d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ma Megyunk Ultrahangra
Prev1161718192058Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,981
Joined: Oct 15 2005
Gold: 3,038.43
May 24 2009 02:51pm
Quote (Frostler @ Sun, May 24 2009, 09:47pm)
Te elhitted hogy az nem valódi? :O


lol dehogyis =]

sztem régebbről ismerem lacuskát mint a sub 90%-a

This post was edited by cor-angar on May 24 2009 02:52pm
Member
Posts: 14,235
Joined: Apr 20 2007
Gold: 15.00
May 24 2009 02:51pm
Quote (cor-angar @ Sun, May 24 2009, 08:51pm)
lol dehogyis

sztem régebbről ismerem lacuskát mint a sub 90%-a


valaki segitsen nekem cuccolni eu sc ladder
pm me game
Banned
Posts: 2,210
Joined: Nov 1 2008
Gold: 0.00
Warn: 40%
May 24 2009 02:52pm
Quote (cor-angar @ Sun, May 24 2009, 08:42pm)



Mindig jókat nevetek mikor még vannak olyanok akik komolyan elhiszik hogy lacuska personal pikcsörje valódi.


én csak a kép címét néztem meg mármint az eredeti helyet ahonnan van és máris rájajöttem hogy nemeredeti

btw ferfiu vagy leányka lesz?
vagy ezt még korai kérdezni?
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
May 24 2009 02:52pm
Quote (kuzdithom @ Sun, 24 May 2009, 22:51)
valaki segitsen nekem cuccolni eu sc ladder
pm me game


itt is leloplak
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 24 2009 02:53pm
Quote (Megas_heroes @ Sun, May 24 2009, 08:48pm)
számomra nem

egyébként ha ennyire kötözködhetnéked van menj, verj meg pár cigányt, hátha lenyugszol :)


szerinted ezzel most nagyon felkavartad a törékeny emo lelkemet?
sajnálom lestat-ot, h ilyen öccse van, mint te :)
inkább még postolj párat, h nőjjön életed értelme
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
May 24 2009 02:59pm
Quote (xGurke @ Sun, 24 May 2009, 22:53)
szerinted ezzel most nagyon felkavartad a törékeny emo lelkemet?
sajnálom lestat-ot, h ilyen öccse van, mint te :)
inkább még postolj párat, h nőjjön életed értelme


Szerintem teljesen normális, értelmes. Nem értem mi bajon van vele..
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 24 2009 03:03pm
Quote (ecneB @ Sun, May 24 2009, 08:59pm)
Szerintem teljesen normális, értelmes. Nem értem mi bajon van vele..


Az biztos, hogy értelmesebb mint a társaság nagyrésze, de csak azért nem kell belém kötnie, hogy szerezzen pár + számot a Hozzászólások mellé.
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
May 24 2009 03:04pm
Quote (xGurke @ Sun, 24 May 2009, 23:03)
Az biztos, hogy értelmesebb mint a társaság nagyrésze, de csak azért nem kell belém kötnie, hogy szerezzen pár + számot a Hozzászólások mellé.


Ne akadj fenn ilyeneken! ;)
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
May 24 2009 03:05pm
na kinek az oldalán szálljak be
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 24 2009 03:06pm
Quote (ecneB @ Sun, May 24 2009, 09:04pm)
Ne akadj fenn ilyeneken! ;)


Azlesz ^^

Na de mostmár tényleg jó8 mindenkinek... Hnap reggel 5től este 9ig nincs megállás -.-"

Quote (Janou @ Sun, May 24 2009, 09:05pm)
na kinek az oldalán szálljak be


már lekésted ^^

This post was edited by xGurke on May 24 2009 03:06pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1161718192058Next
Add Reply New Topic New Poll