Quote (josheide @ Jun 19 2014 10:25am)
lehet erdemes lenne ennek nekifekudni
nem kell nagyon nekifekudni, csak idorol idore "teriteni" ezt azt, aprosagokat
nehany kirivobb marhasag utan hasznalni a nevet itt a forumon, etc
nemhiszem h a legtobb vallalatnal tiltolistara kerulhet emiatt, de azert rossz fenyt vet hosszutavon
mondjuk nem ertem Ricike miert csinalja azt amit csinal, de nemhiszem h barkinek is erdeke lenne igy megneheziteni az eletet