d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Mortal Kombat Topic
Prev1161718192025Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 8 2013 02:56pm
Quote (Smat @ 8 Jul 2013 22:31)
12 győzelem, 3 vereség, GG.
Valakinek van kedve most játszani párat?


végre valaki! jáccunk

hol tali? valami szobára megyünk? ^^

(de ha szar lesz a multiplayer én is "beszarok", eddig 1 játékot nem láttam ami ne slowmotion lett volna)
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jul 8 2013 02:57pm
Quote (Anarkin @ 8 Jul 2013 20:56)
végre valaki! jáccunk

hol tali? valami szobára megyünk? ^^

(de ha szar lesz a multiplayer én is "beszarok", eddig 1 játékot nem láttam ami ne slowmotion lett volna)


Mi a steam neved, addollak és utána meg invellek.

/e
Ja meg nyomok egy gépresit gyorsan.

This post was edited by Smat on Jul 8 2013 02:57pm
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 8 2013 02:58pm
Quote (Smat @ 8 Jul 2013 22:57)
Mi a steam neved, addollak és utána meg invellek.

/e
Ja meg nyomok egy gépresit gyorsan.


http://steamcommunity.com/id/anarkin
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jul 8 2013 03:04pm
Anarkin 30 órája játszik egyhuzamban.
Ok.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 8 2013 03:07pm
Quote (Smat @ 8 Jul 2013 23:04)
Anarkin 30 órája játszik egyhuzamban.
Ok.




fakk nem tudunk ilyen haxolt szarral meg steamel együtt játszani

szóval 10:0 ide

This post was edited by Anarkin on Jul 8 2013 03:08pm
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jul 8 2013 03:15pm
Quote (Anarkin @ 8 Jul 2013 21:07)
http://4.ii.gl/oNREgq.png

fakk nem tudunk ilyen haxolt szarral meg steamel együtt játszani

szóval 10:0 ide


Anarkin nem "veszi" meg a 9 gigás verziót magról, mert beszart hogy elpicsázom. :(
sad lyfe
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jul 8 2013 04:46pm


Na, gyorsan kiakasztottam hardot, a végére már nagyon fárasztó volt hogy én kapom a hármas comboból a 28% dmget, én meg a hatosból ütök 12%-ot, de azért szétbasztam mindenkit mint az állat.
Aki kitalálja hogy kivel toltam végig ilyen hamar az kap 10fgt vagy egy kockacukrot.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 8 2013 04:50pm
Quote (Smat @ Jul 8 2013 10:46pm)
http://img199.imageshack.us/img199/8739/g8j.png

Na, gyorsan kiakasztottam hardot, a végére már nagyon fárasztó volt hogy én kapom a hármas comboból a 28% dmget, én meg a hatosból ütök 12%-ot, de azért szétbasztam mindenkit mint az állat.
Aki kitalálja hogy kivel toltam végig ilyen hamar az kap 10fgt vagy egy kockacukrot.


scorpions
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 8 2013 04:52pm
Quote (Smat @ 9 Jul 2013 00:46)
http://img199.imageshack.us/img199/8739/g8j.png

Na, gyorsan kiakasztottam hardot, a végére már nagyon fárasztó volt hogy én kapom a hármas comboból a 28% dmget, én meg a hatosból ütök 12%-ot, de azért szétbasztam mindenkit mint az állat.
Aki kitalálja hogy kivel toltam végig ilyen hamar az kap 10fgt vagy egy kockacukrot.


noob saibot?

most donolj 10 fg-t bajcli-nak
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jul 8 2013 04:53pm
Quote (Anarkin @ 8 Jul 2013 22:52)
noob saibot?

most donolj 10 fg-t bajcli-nak


Te lófaszt kapsz nem fgt, a haverod se kap mert ti ilyen origi szarral játszotok és nem tudlak elpicsázni leszedni meg nem szeded le mert tudod hogy földbe döngölnélek. :(((((((((((((((((
Go Back To Magyar Topic List
Prev1161718192025Next
Add Reply New Topic New Poll