d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Küzdősportok / Harcművészetek
Prev1161718192021Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Dec 16 2010 08:20am
Quote (jarabekg @ Dec 16 2010 01:09am)
Soha nem gondoltam volna, hogy beni tud annyira gyerekes lenni, hogy verekedést provokáljon.


te
menj már el innen.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Dec 16 2010 08:27am
Quote (jarabekg @ 16 Dec 2010 08:12)
kb 3x elmondtam h önvédelemre nem igazán alkalmas, csak mint verseny sport jobb imo mint a többi  :mellow:


tehát akkor gyakorlatilag az összes többi küzdősportot űző ember összetud csomagolni
/thread
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Dec 16 2010 08:29am
Quote (Cpt_Ghost @ Dec 16 2010 03:27pm)
tehát akkor gyakorlatilag az összes többi küzdősportot űző ember összetud csomagolni
/thread


nem
csak azt mondtam hogy ebbe a legnagyobb a versenyorientáció :wallbash: (ami épp az ellenkezőjét akarná jelenti inkább)
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Dec 16 2010 08:34am
Quote (jarabekg @ 16 Dec 2010 15:29)
nem
csak azt mondtam hogy ebbe a legnagyobb a versenyorientáció :wallbash:  (ami épp az ellenkezőjét akarná jelenti inkább)


én attól függetlenül kiröhögnélek ha így akarnál megverni :D
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Dec 16 2010 08:35am
Quote (Cpt_Ghost @ Dec 16 2010 03:34pm)
én attól függetlenül kiröhögnélek ha így akarnál megverni :D


mér akarnálak megverni? :mellow:
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Dec 16 2010 08:36am
Quote (jarabekg @ 16 Dec 2010 15:35)
mér akarnálak megverni? :mellow:


tegyük fel hogy belémkötnél.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Dec 16 2010 09:03am
Quote (jarabekg @ Dec 16 2010 02:35pm)
mér akarnálak megverni? :mellow:


KIPROVOKÁLJA!
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Dec 16 2010 09:04am
Quote (sylke @ 16 Dec 2010 16:03)
KIPROVOKÁLJA!


gyere inkább űrháborúzni
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Dec 16 2010 09:11am
Quote (jarabekg @ 16 Dec 2010 00:31)
kb 20-25 kempo versenyen indultam, és MINDIG hoztam el érmet, ha nem aranyat, de akkor is... És nem csak én, hanem az egész kick box teamem. Ezeket a technikákat kurvanehéz megtanulni, sokkal több és speciális edzésmódot igényel. Kempos nekem esett, miután beleszaladt három négy fejrúgásba, kicsit elment e kedve a küzdelemtől... Én már nálam 20 kilóval nezebb fejjel magasabb gyereket is vertem meg, mert kiprovokálta...

erre azt tudom mondani, hogy én is birkóztam 11 évesen, 45 kilósan, és minden versenyről érmet hoztam haza, mert max 4 ember volt a súlycsoportban :)
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Dec 16 2010 09:18am
Quote (vtibor @ 16 Dec 2010 08:36)
rendet rakok en koztuk. lattad mikor kinyomtam a bicepszem a mellemmel.




jano delivers
Go Back To Magyar Topic List
Prev1161718192021Next
Add Reply New Topic New Poll