Quote (szenszei @ Mar 20 2010 05:25pm)
hat en elob lattam 1-2 filben aztan olvastam sokszor konyveket konyvben ofc sokkal jobb persze
de ha nincs a film fele ennyira se hires a konyv ^^
es mivel filmes topic azert irtam igy xd:p
Quote (szenszei @ Mar 20 2010 05:25pm)
az elsö 2 film nelkul nem lenne ekkora sikere ^^
azt a kurva.
azért erre most irl toltam pár facepalmot