d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Egy Nagy Rakás S Z A R Fuxy?
Prev1161718192026Next
Closed New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jul 10 2009 01:30pm
Quote (Frostler @ Fri, 10 Jul 2009, 21:30)
igen és még nem is donol


navegre te is ittvagy
Banned
Posts: 4,355
Joined: Oct 27 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Jul 10 2009 01:31pm
Quote (beni @ Fri, Jul 10 2009, 07:30pm)
Arra gondoltam, hogy az este hátralevő részében elmerülök egy könyv olvasásában, de itt legalább én is fűzhetem a postok sorát a passzívnak titulálható olvasáson túl!


A téma adott, hajrá!
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Jul 10 2009 01:31pm
Quote (beni @ Fri, 10 Jul 2009, 20:30)
Arra gondoltam, hogy az este hátralevő részében elmerülök egy könyv olvasásában, de itt legalább én is fűzhetem a postok sorát a passzívnak titulálható olvasáson túl!


szerintem ez izgalmasabb olvasmány

másrészt ezt frissen kell megélni, a könyvet meg holnap is elő tudod venni.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 10 2009 01:32pm
Quote (Anal_Jesus @ Fri, 10 Jul 2009, 19:30)
Meg a férfiak legnagyobb része eleve rossz úton indul el... egy kezemen meg tudom számolni, hány természetes tehetséget ismerek, akiből igazán jó csajozós lesz alapból!


Én alapjába véve, azon 'dolgozom' neki jó legyen, leszarom, ha nekem nem az. Néha mondja is, lehetnék önzőbb. :c
Megpróbálom a 'legtöbbet kihozni', ne csak dukás, hanem szeretkezés legyen, ahogy eddig is. :c
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jul 10 2009 01:32pm
Quote (Janou @ Fri, Jul 10 2009, 08:30pm)
kk

Várnában leszek a tengerparton


Akkor jó napfürdőzést. Majd lemegyek és bajclival utcafesztiválozom kivéve ha ő is eldobott mint barát :(
Banned
Posts: 8,077
Joined: May 4 2007
Gold: 1.00
Warn: 50%
Jul 10 2009 01:32pm
Quote (beni @ Fri, 10 Jul 2009, 21:32)
Akkor jó napfürdőzést. Majd lemegyek és bajclival utcafesztiválozom kivéve ha ő is eldobott mint barát :(


mire szavaztál beni?
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Jul 10 2009 01:32pm
Quote (beni @ Fri, 10 Jul 2009, 21:26)
- Csak legyen 1k fg-m, mert annyi még sosem volt és tök sokat jelent nekem!

- Majd ha lesz 5k-m.

- Csak a 10k-t érjem el mert az nagyon style, utána adok.

- 15k az új cél, de utána tényleg adok!

- 20k után leállok az fg harácsolással ha már egyszer úgysem költöm semmire

- Majd 30k-nál! Apám Mózes rabbi életére esküszöm, hogy akkor kicsengetem a megigért fg-t!

- Jó az előbb még 30k volt, de azóta vesztettem pókeren. Csak nem rugnál bele a földön fekvbe?

:lol:


:rofl:
True
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jul 10 2009 01:33pm
Quote (Janou @ Fri, Jul 10 2009, 08:31pm)
szerintem ez izgalmasabb olvasmány

másrészt ezt frissen kell megélni, a könyvet meg holnap is elő tudod venni.


Nos igen. Kimaradni a 160 oldalas lovag visszatérésből aztán másnap a 60 oldalas spamtopicból felér egy kegyelemdöféssel.
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Jul 10 2009 01:33pm
Kiosztok magamnak még 10 percet egy kis esti spammelésre. Olyan ez mint egy sör, jobban alszik az ember. ( DE AZERT A SÖR IS MEGVOLT :DDDDDDDD)
Member
Posts: 18,060
Joined: May 16 2007
Gold: 1,620.29
Warn: 100%
Jul 10 2009 01:33pm
Quote (GoreKnight9 @ Fri, Jul 10 2009, 07:30pm)
navegre te is ittvagy


most látom hogy ez egy flametopic:/ nem olvasom végig de akkor mégis arra megy a vote hogy nem :/
Go Back To Magyar Topic List
Prev1161718192026Next
Closed New Topic New Poll