Quote (ecneB @ Jun 21 2010 09:03pm)
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Először azt hittem, hogy a napiszart olvasom...
szeretném látni a te barátnődet
Quote (Rezs @ Jun 21 2010 09:02pm)
látom azért van pénz bőven

aposomé a merci , ha arra gondolsz
This post was edited by aLexXx2 on Jun 21 2010 02:05pm