Quote (josheide @ Wed, 4 Feb 2009, 19:56)
personal photo ^^ én azért preferálom az egyszinü gitárt
Én is ink az SB buzi vagyok .. ^^
Ha szépen van festve/lakkozva akkor olyan hatást lehet már csak a látszatával kelteni, hogy harr.

Mondjuk a tesst az ennek az ARIAnak is szép, a fej nekem sem tetszik, se forma, se szín, fekete szebb lenne ^^ illetve maga a nyak sem tetszik, olyan szebb lenne mint pl az akusztikusomnak van, amin látszik az erezet.
De a test az szép.

Mondjuk az LTD test jobban tetszik.
nah ez is szép :

320 ezer

ez se csúnya:

92ezer
Ám ez A Schecter OMEN-4
This post was edited by Baleee on Feb 4 2009 11:22pm