d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sub-nyaralas > Igen Igen
Prev1161718192092Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jun 13 2014 04:15am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jun 13 2014 09:21am)
hát figyelj, olvasd el a postokat aztán rájössz ki haterkedik, mi annyit írtunk rawennel hogy ha megy ricinger akkor mi valszleg nem.

Jah
Te, meg pikirt humoru jari, mint minden topikban ahol lehetoseg van ra
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 13 2014 04:20am
Quote (putincykavodka @ Jun 13 2014 11:15am)
Jah
Te, meg pikirt humoru jari, mint minden topikban ahol lehetoseg van ra


te ezt nem értheted ez más. én kötődök meshhez :S
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 13 2014 04:30am
amugy csak összehasonlításképpen:

Quote (BmA_BeMyAngel @ Jun 12 2014 03:05pm)
mennék valszleg ha nem zavarok + nem zavarja az embereket hogy rici fejét bucira verem ha idegesít vagy ugat


Quote (BmA_BeMyAngel @ Jun 12 2014 03:10pm)
nyugi, fél óra után véresre lesz verve a feje aztán sírva hazamegy majd


amugy csak viccelek, ha ricinger megy akkor valszleg énis kihagyom de nem biztos még majd a lelkiállapottól függ


ergo nem haterkedésből írtam


ezzel szemben:

Quote (putincykavodka @ Jun 12 2014 10:39pm)
Hozok magammal gazpisztolyt + videokamerat ofc

Amugy patrik leszarja de ertelmes ember nem tudom miert engedne be mesht a lakasaba, elmebeteg es kozveszelyes gyerek


Quote (putincykavodka @ Jun 12 2014 10:42pm)
Nem is vinnek
Mesh lenyulna elso ejszaka alatt ofc


Quote (putincykavodka @ Jun 12 2014 10:53pm)
Jarabeknek csak a pofaja nagy, irl meg csak hulyen vigyorog a nagy hasaval, nem verekszik az
De mesh kiszamithatatlan elmebeteg ki tudja mit csinal


Quote (putincykavodka @ Jun 12 2014 11:07pm)
Az nem verekedes ha elvagom mes torkat amikor majd nekemugrik.


Quote (putincykavodka @ Jun 13 2014 01:00am)
Jah
Engem kell elkuldeni, nem aproblemas embereket akik verekednek meg folytogatnak
Egyertelmu


Quote (putincykavodka @ Jun 13 2014 01:06am)
Am ugy ez az international is olyan lesz hogy 8fele streamen megy egyszerre?
Rawen majd a dk meccseket akarja nezni, mes meg a fnatikot, aztan jol megverik egymast))


6 post úgy hogy hozzá se lett közbe szólva a gyerekhez kb lel, legalábbis általam

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Jun 13 2014 04:31am
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 13 2014 04:31am
de amúgy ha rici hoz pénzt,és el lehet tőle venni, akkor nekem az is jo

de viccen kivul nem ertem, hogy rici mit akar itt meg mindig, az elmult evekben:
-ezerszer kibannoltattak
-megloptak
-megalaztak
-meg is vertek

ennel tobbfele keppen nem tudnank szerintem a tudtara adni, hogy egyszeruen nem kivanatos szemely, de o meg a mai napig gyakorlatilag mar szajpecekkel meg seggtagitoval kuszik vissza negykezlab, hogy meg egyszer belerughassunk

This post was edited by jarabekg on Jun 13 2014 04:36am
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 13 2014 04:34am
Quote (jarabekg @ 13 Jun 2014 12:31)
de amúgy ha rici hoz pénzt,és el lehet tőle venni, akkor nekem az is jo


nem rossz
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 13 2014 04:34am
>2014
>ricit nem blockolni

1 hónapja már nagyobb rákot terjesztett, mint senee meg vanek együtt. gondolom azóta csak áttétes lett
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 13 2014 04:35am
Quote (xGurke @ Jun 13 2014 11:34am)
>2014
>ricit nem blockolni

1 hónapja már nagyobb rákot terjesztett, mint senee meg vanek együtt. gondolom azóta csak áttétes lett


postblocker nélkül nehéz blockolni még mindig
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 13 2014 04:35am
Quote (xGurke @ 13 Jun 2014 12:34)
>2014
>ricit nem blockolni

1 hónapja már nagyobb rákot terjesztett, mint senee meg vanek együtt. gondolom azóta csak áttétes lett


mesh senkit nem blockol mert ő "szeret a retardáltakkal beszélgetni"
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jun 13 2014 04:36am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jun 13 2014 11:35am)
postblocker nélkül nehéz blockolni még mindig


nekem van működő, szívesen küldök, ha ettől megnyugszol
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 13 2014 04:36am


k
Go Back To Magyar Topic List
Prev1161718192092Next
Add Reply New Topic New Poll