Quote (josheide @ Mar 9 2011 04:13pm)
Én majdnem mindig segítek ha tudok, de vannak akik (Greenday és társai) akik nálam is kicsapják a biztosítékot.
Amúgy összességében tényleg lehetne segítőkészebb a társaság, ha nem valami nagyon nyilvánvaló kérdéssel jönnek ide ...
Erről van itt szó : )
Ha az adott kérdésre a válasz 1-2szó, egyszerűbb / normálisabb viselkedés lenne választ adni rá, majd szólni neki NORMÁLISAN, hogy figyuzz már, tudom, hogy új vagy, de legközelebb az ilyen típusú kérdéseket a stickybe írd mivel direkt erre van kitalálva.
Valószínűnek tartom, hogy, ha ezt látnák az újak, ők is normálisabban viselkednének.
Az meg, hogy beugatnak nektek... hát könyörgöm... 99.99%ban ti provokáljátok és generáljátok a feszültséget.
Quote (ReDEyeS @ Mar 9 2011 04:17pm)
már miért ?
ezeket a kérdéseket kb 2 milliószor hallotta már mindegyikünk... így már, hogy nekünk 2 kattintásba kerül amire a másik egyáltalán nem képes, akkor én miért pazaroljak rá egy "mondd anyádnak, talán meghallgat"-nál többet?
nem azért, én is szoktam segíteni általában, de teljesen megértem azt aki nem
Mindenki volt új... nem tehet róla, hogy most éppen ő az aki új.
This post was edited by LindaPpP on Mar 9 2011 08:20am