Quote (jarabekg @ 16 Dec 2010 00:31)
kb 20-25 kempo versenyen indultam, és MINDIG hoztam el érmet, ha nem aranyat, de akkor is... És nem csak én, hanem az egész kick box teamem. Ezeket a technikákat kurvanehéz megtanulni, sokkal több és speciális edzésmódot igényel. Kempos nekem esett, miután beleszaladt három négy fejrúgásba, kicsit elment e kedve a küzdelemtől... Én már nálam 20 kilóval nezebb fejjel magasabb gyereket is vertem meg, mert kiprovokálta...
erre azt tudom mondani, hogy én is birkóztam 11 évesen, 45 kilósan, és minden versenyről érmet hoztam haza, mert max 4 ember volt a súlycsoportban
