d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Topic > Seneenek
Prev116171819Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Jan 6 2014 08:49am
Quote (Vismajor @ 6 Jan 2014 15:25)
de szerintem sokkal normálisabbakat
most hobbiból olvasgattam régi topikokat sunnymarcelltől néha felakartam gyújtani az internetet


iso link
Member
Posts: 6,350
Joined: Sep 5 2007
Gold: 50.10
Jan 6 2014 08:52am
Quote (tevetava @ 6 Jan 2014 09:26)
érdemes elolvasni a topikot? a seene vergődések nem érdekelnek, de ha valami más is történt, akkor nekiállnék


Done.
Kár volt. :)
Annak ellenére, hogy keveset postolok sub-ra, sokat szoktam olvasgatni erre fele és a kedves Seene úr/hölgy (?) kezd egyre inkább emlékeztetni engem Benkő Dániel művészúrra, minél kevesebbet láttam őt, vagy hallottam róla annál jobb volt.
Nekem is már csak 2 évem van hárta a 30-ig, de kicsit se értem sem a miért-et, sem pedig azt, hogy mire jó neki ez az egész ,,viselkedés".
Bocs Seene.
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jan 6 2014 08:55am
Quote (ScorpionLord @ 6 Jan 2014 15:52)
Done.
Kár volt. :)
Annak ellenére, hogy keveset postolok sub-ra, sokat szoktam olvasgatni erre fele és a kedves Seene úr/hölgy (?) kezd egyre inkább emlékeztetni engem Benkő Dániel művészúrra, minél kevesebbet láttam őt, vagy hallottam róla annál jobb volt.
Nekem is már csak 2 évem van hárta a 30-ig, de kicsit se értem sem a miért-et, sem pedig azt, hogy mire jó neki ez az egész ,,viselkedés".
Bocs Seene.


senki nem tudja mire jó ez neki
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jan 6 2014 11:46am
hova tűntek a képek?? postoljatok még :D
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jan 6 2014 02:20pm
Quote (MarcusD @ Jan 6 2014 04:16pm)
tfw engem senki nem védett meg 12 évesen a sok gonosz embertől


engem meg szinte senki nam baszogatott mert nem voltam retardált
csak syl
kurvo syl

3 User(s) are reading this topic (0 Guests and 0 Anonymous): Rehmos, cowding, bodomgergo

:hello:
mikor leszel admin?

This post was edited by cowding on Jan 6 2014 02:21pm
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Jan 6 2014 02:52pm
na ez most egész jó topic lett
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Jan 6 2014 03:31pm
Janou:
Quote (Jancsipapa @ 5 Jan 2014 23:50)
ja szóval ha csúnyán szólnak valakihez véletlenül egy tök értelmes topikban, akkor az már feljogosítva érezheti magát arra, hogy össze-vissza mocskolja, értem. a 'mindenki tudja milyen senee' szövegre meg annyit tudok mondani, hogy nem érdekel, ennyi ész lecsoroghat mindenkinek, hogy a félévente nyitott wt topikot nem fossuk már tele.

A többieket mi jogosítja fel, hogy csúnyán szóljanak valakihez, aki csak annyit írt le, hogy elfogta a nosztalgia, nekiállna játszani, de "megannyi játék, oly kevés idő"?


Valószínűleg szó szerint értettem, hogy eltörném kezét-lábát.
Ha ilyeneket, meg ehhez hasonlókat mondana nekem egy 14 éves, nem biztos, hogy csak annyit válaszolnék neki, hogy "ejnye-bejnye, kicsit moderáld már magad". Még az sem jogosítja fel, hogy két nem 100-as embernek címezte.
Quote (takii @ 5 Jan 2014 18:18)
senee az anyád miért kurva?

Ricinek:
Quote (takii @ 5 Jan 2014 21:10)
egyszer találkozzak veled.
faszommal megcsapkodom az arcodat

Tudod, nem szívesen mondom ezt (inb4 nem is beszélsz, hanem írsz trolololo), de Senee után nálam az öcséd áll a második helyen az idegesítő (és akkor most finom voltam) emberek listáján. Téged ismerve számomra elég nagy csalódás a gyerek.
A facebookos dologról meg írhatnál valami bővebbet, mert tényleg nem emlékszem rá. Azon a retek oldalon még vissza sem lehet olvasni a régi hozzászólásaimat.


Gürke:
nc
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jan 6 2014 03:36pm
Quote (Genthor @ Jan 6 2014 10:31pm)
Janou:

A többieket mi jogosítja fel, hogy csúnyán szóljanak valakihez, aki csak annyit írt le, hogy elfogta a nosztalgia, nekiállna játszani, de "megannyi játék, oly kevés idő"?


Valószínűleg szó szerint értettem, hogy eltörném kezét-lábát.
Ha ilyeneket, meg ehhez hasonlókat mondana nekem egy 14 éves, nem biztos, hogy csak annyit válaszolnék neki, hogy "ejnye-bejnye, kicsit moderáld már magad". Még az sem jogosítja fel, hogy két nem 100-as embernek címezte.

Ricinek:

Tudod, nem szívesen mondom ezt (inb4 nem is beszélsz, hanem írsz trolololo), de Senee után nálam az öcséd áll a második helyen az idegesítő (és akkor most finom voltam) emberek listáján. Téged ismerve számomra elég nagy csalódás a gyerek.
A facebookos dologról meg írhatnál valami bővebbet, mert tényleg nem emlékszem rá. Azon a retek oldalon még vissza sem lehet olvasni a régi hozzászólásaimat.


Gürke:
nc


Manapsag ilyen stilusban kommunikalnak egymassal a tizenevesek. Gondolom a viselkedesük alapjan kortarsanak tartja a megcimezett embereket.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 6 2014 03:36pm
Quote (Anamy @ 6 Jan 2014 21:52)
na ez most egész jó topic lett


lehet el kéne olvasni, megéri?
Member
Posts: 6,350
Joined: Sep 5 2007
Gold: 50.10
Jan 6 2014 04:03pm
Quote (Anarkin @ 6 Jan 2014 22:36)
lehet el kéne olvasni, megéri?


Utólag belegondolva mindenképp megéri.
Csinos kis melodráma az egész, ha lágy nyugizenét hallgat az ember mellé.
Go Back To Magyar Topic List
Prev116171819Next
Add Reply New Topic New Poll