Quote (Rezs @ 30 May 2010 15:32)
most mivan?
ofc predi, ez nem kérdés, hiszen az a legjobb
nanemár, hogy te is predi sigjére voksolsz, és ezzel magyarázod. Csak blöffölsz, próbálsz vicces lenni a magad módján.
Miért pont predi sigje Rezs?
Cicateamet megértem, elfogadom, meg a többi voksot, de hogy pont te arra szavazz. Áruld el a tényleges miértet :DD