Quote (Anal_Jesus @ Fri, 10 Jul 2009, 19:30)
Meg a férfiak legnagyobb része eleve rossz úton indul el... egy kezemen meg tudom számolni, hány természetes tehetséget ismerek, akiből igazán jó csajozós lesz alapból!
Én alapjába véve, azon 'dolgozom' neki jó legyen, leszarom, ha nekem nem az. Néha mondja is, lehetnék önzőbb. :c
Megpróbálom a 'legtöbbet kihozni', ne csak dukás, hanem szeretkezés legyen, ahogy eddig is. :c