d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Hosszu Ut > :-)
Prev1161718192035Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,253
Joined: Sep 1 2010
Gold: 100.00
Mar 9 2011 08:07am
Quote (ReDEyeS @ Mar 9 2011 04:06pm)
röhögtem :D


legalább ti, romák tartsatok össze
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Mar 9 2011 08:07am
Quote (Epiphone @ 9 Mar 2011 19:05)
arra, hogy ne kutyázzon engem le egy ilyen nyomrak. ha hallanád hogy nyávog a mikrofonba talán értenéd miről beszélek


Egyetlen egyszer beszéltünk, és akkor úgy viselkedtél, mint egy szellemi fogyatékos.

Épp ezért próbáltam minimumon tartani a veled való vitát, mert szegényem így született, nem tehet róla....

De kezdesz megint idegesíteni.

És igen, több jogom van itt lenni, mint neked. Hatszor bannolták már legalább és még mindig visszajársz.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Mar 9 2011 08:08am
Quote (Epiphone @ Mar 9 2011 02:07pm)
legalább ti, romák tartsatok össze


ugass kutya
Retired Moderator
Posts: 17,423
Joined: Aug 8 2005
Gold: 1,486.07
Trader: Trusted
Mar 9 2011 08:08am
Quote (Epiphone @ 9 Mar 2011 16:05)
arra, hogy ne kutyázzon engem le egy ilyen nyomrak. ha hallanád hogy nyávog a mikrofonba talán értenéd miről beszélek


Itt most te egy olyan dologgal akartad megsérteni, amiről ő igazából nem is tehet. Én erről beszélek.
Az, hogy milyen a mikrofonban lövésem sincs.
Amúgy meg egy kutya sokkal többet tud érni némely embernél, szal én személyszerint nem venném sértésnek.

Ha vitázni szeretnél vele, akkor szerintem a személyeskedésen túl próbálj meg érvelni, mert ez hogy csak úgy odahánysz
egy "legalább neki nem csillag a neve" mondatot az gyerekes, és tényleg csak körberöhögni fog, mert ezzel
mást nem lehet csinálni. És nem azért mert annyira telibetaláltad volna. Remélem így már érted miről magyarázok.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Mar 9 2011 08:11am
Quote (LindaPpP @ 9 Mar 2011 03:01)
Mi más alapján ítélkezhetnék egy forumon ?
Csak arra tudok támaszkodni amit itt olvasok, és én azt látom, hogy sokatok nem, hogy nem segítőkész, hanem még direkt bele is rúg az emberbe.. szerintem ez itt a fő probléma



Remélem igazad van és csak én botlok bele pont az olyan postokba amik nem ezt mutatják, de komolyan.



Remélem nem idegesítettelek fel, nem az volt a célom.



7hónap olvasgatás után állapítottam ezt meg.


nem ez nem probléma
ez nem egy segélyvonal
Member
Posts: 37,225
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Mar 9 2011 08:11am
Quote (sylke @ 9 Mar 2011 16:06)
azért téged is meghallgatnálak


vigyázzá magadra... jön a pimpongütő meg a két pitbull!!!
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Mar 9 2011 08:13am
Quote (Cpt_Ghost @ 9 Mar 2011 19:11)
nem ez nem probléma
ez nem egy segélyvonal


Én majdnem mindig segítek ha tudok, de vannak akik (Greenday és társai) akik nálam is kicsapják a biztosítékot.

Amúgy összességében tényleg lehetne segítőkészebb a társaság, ha nem valami nagyon nyilvánvaló kérdéssel jönnek ide ...
Member
Posts: 37,225
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Mar 9 2011 08:17am
Quote (josheide @ 9 Mar 2011 16:13)
Én majdnem mindig segítek ha tudok, de vannak akik (Greenday és társai) akik nálam is kicsapják a biztosítékot.

Amúgy összességében tényleg lehetne segítőkészebb a társaság, ha nem valami nagyon nyilvánvaló kérdéssel jönnek ide ...


már miért ? :P

ezeket a kérdéseket kb 2 milliószor hallotta már mindegyikünk... így már, hogy nekünk 2 kattintásba kerül amire a másik egyáltalán nem képes, akkor én miért pazaroljak rá egy "mondd anyádnak, talán meghallgat"-nál többet?

nem azért, én is szoktam segíteni általában, de teljesen megértem azt aki nem

This post was edited by ReDEyeS on Mar 9 2011 08:18am
Member
Posts: 3,915
Joined: Jul 18 2010
Gold: 0.00
Mar 9 2011 08:19am
Quote (josheide @ Mar 9 2011 04:13pm)
Én majdnem mindig segítek ha tudok, de vannak akik (Greenday és társai) akik nálam is kicsapják a biztosítékot.

Amúgy összességében tényleg lehetne segítőkészebb a társaság, ha nem valami nagyon nyilvánvaló kérdéssel jönnek ide ...


Erről van itt szó : )
Ha az adott kérdésre a válasz 1-2szó, egyszerűbb / normálisabb viselkedés lenne választ adni rá, majd szólni neki NORMÁLISAN, hogy figyuzz már, tudom, hogy új vagy, de legközelebb az ilyen típusú kérdéseket a stickybe írd mivel direkt erre van kitalálva.
Valószínűnek tartom, hogy, ha ezt látnák az újak, ők is normálisabban viselkednének.
Az meg, hogy beugatnak nektek... hát könyörgöm... 99.99%ban ti provokáljátok és generáljátok a feszültséget.

Quote (ReDEyeS @ Mar 9 2011 04:17pm)
már miért ? :P

ezeket a kérdéseket kb 2 milliószor hallotta már mindegyikünk... így már, hogy nekünk 2 kattintásba kerül amire a másik egyáltalán nem képes, akkor én miért pazaroljak rá egy  "mondd anyádnak, talán meghallgat"-nál többet?

nem azért, én is szoktam segíteni általában, de teljesen megértem azt aki nem


Mindenki volt új... nem tehet róla, hogy most éppen ő az aki új.

This post was edited by LindaPpP on Mar 9 2011 08:20am
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Mar 9 2011 08:20am
Quote (ReDEyeS @ 9 Mar 2011 19:17)
már miért ? :P

ezeket a kérdéseket kb 2 milliószor hallotta már mindegyikünk... így már, hogy nekünk 2 kattintásba kerül amire a másik egyáltalán nem képes, akkor én miért pazaroljak rá egy  "mondd anyádnak, talán meghallgat"-nál többet?

nem azért, én is szoktam segíteni általában, de teljesen megértem azt aki nem


Jó, igaz én is megértem valamilyen szinten őket, de ettől független még segíteni fogok.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1161718192035Next
Add Reply New Topic New Poll