d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Keménykötéses
Prev1161718192041Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,743
Joined: Feb 16 2009
Gold: 13.37
Jun 21 2010 02:03pm
ÉN ELOLVASTAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Member
Posts: 7,921
Joined: Mar 31 2007
Gold: 4.51
Jun 21 2010 02:04pm
Quote (pocahontas @ Jun 21 2010 08:03pm)
ÉN ELOLVASTAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


és megérte? :)
Member
Posts: 5,363
Joined: Jan 11 2010
Gold: 0.00
Jun 21 2010 02:04pm
Quote (ecneB @ Jun 21 2010 09:03pm)
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Először azt hittem, hogy a napiszart olvasom...


szeretném látni a te barátnődet


Quote (Rezs @ Jun 21 2010 09:02pm)
látom azért van pénz bőven :D


aposomé a merci , ha arra gondolsz

This post was edited by aLexXx2 on Jun 21 2010 02:05pm
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 21 2010 02:05pm
Quote (aLexXx2 @ Jun 21 2010 08:04pm)
szeretném látni a te barátnődet


már postolta párszor
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Jun 21 2010 02:06pm
Quote (aLexXx2 @ 21 Jun 2010 22:04)
szeretném látni a te barátnődet




aposomé a merci , ha arra gondolsz


azer a replay ruhák se olcsók
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 21 2010 02:07pm
ez a topic egyre jobban full of win :DDDDDDDD
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jun 21 2010 02:07pm
Quote (zenebuddhizmus @ 21 Jun 2010 22:06)
azer a replay ruhák se olcsók


Biztos apóstól vette kölcsön azt is pózolásra.
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jun 21 2010 02:07pm
Quote (Saenchai @ 21 Jun 2010 21:07)
ez a topic egyre jobban full of win :DDDDDDDD


trve
Member
Posts: 2,225
Joined: Aug 2 2008
Gold: 0.00
Jun 21 2010 02:08pm
Quote (zenebuddhizmus @ 21 Jun 2010 21:59)
iso a post amiben írtam


http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=44606217&p=298187094

nem mondtad ki konkrétan, de utaltál rá....
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
Jun 21 2010 02:08pm
Quote (aLexXx2 @ 21 Jun 2010 21:01)
http://img413.imageshack.us/img413/5872/user9303417119290309752.jpg


lehet h én nem vagyok 1 szépség , de a barátnőmre akármit is mondasz , neked ilyen sose lesz :)
http://img192.imageshack.us/img192/150/user9303417119290277916.jpg


jézusom :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Go Back To Magyar Topic List
Prev1161718192041Next
Add Reply New Topic New Poll