☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> d2jsp / Hunsub Moderáció > Kérdezz Itt
Prev
1
16
17
18
19
20
197
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 43483
Replies: 1967
Track Topic
-joey-
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold
:
5,302.77
#171
Dec 25 2009 02:49am
Quote (BeneGessir @ Dec 25 2009 09:47am)
sztem öld meg magad
ennél jobb karácsonyi ajándékot nem is kivánhatna a családod x^DD
Látom beletaláltam.
Na majd írok a papának.
CyberPunk666
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold
:
1.00
#172
Dec 25 2009 02:51am
en azt hittem, h nekem szar a karacsonyom, de ra kellett jonnom, hogy nektek mar 172szer szarabb...
This post was edited by CyberPunk666 on Dec 25 2009 02:51am
BeneGessir
Banned
Posts: 1,997
Joined: May 14 2009
Gold
:
0.00
Warn: 40%
#173
Dec 25 2009 02:51am
Quote (-joey- @ Dec 25 2009 09:49am)
Látom beletaláltam.
Na majd írok a papának.
alig várja
-joey-
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold
:
5,302.77
#174
Dec 25 2009 02:52am
Amúgy boldog karácsonyt nektek is!
Jó látni, hogy ti még ilyenkor is csak más topicját szétbaszni tudtok.
BeneGessir
Banned
Posts: 1,997
Joined: May 14 2009
Gold
:
0.00
Warn: 40%
#175
Dec 25 2009 02:52am
Quote (-joey- @ Dec 25 2009 09:52am)
Amúgy boldog karácsonyt nektek is!
Jó látni, hogy ti még ilyenkor is csak más topicját szétbaszni tudtok.
ez a mesterségünk
-joey-
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold
:
5,302.77
#176
Dec 25 2009 02:54am
Quote (BeneGessir @ Dec 25 2009 09:52am)
ez a mesterségünk
Még jó, hogy az én szar oldalamon nem spammel senki.
BeneGessir
Banned
Posts: 1,997
Joined: May 14 2009
Gold
:
0.00
Warn: 40%
#177
Dec 25 2009 02:55am
Quote (-joey- @ Dec 25 2009 09:54am)
Még jó, hogy az én szar oldalamra nem postol senki.
fixd
de ne baszd már el Lajo értelmes topicját
This post was edited by BeneGessir on Dec 25 2009 02:55am
-joey-
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold
:
5,302.77
#178
Dec 25 2009 02:55am
Quote (BeneGessir @ Dec 25 2009 09:55am)
fixd
de ne baszd már el Lajo értelmes topicját
Jajj de fáj neked az oldalam!
b_daniel
Member
Posts: 13,857
Joined: Jul 12 2008
Gold
:
0.00
#179
Dec 25 2009 02:57am
jelizz komizz vipen söndör !
boh_tom
Member
Posts: 11,634
Joined: Feb 7 2007
Gold
:
35.00
#180
Dec 25 2009 02:58am
miert baszogatjatok egymast allandoan?
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
16
17
18
19
20
197
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact