d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mondjatok Filmeket > Amiket érdemes Megnézni
Prev1161718192021Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jun 10 2010 09:31am
Quote (josheide @ Jun 10 2010 04:23pm)
Ő az enyém, gtfo.


fake, már rég kinéztem magamnak

(már ha ZD ről van szó)
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 10 2010 09:31am
Quote (zenebuddhizmus @ 10 Jun 2010 17:30)
jaja, postoltam már a topikba
persze győzni nem fogok de a részvétel a fontos


Gyakorolnod kell es fb ellen és leszedned Anamyt párszor.

Bár az is jó ha veszel egy grief pbt és lechargeolod.
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Jun 10 2010 09:32am
Quote (josheide @ 10 Jun 2010 17:31)
Gyakorolnod kell es fb ellen és leszedned Anamyt párszor.

Bár az is jó ha veszel egy grief pbt és lechargeolod.


van a ládában
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 10 2010 09:32am
Quote (beni @ 10 Jun 2010 17:31)
fake, már rég kinéztem magamnak

(már ha ZD ről van szó)


Hát nem is Szuzsikán vitázunk xDDDDDDDDDDDd
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 10 2010 09:46am
lyó a topik
Member
Posts: 2,225
Joined: Aug 2 2008
Gold: 0.00
Jun 10 2010 10:30am
Quote (banyek @ 10 Jun 2010 17:17)
Igazad van..
Adja meg a számát :D

..add meg a számod ;)
Sok sikert, normális tanárt! :)


Kizárt dolog. :P
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jun 10 2010 10:47am
Quote (josheide @ Jun 10 2010 04:32pm)
Hát nem is Szuzsikán vitázunk xDDDDDDDDDDDd


jó de két csaj volt a postban



meg Szuzsikára már amúgy is lecsapott banyek :(

This post was edited by beni on Jun 10 2010 10:47am
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jun 10 2010 10:55am

Jégkását valaki?:)
Quote (beni @ 10 Jun 2010 18:47)
jó de két csaj volt a postban



meg Szuzsikára már amúgy is lecsapott joseph:(


Quote (beni @ 10 Jun 2010 18:47)
jó de két csaj volt a postban



meg Szuzsikára már amúgy is lecsapott joseph :(


Nem légy ő, hogy lecsapjak rá, meg amúgy sem vagyok szimpi ..:D

Quote (Szuzsika @ 10 Jun 2010 18:30)
Kizárt dolog. :P

...ha nem, hát nem :D
Banned
Posts: 2,021
Joined: Mar 29 2006
Gold: 43.15
Jun 10 2010 10:58am
Quote (banyek @ 10 Jun 2010 18:55)

Nem légy ő, hogy lecsapjak rá, meg amúgy sem vagyok szimpi ..:D




csodálkozol?
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 10 2010 11:15am
Szuzsika és Norless egy guildben, n1.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1161718192021Next
Add Reply New Topic New Poll