d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Tolvajkergetők
Prev1161718192023Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jan 3 2013 12:28pm
Quote (josheide @ Jan 3 2013 03:05pm)
nem halok bele, csak legkozelebb nem postolok ilyesmit


es gyoz az igazsag!

csak megtanulta ezt a szemet allat, hogy NEM TAPOSHAT A LELKUNKBE BUNTETLENUL ilyen leder videokkal!
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 3 2013 12:30pm
Quote (TouchCow @ Jan 3 2013 07:21pm)
lol ma szólt haverom, hogy benne vagyok az asszonnyal az utolsó részben:


http://www.youtube.com/watch?v=ElfIfMYHNuM&playnext=1&list=PLd1-gcwlrFI%5FYU2oLNpJZAxlrNe5pgoMQ&feature=results%5Fvideo

4:00-nál bal oldalról


celeb vagyok


a csajjal_?
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Jan 3 2013 12:32pm
Quote (Vismajor @ Jan 3 2013 06:30pm)
a csajjal_?


akinek nem fogja a srác a kezét? :C
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jan 3 2013 12:32pm
Quote (TouchCow @ Jan 3 2013 08:21pm)
lol ma szólt haverom, hogy benne vagyok az asszonnyal az utolsó részben:


http://www.youtube.com/watch?v=ElfIfMYHNuM&playnext=1&list=PLd1-gcwlrFI%5FYU2oLNpJZAxlrNe5pgoMQ&feature=results%5Fvideo

4:00-nál bal oldalról


celeb vagyok


és tényleg :D
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Jan 3 2013 12:34pm
Quote (Makkertest @ 3 Jan 2013 20:32)
akinek nem fogja a srác a kezét? :C


>implying éjjel-nappal kézenfogva járnak a párok



pont akkor mentünk az ipon garanciaszervízbe a tápomért

This post was edited by TouchCow on Jan 3 2013 12:35pm
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jan 3 2013 12:37pm
terdgagyaban lehet ott maszkalni?_?
tfw, dafuq... :D
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jan 3 2013 12:51pm
Quote (TouchCow @ Jan 3 2013 06:21pm)
lol ma szólt haverom, hogy benne vagyok az asszonnyal az utolsó részben:


http://www.youtube.com/watch?v=ElfIfMYHNuM&playnext=1&list=PLd1-gcwlrFI%5FYU2oLNpJZAxlrNe5pgoMQ&feature=results%5Fvideo

4:00-nál bal oldalról


celeb vagyok


ezen nem is látszik hogy tüdörákos vagy
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Jan 3 2013 12:56pm
Quote (SummertimeClothes @ 3 Jan 2013 20:37)
terdgagyaban lehet ott maszkalni?_?
tfw, dafuq... :D


ez még nyáron lett felvéve
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Jan 3 2013 12:56pm
Quote (TouchCow @ Jan 3 2013 06:34pm)
>implying éjjel-nappal kézenfogva járnak a párok



pont akkor mentünk az ipon garanciaszervízbe a tápomért


obv nem na
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Jan 3 2013 12:58pm
Quote (TouchCow @ 3 Jan 2013 20:34)
>implying éjjel-nappal kézenfogva járnak a párok



pont akkor mentünk az ipon garanciaszervízbe a tápomért


:D
Go Back To Magyar Topic List
Prev1161718192023Next
Add Reply New Topic New Poll