d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Elektronikus Zene Topic
Prev1161718192035Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Apr 30 2011 03:17am
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Apr 30 2011 04:04am


inb4 kolbász fúj 4/4
trip-hop is 4/4 pl KÖCSÖG
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Apr 30 2011 04:14am
Quote (ElCapitano @ Apr 30 2011 12:04pm)
http://www.youtube.com/watch?v=ktKfPQ1wBog

inb4 kolbász fúj 4/4
trip-hop is 4/4 pl KÖCSÖG


Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Apr 30 2011 04:35am
Quote (Saenchai @ 30 Apr 2011 11:14)
http://i204.photobucket.com/albums/bb198/BtX_NEO/full_of_win.jpg


"Azt jelenti, hogy minden ütemben 4 negyedhangnak megfelelõ összérték van hangjegyekbõl és/vagy szünetekbõl. Egyszerûen szólva négyet kell rá számolni. "

Nem értem paradicsomnak miért lett ez = goa. :D Már multkor is gondolkoztam de nem akartam hurrdurrkodni facebookon, DE ITT!
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 30 2011 04:37am
Quote (ElCapitano @ Apr 30 2011 10:35am)
"Azt jelenti, hogy minden ütemben 4 negyedhangnak megfelelõ összérték van hangjegyekbõl és/vagy szünetekbõl. Egyszerûen szólva négyet kell rá számolni. "

Nem értem paradicsomnak miért lett ez = goa. :D Már multkor is gondolkoztam de nem akartam hurrdurrkodni facebookon, DE ITT!

Az arcod nem mered adni a kemény megmondóemberség mellé MI
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Apr 30 2011 04:46am
csak a négypernégy!
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Apr 30 2011 04:48am
Quote (ElCapitano @ Apr 30 2011 12:35pm)
"Azt jelenti, hogy minden ütemben 4 negyedhangnak megfelelõ összérték van hangjegyekbõl és/vagy szünetekbõl. Egyszerûen szólva négyet kell rá számolni. "

Nem értem paradicsomnak miért lett ez = goa. :D Már multkor is gondolkoztam de nem akartam hurrdurrkodni facebookon, DE ITT!


azért,mert paradicsomkolbászoroszpszichogeci régen jó zenéket hallgatott(még ő mutatta meg nekem a darkpsy-t is),de aztán ráébredt,hogy ő az effajta zenéhez túl magasrendű,ezért elkezdett tört zenéket meg jazzt hallgatni,ami után nem sokkal "törtsznob" lett,vagyis hiába hallott 1 fasza 4/4-es számot,muszáj volt lehurrognia,mert az nem break

ez Zoltán szomorú története.
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Apr 30 2011 04:55am
Quote (Saenchai @ 30 Apr 2011 11:48)
azért,mert paradicsomkolbászoroszpszichogeci régen jó zenéket hallgatott(még ő mutatta meg nekem a darkpsy-t is),de aztán ráébredt,hogy ő az effajta zenéhez túl magasrendű,ezért elkezdett tört zenéket meg jazzt hallgatni,ami után nem sokkal "törtsznob" lett,vagyis hiába hallott 1 fasza 4/4-es számot,muszáj volt lehurrognia,mert az nem break

ez Zoltán szomorú története.



Igen de zoltán kurva sok 4/4-et hallgat csak nemtud róla. Jazz az nem 4/4 mondjuk de pl hip-hop, trip-hop, glitch-hop alap üteme négynegyed.
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Apr 30 2011 05:07am
Quote (ElCapitano @ Apr 30 2011 12:55pm)
Igen de zoltán kurva sok 4/4-et hallgat csak nemtud róla. Jazz az nem 4/4 mondjuk de pl hip-hop, trip-hop, glitch-hop alap üteme négynegyed.


ilyen ez a Zoltán
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Apr 30 2011 09:25am


nerc, ezt man hallottad?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1161718192035Next
Add Reply New Topic New Poll