Quote (Megas_heroes @ Sun, May 24 2009, 08:48pm)
számomra nem
egyébként ha ennyire kötözködhetnéked van menj, verj meg pár cigányt, hátha lenyugszol

szerinted ezzel most nagyon felkavartad a törékeny emo lelkemet?
sajnálom lestat-ot, h ilyen öccse van, mint te

inkább még postolj párat, h nőjjön életed értelme