Quote (-joey- @ Feb 1 2014 11:21am)
Meg kb. az egyetlen eredeti figura. Maradtak a kurvák és a parasztok gg.
Szimpátiától függetlenül amúgy nem tartom igazságosnak a dolgot, mert egy ruhatépést én még nem neveznék fizikai bántalmazásnak. Vagy ha igen, akkor már küldjék ki a dagit is, a nadrágleszedés miatt. Mellesleg a hajdúsági tajparaszt sokkal agresszívebben lépett fel, nála inkább ott lógott a levegőben, hogy verekedni fog.
az a csaj a szomszédom volt, vagyis ő már elköltözött onnan azóta de a családja még ott lakik xD