d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Mennyire Vagy Boldog? > 1-5
Prev1161718192022Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Apr 9 2013 04:03am
Quote (text_killer @ 9 Apr 2013 09:52)
nem szoktam olyan gyakran felnézni jsp-re, de akárhányszor belebotlok egy threadbe amibe odaöklendeztél pár sort, az vagy passzív agresszív siránkozás, hárítás vagy szimplán szar rizzsel

de lehet csak én vagyok mindig rosszkor rossz helyen


Nem, ez mindig így van, mindig csak vergődik valamilyen formában.

Btw csinálsz belőlem celebet?
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Apr 9 2013 04:04am
Quote (TouchCow @ Apr 8 2013 11:23pm)
kb. egész télen se most tavasszal nem volt

a héten én simán benne lennék egybe, pénteken már kibaszott fasza idő lesz (mondjuk én p-sz este 10-től 6-ig melózom) :c


im in, a héten ki ér még rá? :D
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Apr 9 2013 04:13am
Quote (AngryBug @ 9 Apr 2013 12:04)
im in, a héten ki ér még rá? :D


ottleszek
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Apr 9 2013 04:23am
Quote (sylke @ 8 Apr 2013 23:23)
aki utál téged azaz én bandámba tartozik


Én is a te bandádba tartozom már?
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 9 2013 04:32am
Quote (text_killer @ Apr 9 2013 09:52am)
nem szoktam olyan gyakran felnézni jsp-re, de akárhányszor belebotlok egy threadbe amibe odaöklendeztél pár sort, az vagy passzív agresszív siránkozás, hárítás vagy szimplán szar rizzsel

de lehet csak én vagyok mindig rosszkor rossz helyen


na majd ma bekurok én is aztán jófej leszek
Member
Posts: 9,421
Joined: Jul 4 2006
Gold: 1.69
Apr 9 2013 04:38am
Quote (Smat @ 9 Apr 2013 11:03)
Nem, ez mindig így van, mindig csak vergődik valamilyen formában.

Btw csinálsz belőlem celebet?

ja

Quote (Senee @ 9 Apr 2013 11:32)
na majd ma bekurok én is aztán jófej leszek

okj

This post was edited by text_killer on Apr 9 2013 04:38am
Member
Posts: 29
Joined: Jun 26 2008
Gold: 389.00
Apr 9 2013 03:05pm
3-4 között adja
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Apr 9 2013 03:07pm
Quote (herobiker @ 9 Apr 2013 23:05)
3-4 között adja


Adogatja?
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 9 2013 03:07pm
minda az álat
Member
Posts: 29
Joined: Jun 26 2008
Gold: 389.00
Apr 9 2013 03:09pm
Quote (Rawen @ Apr 9 2013 09:07pm)
Adogatja?

Jahm szereti
Go Back To Magyar Topic List
Prev1161718192022Next
Add Reply New Topic New Poll