinalja azt amit csinal, de nemhiszem h barkinek is erdeke lenne igy megneheziteni az eletet


kicsit legalabb elgondolkozna...
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jun 19 2014 03:39am
amúgy mi történt h rici átment még inkább ricibe?
Member
Posts: 5
Joined: Jun 19 2014
Gold: 0.00
Jun 19 2014 03:40am
Quote (Anarkin @ Jun 19 2014 11:39am)
amúgy mi történt h rici átment még inkább ricibe?


semmi?
évek óta ilyen
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jun 19 2014 03:41am
Quote (Norbi1one4all @ Jun 19 2014 10:37am)
egyik ismerősömnek ezt említettem mondta, hogy ő is ismert egy srácot aki valami autobalesetben eléggé életveszélyes állapotba került aztán kórház etc
mikor meggyógyult ugyanígy ráhárítottak minden kezelési költséget, hogy előtte egy szót sem szóltak erről


Ha surgossegi ellatasra szorulsz, azt kivetel nelkul meg kell adjak a korulmenyektol fuggetlenul.

Utolag igazolhatod hogy milyen biztositasod volt, es akkor az rendezi helyetted - ennek hianyaban rad terhelik.

Ez azert nem ugyanaz mint bug esete...
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jun 19 2014 03:57am
Quote (Anarkin @ Jun 19 2014 11:39am)
amúgy mi történt h rici átment még inkább ricibe?


Ohh
Azthittem ez egyertelmu
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 19 2014 04:30am
Quote (Anarkin @ Jun 19 2014 09:39am)
amúgy mi történt h rici átment még inkább ricibe?


megint elpattant valami az agyában és átment mégtardabba
kíváncsi vagyok amúgy, hogy jobban érdekli e a munkája, mint hogy játssza a kemény legényt a fórumon
Go Back To Magyar Topic List
Prev1161718192027Next
Add Reply New Topic New Poll