d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo Ii Ladder Reset: Május 27. > A Szokásos Kedd Este
Prev1161718192039Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
May 24 2014 05:34am
Quote (josheide @ 24 May 2014 06:13)
Hat en is szivesebben jatszanrk veled, mint pl. Smattal. :D


Mint az ovisok azt csináljátok kb.
Member
Posts: 6,659
Joined: Dec 28 2010
Gold: 15.00
May 24 2014 05:47am
Quote (ToldiSenior @ May 24 2014 09:04am)

DirtyDirty: jó lenne, ha tudnál jönni summoner necróval, mert olyanunk még nincs, de ha nem, az se baj, akkor leszek én a necro, akkor írd meg, mivel jönnél


Igazság szerint firesorcal akartam menni, de ha nagyon necroznom kell nem sértődök meg
Member
Posts: 15,766
Joined: Jul 30 2012
Gold: 70.00
May 24 2014 05:52am
jönnék szívesen, de kulcs hiányában nem tudok. ha bőveben megtudok valamit, akkor írok még ide.



This post was edited by takii on May 24 2014 05:52am
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 24 2014 06:11am
Quote (Smat @ 24 May 2014 12:34)
Mint az ovisok azt csináljátok kb.


Az elet rovid es nem hiszem, hogy olyanokkal kene toltenem 6 orat belole akik nem kepesek az alapveto tiszteletet megadni az embernek.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 24 2014 06:12am
Quote (josheide @ May 24 2014 12:11pm)
Az elet rovid es nem hiszem, hogy olyanokkal kene toltenem 6 orat belole akik nem kepesek az alapveto tiszteletet megadni az embernek.


akkor ne játsszál senkivel imo erről a fórumról
Member
Posts: 2,708
Joined: Feb 16 2008
Gold: 2,280.00
May 24 2014 06:12am
Még 3 nap :) The Cast:

Team1

GoreKnight9: Pala
SleepingDragon: Sorc (light)
Sanyika: Barb
Josh: Pala
Anamy ? Sorc (Blizz)
Putincykavodka ? Sorc (Blizz)
Gurke ? Necro
Ghostmasterq
+
Moonflow - a team1-ben szeretne játszani

Team 2

Smat: Pala
DirtyDirty: firesorc
dunaicapa: Pala
ToldiSenior: Necro
Yvorii: Barb - jelen állás szerint :)

NAGYON KELLENE MÉG legalább egy BLIZZARD SORC a team2-be!!! plusz még egy pala és egy Java is jól jönne!!!

Komoly kérdés: van-e még egyvalaki a team1-ben, aki hajlandó lenne játszani a team2-ben, hogy a "múltkori team" együtt játszhasson? Úgy látom, mindenki Josh-sal meg Anamy-val akar játszani :( ...
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
May 24 2014 06:17am
Quote (ToldiSenior @ May 24 2014 01:12pm)
Még 3 nap  :) The Cast:

Team1

GoreKnight9: Pala
SleepingDragon: Sorc (light)
Sanyika: Barb
Josh: Pala
Anamy ? Sorc (Blizz)
Putincykavodka ? Sorc (Blizz)
Gurke ? Necro
Ghostmasterq
+
Moonflow - a team1-ben szeretne játszani

Team 2

Smat: Pala
DirtyDirty: firesorc
dunaicapa: Pala
ToldiSenior: Necro
Yvorii: Barb - jelen állás szerint :)

NAGYON KELLENE MÉG legalább egy BLIZZARD SORC a team2-be!!! plusz még egy pala és egy Java is jól jönne!!!

Komoly kérdés: van-e még egyvalaki a team1-ben, aki hajlandó lenne játszani a team2-ben, hogy a "múltkori team" együtt játszhasson? Úgy látom, mindenki Josh-sal meg Anamy-val akar játszani :( ...


röhögök
Member
Posts: 274
Joined: Mar 28 2014
Gold: 0.00
May 24 2014 06:17am
én szívesen megyek blizz sorcal , team 2 is jó egy ilyen köcsög multinak mint én :( de azért tamás féle team az igazi ^^
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 24 2014 06:20am
Én szeretnék joshitomival walkolni
Member
Posts: 2,708
Joined: Feb 16 2008
Gold: 2,280.00
May 24 2014 06:22am
Még 3 nap :) The Cast:

Team1

GoreKnight9: Pala
SleepingDragon: Sorc (light)
Sanyika: Barb
Josh: Pala
Anamy ? Sorc (Blizz)
Putincykavodka ? Sorc (Blizz)
Gurke ? Necro
Ghostmasterq
+
Moonflow - a team1-ben szeretne játszani
Vismajor - JoshTomival szeretne walkolni :)

Team 2

GeneralTT - blizzsorc
Smat: Pala
DirtyDirty: firesorc
dunaicapa: Pala
ToldiSenior: Necro
Yvorii: Barb - jelen állás szerint :)

MÉG EGY pala és egy Java jól jönne a team2-be!!! Akkor tudnánk Überezni is akár :) !!!

Komoly kérdés: van-e még egyvalaki a team1-ben, aki hajlandó lenne játszani a team2-ben, hogy a "múltkori team" együtt játszhasson? Úgy látom, mindenki Josh-sal meg Anamy-val akar játszani :( ...

This post was edited by ToldiSenior on May 24 2014 06:22am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1161718192039Next
Add Reply New Topic New Poll