Quote (ElCapitano @ Apr 30 2011 12:35pm)
"Azt jelenti, hogy minden ütemben 4 negyedhangnak megfelelõ összérték van hangjegyekbõl és/vagy szünetekbõl. Egyszerûen szólva négyet kell rá számolni. "
Nem értem paradicsomnak miért lett ez = goa.

Már multkor is gondolkoztam de nem akartam hurrdurrkodni facebookon, DE ITT!
azért,mert paradicsomkolbászoroszpszichogeci régen jó zenéket hallgatott(még ő mutatta meg nekem a darkpsy-t is),de aztán ráébredt,hogy ő az effajta zenéhez túl magasrendű,ezért elkezdett tört zenéket meg jazzt hallgatni,ami után nem sokkal "törtsznob" lett,vagyis hiába hallott 1 fasza 4/4-es számot,muszáj volt lehurrognia,mert az nem break
ez Zoltán szomorú története.