Quote (szabika @ Oct 21 2013 09:49pm)
az a végén is X lesz szerintem, de a schalke meccs félidő is Xre jó
Nápoly nem erőltette meg magát mában, pedig Maradona is kiment a meccsre - látványosan takarékon toltak 1 félidőt. Szerintem görcsös 1-1 lesz, nincs ez a csapat még kész nemzetközi meccsekre ahogy az igazgató szeretné.
na hát kb ennyire jött az összes tippem tegnapra
ami meg jött azt meg Leyton vitte
