Quote (GordonBajnai @ Jun 6 2014 01:00pm)
vagy milenne ha eljátszanánk ezt a történetet ugyan ezekkel a karakterekkel egy kocsmában a fórum helyett
valószínűleg nem hülyére verve lettél volna kibaszva az ablakon
en tenyleg szeretnem, hogy elmenjen, irritalo kis faszkalap
vita alanynak 0, semmihez nem tesz hozza, semmit
az egesz ember erteke a 0-aval egyenlo
meg senee is jobb nala, seneen legalabb neha mosolygok, vagy valami
Szemelyszerint engem mar jobban zavar az, hogy itt golyozzatok a gyereket 0-24 es nem azert mert a szivemen viselem a sorsat hanem ugyanaz a mantra megy egesznap es egy posztot szivesen tovabb gorgetek de amikor a fel forum errol szol az keci unalmas
Annak meg nem vagyok a hive hogy mindenkit leblokkoljak