Jégkását valaki?:)
Quote (beni @ 10 Jun 2010 18:47)
jó de két csaj volt a postban
meg Szuzsikára már amúgy is lecsapott joseph:(
Quote (beni @ 10 Jun 2010 18:47)
jó de két csaj volt a postban
meg Szuzsikára már amúgy is lecsapott joseph

Nem légy ő, hogy lecsapjak rá, meg amúgy sem vagyok szimpi ..:D
Quote (Szuzsika @ 10 Jun 2010 18:30)
Kizárt dolog.

...ha nem, hát nem
