Még 3 nap

The Cast:
Team1
GoreKnight9: Pala
SleepingDragon: Sorc (light)
Sanyika: Barb
Josh: Pala
Anamy ? Sorc (Blizz)
Putincykavodka ? Sorc (Blizz)
Gurke ? Necro
Ghostmasterq
+
Moonflow - a team1-ben szeretne játszani
Vismajor - JoshTomival szeretne walkolni
Team 2
GeneralTT - blizzsorc
Smat: Pala
DirtyDirty: firesorc
dunaicapa: Pala
ToldiSenior: Necro
Yvorii: Barb - jelen állás szerint

MÉG EGY pala és egy Java jól jönne a team2-be!!! Akkor tudnánk Überezni is akár

!!!
Komoly kérdés: van-e még egyvalaki a team1-ben, aki hajlandó lenne játszani a team2-ben, hogy a "múltkori team" együtt játszhasson? Úgy látom, mindenki Josh-sal meg Anamy-val akar játszani

...
This post was edited by ToldiSenior on May 24 2014 06:22am