Quote (RRC @ 26 Aug 2012 18:26)
insták vagy valami hasonló van a játékban? end game hogy néz ki?
level 16 vagyok és 80 a max, szal fogalmam sincs milyen az endgame:D
de én eddig úgy fogtam fel, h azt hívják itt instának, ami a sztorihoz kapcsolódó quest
úgy van, hogy karikreálásnál feltesz pár kérdést, pl. embernél: hol nőttél fel, s akkor lehet választani, hogy utcán/farmerek között/előkelő családból származol
meg ezek közül is kell választani, hogy: meghalt a nővéred/nem ismered a szüleid/nem vettek fel a cirkuszba, pedig nagyon akartál menni oda

és ezen kívül még egy ilyen istenféleséget is ki kell választani, h ki áldott meg anno
na és ezektől függően lesz egy saját storyd, ahol kb. ilyen skyrim szintű questek vannak, szal elég összetettek
ezek a választási lehetőségek MINDEN FAJNÁL más, tehát kurva sok féle sztori van
na és ezeknél a story questeknél kerülsz be instákba, sztem itt ennyi az insta
ilyen nagy boss fight meg úgy jön elő, ha egy helyen van sok ember, akkor hopp hirtelen dynamic event, mittudomén megtámadták a várost az orkok, segíts megvédeni, s akkor utoljára jön 1 baszott nagy ork
de ez tényleg teljesen dinamikus, tök váratlanul ér
az endgamere én is kíváncsi vagyok:D