amugy csak összehasonlításképpen:
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jun 12 2014 03:05pm)
mennék valszleg ha nem zavarok + nem zavarja az embereket hogy rici fejét bucira verem ha idegesít vagy ugat
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jun 12 2014 03:10pm)
nyugi, fél óra után véresre lesz verve a feje aztán sírva hazamegy majd
amugy csak viccelek, ha ricinger megy akkor valszleg énis kihagyom de nem biztos még majd a lelkiállapottól függ
ergo nem haterkedésből írtam
ezzel szemben:
Quote (putincykavodka @ Jun 12 2014 10:39pm)
Hozok magammal gazpisztolyt + videokamerat ofc
Amugy patrik leszarja de ertelmes ember nem tudom miert engedne be mesht a lakasaba, elmebeteg es kozveszelyes gyerek
Quote (putincykavodka @ Jun 12 2014 10:42pm)
Nem is vinnek
Mesh lenyulna elso ejszaka alatt ofc
Quote (putincykavodka @ Jun 12 2014 10:53pm)
Jarabeknek csak a pofaja nagy, irl meg csak hulyen vigyorog a nagy hasaval, nem verekszik az
De mesh kiszamithatatlan elmebeteg ki tudja mit csinal
Quote (putincykavodka @ Jun 12 2014 11:07pm)
Az nem verekedes ha elvagom mes torkat amikor majd nekemugrik.
Quote (putincykavodka @ Jun 13 2014 01:00am)
Jah
Engem kell elkuldeni, nem aproblemas embereket akik verekednek meg folytogatnak
Egyertelmu
Quote (putincykavodka @ Jun 13 2014 01:06am)
Am ugy ez az international is olyan lesz hogy 8fele streamen megy egyszerre?
Rawen majd a dk meccseket akarja nezni, mes meg a fnatikot, aztan jol megverik egymast))
6 post úgy hogy hozzá se lett közbe szólva a gyerekhez kb lel, legalábbis általam
This post was edited by BmA_BeMyAngel on Jun 13 2014 04:31am