d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Takarodjon-e > A Vanekgeci
Prev1161718192030Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 6 2014 06:05am
Quote (GordonBajnai @ Jun 6 2014 01:00pm)
vagy milenne ha eljátszanánk ezt a történetet ugyan ezekkel a karakterekkel egy kocsmában a fórum helyett
valószínűleg nem hülyére verve lettél volna kibaszva az ablakon

en tenyleg szeretnem, hogy elmenjen, irritalo kis faszkalap
vita alanynak 0, semmihez nem tesz hozza, semmit
az egesz ember erteke a 0-aval egyenlo
meg senee is jobb nala, seneen legalabb neha mosolygok, vagy valami


Szemelyszerint engem mar jobban zavar az, hogy itt golyozzatok a gyereket 0-24 es nem azert mert a szivemen viselem a sorsat hanem ugyanaz a mantra megy egesznap es egy posztot szivesen tovabb gorgetek de amikor a fel forum errol szol az keci unalmas
Annak meg nem vagyok a hive hogy mindenkit leblokkoljak
Member
Posts: 140
Joined: Jun 3 2014
Gold: 0.00
Jun 6 2014 06:10am
Quote (Vismajor @ Jun 6 2014 02:05pm)
Szemelyszerint engem mar jobban zavar az, hogy itt golyozzatok a gyereket 0-24 es nem azert mert a szivemen viselem a sorsat hanem ugyanaz a mantra megy egesznap es egy posztot szivesen tovabb gorgetek de amikor a fel forum errol szol az keci unalmas
Annak meg nem vagyok a hive hogy mindenkit leblokkoljak

egyszer csak eltakarodik
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 6 2014 06:16am
Quote (GordonBajnai @ Jun 6 2014 12:10pm)
egyszer csak eltakarodik


én is jól eltakarodtam
pedig én már 2+ éve kapom

azt nem értem, ha valakiről megállapítjátok, hogy értelmi sérült, nyomorék akkor miből hiszitek, hogy normálisan fog reagálni egy internetes fórumon az ugatásotokra és elmegy
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jun 6 2014 06:16am
Quote (Vismajor @ Jun 6 2014 01:05pm)
Szemelyszerint engem mar jobban zavar az, hogy itt golyozzatok a gyereket 0-24 es nem azert mert a szivemen viselem a sorsat hanem ugyanaz a mantra megy egesznap es egy posztot szivesen tovabb gorgetek de amikor a fel forum errol szol az keci unalmas
Annak meg nem vagyok a hive hogy mindenkit leblokkoljak


ezért lenne jó, ha lenne egy normális magyar moderátor, aki rövid úton elintézné a vergődőket

bár ezek visszajönnek multival csakhogy tovább vergődhessenek, lásd cpt_ghost
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 6 2014 06:17am
Quote (GordonBajnai @ Jun 6 2014 01:10pm)
egyszer csak eltakarodik


Sajnks en az elmult ev, honapok tendenciaibol nem azt olvasom ki hogy a nyomorekok takarodnanak el
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jun 6 2014 06:21am
Quote (TuskesVanek @ 6 Jun 2014 13:16)
ezért lenne jó, ha lenne egy normális magyar moderátor, aki rövid úton elintézné a vergődőket

bár ezek visszajönnek multival csakhogy tovább vergődhessenek, lásd cpt_ghost


pontosan ugyanúgy van kezelve a forum, mintha lenne egy dedikált magyar mod
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 6 2014 06:22am
szólok még pár gyereknek a gyogyóban jöjjenek ők is
itt napi szinten figyelnek ránk az emberek
Member
Posts: 140
Joined: Jun 3 2014
Gold: 0.00
Jun 6 2014 06:24am
Quote (TuskesVanek @ Jun 6 2014 02:16pm)
ezért lenne jó, ha lenne egy normális magyar moderátor, aki rövid úton elintézné a vergődőket

bár ezek visszajönnek multival csakhogy tovább vergődhessenek, lásd cpt_ghost


egy normalis moderator teged baszna ki, fyi
te kelted itt a rakot
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jun 6 2014 06:25am
Quote (Vismajor @ Jun 6 2014 01:17pm)
Sajnks en az elmult ev, honapok tendenciaibol nem azt olvasom ki hogy a nyomorekok takarodnanak el


na ez érdekes pl. egy joey szintű ember miért is takarodott el?

vagy ő volt a nyomorék, vagy neki is elege lett abból, hogy ugyanaz a 4-5 "nyomorék" ember baszogat itt mindenkit reggeltől-estig ha lehet hinni az estamasos last posztnak

meg tudom érteni, amilyen idős, hogy nincs ehhez türelme ami itt megy, de engem még szórakoztat ez a tryhard :D
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 6 2014 06:25am
Quote (Fej @ 6 Jun 2014 13:55)
sikerult megint fel oldalban leirnod, hogy mindenki mas vergodik es nem te, szeretnek kulon gratulalni, hogy sikerult ertelmezned amit irtam


fel nem tudom fogni minek válaszolsz neki
eléggé nyilvánvalo, hogy lelkisérült a gyerek
Go Back To Magyar Topic List
Prev1161718192030Next
Add Reply New Topic New Poll