Quote (text_killer @ 9 Apr 2013 09:52)
nem szoktam olyan gyakran felnézni jsp-re, de akárhányszor belebotlok egy threadbe amibe odaöklendeztél pár sort, az vagy passzív agresszív siránkozás, hárítás vagy szimplán szar rizzsel
de lehet csak én vagyok mindig rosszkor rossz helyen
Nem, ez mindig így van, mindig csak vergődik valamilyen formában.
Btw csinálsz belőlem celebet?