Quote (Smat @ 9 Jul 2013 00:46)
http://img199.imageshack.us/img199/8739/g8j.png
Na, gyorsan kiakasztottam hardot, a végére már nagyon fárasztó volt hogy én kapom a hármas comboból a 28% dmget, én meg a hatosból ütök 12%-ot, de azért szétbasztam mindenkit mint az állat.
Aki kitalálja hogy kivel toltam végig ilyen hamar az kap 10fgt vagy egy kockacukrot.
noob saibot?
most donolj 10 fg-t bajcli-nak